کانکس

کانکس سازی در صنعت ساخت و طراحی و تولید سازه های پیش ساخته این روزها رواج پیدا کرده است. تولید کانکس نیازمند پیش زمینه های معماری ، دانش فنی مهندسی و تکنولوژی ساخت کانکس می باشد.
ایمن سازه در زمینه ساخت، طراحی و اجرای انواع کانکس های ویلایی ، اداری ، چرخدار ، مدیریتی ، فروشگاهی ، مهندسی ، کارگاهی ( کانکس کارگری ) ، کانکس های دو قلو و چند قلو ، ساندویج پانل ، کانکس پیش ساخته بصورت تک و دو طبقه ، کانکس سرویس بهداشتی تک چشمه و سرویس بهداشتی چند چشمه ، کانکس نگهبانی، نیروی انتظامی ، مطبوعاتی ، کانکس با سقف قوس دار ، مسکونی ، کانکس دست ساز به سفارش مشتری ، آبدارخانه ، رستوران و موارد دیگر آماده خدمت رسانی به عموم مردم کشور مان می باشد.
برای اطلاعات در زمینه خرید کانکس و ولید بصورت سفارشی با کارشناسان ایمن سازه ارتباط برقرار نمایید.خرید کانکس ایمن سازه
🥇 امنیت کانکس امنیت کانکس با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت کانکس کمترین نرخ قیمت انواع کانکس
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب کانکس انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

قیمت کانکس

داشتن کانکس پیش ساخته کارگاهی که در آن ابزار و وسایل کار شما هم جدا و هم محافظت می شود، یک موقعیت ایده آل است.

بسیاری از کسانی که مجبور شده اند کارگاهی را در یک مرکز ترکیبی یا رابط مشتری راه اندازی کنند، می دانند که با اشتراک گذاری فضا، جا انداختن تجهیزات، تلاش برای ایمن نگه داشتن یک منطقه از آسیب های تصادفی و موارد مشابه چقدر خسته کننده است.

در نتