قیمت سفارش کانکس


امروزه کانکس­ها به‌عنوان کانتینرهای حمل‌ونقل، کانتینرهای چند وجهی، کانتینرهای ISO، یا کانتینرهای دریایی/اقیانوسی شناخته می­شوند. کانکس­ها در ابتدا برای ذخیره و حمل مواد و محصولات بر روی کشتی­ها، ریل­ها یا کامیون­ها طراحی شده بودند.

 امروزه، ویژگی­های جدید، آن‌ها را برای استفاده‌هایی فراتر از حمل‌ونقل، به‌عنوان واحدهای ذخیره‌سازی قابل‌حمل، محفظه‌های تجهیزات صنعتی، فضاهای کاری، فضاهای نشیمن و غیره ایده‌آل می‌سازد و باعث افزایش رونق بازار خرید و فروش کانکس شده است.

از آنجایی که این سازه­ها به‌طور فراوانی محکم، مقرون‌به‌صرفه و قابل‌نصب آسان هستند (در بیشتر موارد به هیچ پایه‌ای نیاز ندارند)؛ هرروز تعداد فروش کانکس­ بیشتر می­شود. در واقع آن‌ها نیاز به ساخت‌وساز را از ابتدا حذف می‌کنند و در نتیجه هزینه و ضایعات را کاهش می­دهند.

هم­چنین در برابر سرما، گرما و شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را مطابق با نیازهای خاص تغییر داد. ویژگی منحصربه‌فرد آن‌ها در ساخت توسط فولاد کورتن قوی، باعث مس­شود بتوانید آن‌ها را روی هم بچینید. به این معنی که می­توانید از آن‌ها برای ایجاد یک ساختمان چندطبقه استفاده کنید!

انواع کاربردها و قیمت سفارش کانکس

روندی وجود داشته که مدتی در حال رشد است. این روند در چند سال اخیر به محبوبیت رسیده است. فکر می‌کنید منظورمان چه روندی است؟ افزایش روند فروش کانکس و استفاده از کانکس­های حمل‌ونقل به‌عنوان ساختمان­های موقت یا دائمی.

ممکن است ایده عجیبی به نظر برسد، اما مزایای زیادی دارد. کانکس­های حمل‌ونقل به‌مراتب ارزان­تر از بسیاری از خانه­های سیار یا دفاتر موجود در بازار هستند. آن‌ها هم­چنین به‌گونه‌ای طراحی شده­اند که بسیار محکم و هواگیر باشند.

یک کانکس می­تواند خانه موقت شما شود یا حتی تبدیل به یک مغازه کوچک در کنار خیابان گردد. تعدادی از مردم نیز از کانکس برای ساخت یک کافی­شاپ استفاده می­کنند. بنابراین، افزودن گزینه‌های گرمایش و سرمایش به یک خانه یا دفتر حمل‌ونقل سفارشی امکان‌پذیر است. می­توان بسیاری از تغییرات را در کانکس­ها انجام داد، مانند همه چیز، از پنجره­ها گرفته تا لوله‌کشی داخلی.

در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید قبل از خرید و فروش کانکس برای انبار یا محل زندگی خود در نظر بگیرید.

7 فاکتور مهم که باید به دنبال آن‌ها باشید.

همیشه ایده خوبی است که قبل از هر خرید عمده کمی تحقیق کنید. جعبه­های کانکس می­توانند چند صد میلیون تومان قیمت داشته باشند. بنابراین خرید آن‌ها بدون فکر می‌تواند بعداً برای شما هزینه داشته باشد. با این حال، پس از بررسی این 7 عامل، آماده تصمیم­گیری آگاهانه­تری برای خرید و فروش کانکس هستید.

1-     مهر و موم شده و محکم

هدف اصلی جعبه­های کانکس حمل‌ونقل، جلوگیری از آسیب محصولاتی است که در فواصل طولانی جابجا می­شوند. بنابراین، آن‌ها می­توانند انواع آب و هوا را تحمل کرده تا از محتویات خود در برابر آسیب محافظت کنند.

با این حال، در این فرآیند، احتمال شکسته شدن یا خراب شدن آن وجود دارد. اگر برای خرید جعبه کانکس کارکرده مقداری پول پس‌انداز می­کنید، مهم است که ابتدا جعبه کانکس را از نظر فرورفتگی و آسیب بررسی کنید. با این حال، اگر یک جعبه کانکس جدید خریداری می­کنید، مشکلی نخواهید داشت.

فاکتورهای کلیدی که باید هنگام سایش و پارگی بررسی شود؛ آسیب به ساختار کلی، توانایی کانکس در آب‌بندی و باز و بسته شدن درها بدون مشکل است. اگر همه این موارد خوب است، پس احتمالاً خرید خوبی تجربه می­کنید.

2-     پاکیزگی

جعبه کانکس در طول عمر خود حاوی طیف گسترده­ای از اشیاء و محصولات است که اغلب برای روزها تا هفته‌ها در آن قرار دارند. در طول این مدت، اکثریت افراد قریب به‌اتفاق کانکس­های خود را بین استفاده تمیز می‌کنند.

 با این حال، گاهی اوقات، بو ایجاد می­شود. اگر در حین بازرسی بوی بد یا عجیبی در جعبه کانکس به مشام می­رسد، قبل از این که آن جعبه را برای خرید در نظر بگیرید، از توزیع‌کننده بپرسید که آخرین بار چه زمانی تمیز شده است.

یک جعبه کانکس می‌تواند به‌راحتی تمیز شود، اما به کمی دقت نیاز دارد. تمیز نگه نداشتن جعبه کانکس می­تواند منجر به رشد خطرناک باکتری شود که ممکن است برای سلامتی افراد خطرناک باشد. بدیهی است که در فروش کانکس جدید نباید با مشکل تمیزی برخورد داشته باشید؛ اگرچه بررسی اولیه آن هیچ ضرری ندارد.

3-     متحرک

هنگام خرید جعبه کانکس، باید بتوانید آن را به جایی که نیاز دارید برسانید. اگر یک تجارت بزرگ و وسیله‌ای برای حمل آن دارید، این مشکل دارای یک راه‌حل آسان است. اگر نه، باید به دنبال خدمات جابجایی باشید که با جعبه­های کانکس سر و کار دارند.

4-     اندازه مناسب برای نیازهای شما

جعبه‌های کانکس می‌توانند در اندازه‌های مختلفی عرضه شوند. تشخیص اینکه کدام اندازه با نیاز شما مطابقت دارد، چیزی است که به‌راحتی قابل‌چشم‌پوشی نیست. اندازه معمول جهت خرید و فروش کانکس 40 فوت طول و 20 فوت عرض است. هم­چنین، آن‌ها می­توانند در اندازه‌های سفارشی بسته به نیاز شما ارائه شوند.

5-     مکانیسم‌های قفل

وقتی همه چیز ذخیره و قفل شده؛ می­خواهید مطمئن شوید که همه چیز امن است. برخی از مکان­های فروش کانکس، کانکس­هایی دارای مکانیزم قفل تعبیه شده در درها هستند؛ اما اکثر آن‌ها به خوبی کار نمی­کنند.

هنگام تعیین هزینه و نیاز به جعبه کانکس، همیشه در صورت نیاز قفل اضافه کنید. نوع قفلی که راه‌اندازی می­کنید به بودجه و نیاز شما به امنیت بستگی دارد.

6-     اجاره یا خرید

گاهی اوقات اگر نیاز شما به جعبه کانکس بسیار کوتاه‌مدت است، ممکن است بخواهید به جای خرید یک واحد اجاره کنید. با این حال، اگر نیاز شما به آن بیش از 3 سال یا بیش­تر است، بهتر است آن را خریداری کنید.

بدیهی است که اگر قصد دارید در جعبه کانکس تغییراتی ایجاد کنید؛ اجاره ایده بدی خواهد بود. مکان‌هایی وجود دارند که کانکس­های تغییر یافته را اجاره می‌دهند؛ بنابراین اگر می‌توانید موردی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد، می‌توانید با اجاره مقداری پول پس‌انداز کنید.

7-     اصلاحات

اگر به دنبال اصلاح جعبه کانکس خود هستید، ابتدا باید بدانید که این تغییرات چه خواهند بود و سپس برنامه‌ریزی کنید. ابتدا آن‌ها را بودجه‌بندی کنید و در مورد چگونگی انجام این تغییرات با کمترین هزینه و کار تحقیق کنید و یا یک کانکس اختصاصی سفارش دهید.

قیمت سفارش کانکس شما، با توجه به تغییرات و اصلاحات مدنظرتان تفاوت دارد و نمی­توان قیمت ثابتی برای آن اعلام کرد.

تولید انواع کانکس­های باربری

آیا می‌دانستید که حدود 90 درصد از محموله­های جهان توسط کشتی‌ها جابه‌جا می­شود؟ جای تعجب نیست که برای گنجاندن چنین حجم وسیعی از کالاها، انواع مختلفی از کانکس­های حمل‌ونقل در گردش هستند که هر کدام برای اهداف متفاوتی استفاده می­شوند.

 

کانکس­های عمومی

این کانکس­های حمل‌ونقل کاملاً محصور هستند، در برابر حوادث و آب و هوا محافظت می‌شوند. با سقف محکم، دیوارهای جانبی و کف؛ کانکس­های عمومی تا حد زیادی رایج­ترین نوع کانکس هستند و به همین دلیل برای بارگیری بیش­تر انواع محموله­های معمولی استفاده می­شوند.

علاوه بر این، کانکس­های عمومی می‌توانند سازگاری‌هایی مانند کیسه‌های لاینر یا مخازن فلکسی برای حمل انواع خاصی از محموله‌های فله مایع یا محموله‌های فله خشک داشته باشند.

کانکس تخت

این کانکس ساده دارای کناره­های جمع شونده است که می­توان آن‌ها را تا کرد و یک قفسه صاف ساخت. دیوارهای انتهایی به‌اندازه کافی پایدار هستند تا امکان ایمن‌سازی محموله را فراهم کنند؛ بنابراین برای حمل‌ونقل کالاهایی با اندازه بزرگ مانند ماشین‌آلات سنگین، وسایل نقلیه در مسیر، قرقره‌های بزرگ و مصالح ساختمانی ایده آل هستند.

کانکس سقف باز

یک کانکس حمل کننده با سقف باز دارای یک قسمت قابل‌تبدیل است که می‌تواند به‌طور کامل جدا شود. این کانکس برای محموله­هایی که دارای ارتفاع بیش از حد هستند و نمی­توانند به‌راحتی از درب بارگیری شوند، مناسب است.

 مانند ماشین‌آلات بلند یا سایر محصولات نهایی سنگین و حجیم که جابجایی و بارگیری آن‌ها فقط با جرثقیل یا پل نورد قابل انجام است. کانتینرهای روباز دارای حلقه­های اتصالی بر روی ریل­های جانبی بالا و پایین و ستون‌های گوشه برای ایمن‌سازی بار هستند و برای فروش کانکس سقف باز، دو انتخاب 20 و 40 فوت به مشتری ارائه می­شود.

کانکس دو درب

این نوع کانکس با درهای دو طرفه برای حمل‌ونقل، به‌عنوان "کانتینر تونلی" نیز شناخته می­شود. کانکس­های دو درب برای بارگیری و تخلیه سریع کالاها بسیار مفید هستند و فضای وسیع­تری را برای کالاهایی مانند فولاد و آهن ایجاد می­کنند. هر دو مجموعه از درها دارای مونتاژ قفل یکسان و مهر و موم‌های محکم برای محافظت از محموله در برابر حوادث هستند.

کانکس مکعبی بلند

کانکس­های حمل‌ونقل مکعبی از نظر ساختار مشابه کانکس­های عمومی هستند، اما ارتفاع آن‌ها حدود 1 فوت است. این کانکس­ها در اندازه‌های 40 و گاه 45 اینچ هستند و در مواردی که ظرفیت حجم کمی بیش­تر موردنیاز است استفاده می­شود.

 اکثر کانکس­های مکعبی بلند دارای یک فرورفتگی در کف در انتهای جلو هستند تا کانکس را روی شاسی به‌اصطلاح یقه غاز قرار دهد که به آن اجازه می‌دهد پایین‌تر قرار بگیرد و ساختار بلندتری داشته باشد.

کانکس­های جانب باز

کانکس­های جانب باز بسیار شبیه به کانکس­های حمل‌ونقل معمولی و عمومی هستند، تنها تفاوت این است که درها نیز می‌توانند به‌طور کامل از کناره باز شوند. این ویژگی اتاق و دسترسی بسیار وسیع‌تری را فراهم می­کند که بارگیری و تخلیه مواد را آسان می­کند.

کانکس­های حمل‌ونقل جانبی باز معمولاً در 20 فوت و 40 فوت عرضه می­شوند و فضای کافی را برای اقلام بسیار بزرگی که نمی­توانند از درهای معمولی عبور کنند، فراهم می­کنند.

کانکس­های ISO REEFER

یک کانکس حمل‌ونقل ISO برای حمل‌ونقل محموله­های حساس به دما و فاسدشدنی مانند گوشت، میوه­ها و سبزیجات استفاده می­شود. این نوع ظرف برای تنظیم دما به نیروی خارجی متکی است. ریفرها معمولاً در 20 و 40 هستند و معمولاً از فولادی معروف به فولاد Cor-ten ساخته می­شوند.

کانکس عایق

مانند کانکس ISO Reefer، یک کانکس عایق یا حرارتی دارای یک کنترل دمای تنظیم شده است که به آن اجازه می­دهد تا دمای بالاتری را تحمل کنند. آن‌ها به یک انطباق الکتریکی (کمپرسور مکانیکی) برای خنک کردن یا گرم کردن هوای داخل ظرف مجهز هستند.

کانکس­های عایق شده معمولاً از یک فلاسک خلاء، شبیه به یک بطری "ترموس" ساخته می‌شوند. به این ترتیب، آن‌ها برای حمل‌ونقل طولانی مدت محصولاتی مانند غذاها، داروها، اندام­ها، خون، مواد بیولوژیکی و مواد شیمیایی مناسب هستند.

کانکس نیمه ارتفاع

کانکس­های حمل‌ونقل نیمه ارتفاع برای حمل‌ونقل محموله­های فله سنگین و متراکم طراحی شده­اند. این­ها برای حمل‌ونقل کالاهایی مانند زغال سنگ و سنگ مناسب هستند. بنابراین برای استفاده در صنعت معدن عالی هستند.

کانکس­های نیمه ارتفاع مرکز ثقل پایینی دارند. بنابراین بهتر می­توانند بارهای سنگین­تری را نسبت به ظروف بلندتر تحمل کنند، که باعث می‌شود همه کاره باشند و به اندازه کافی قوی هستند که در برابر محیط ناهموار صنعتی مقاومت کنند. کانکس نیم ارتفاع نیز برای بارگیری و تخلیه آسان هستند.

 

کانکس مخزن

کانکس­های مخزن یا تانکرها از فولاد قوی یا سایر مواد ضد خوردگی برای حمل‌ونقل و حفاظت طولانی مدت مواد مایع ساخته شده‌اند. یک کانکس مخزن باید حداقل 80٪ پر باشد تا از افزایش خطرناک مایعات در حین حمل‌ونقل جلوگیری شود، اما هم­چنین نباید 95٪ یا بیش­تر پر باشد.

 

قیمت

به‌طور کلی نمی­توان گفت که هر کانکس چقدر قیمت دارد. اما هنگام خرید و فروش کانکس دقت کنید که با توجه به متراژ هر کانکس و ویژگی­ها و کاربرد آن، قیمت هر کانکس متفاوت خواهد بود. هم­چنین در مورد کانکس­های حمل‌ونقل با توجه به نوع هر کدام قیمت­ها متفاوت خواهد بود.

سخن آخر

عوامل زیادی در خرید و فروش کانکس می­توانند نقش داشته باشند. با این حال، با در نظر گرفتن برخی از ملاحظات بالا و شناخت کامل انواع آن، می­توانید از هزینه­های اضافی پرهیز کرده و از ابتدا کانکسی مطابق با نیازهای خود و با قیمت مناسب تهیه کنید.


حفاظ شاخ گوزنی

خدمات ایمن سازه

حفاظ روی دیوار


انواع بهترین نرده حفاظ آهنی بر روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ای یا آبشاری :
___________________نرده پنجره


کدام مدل نرده پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره متحرک ؟
___________________درب آکاردئونی


از محصولات حفاظ درب اکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد :
انواع حفاظ

Call Now Buttonسفارش محصولات : 09124126245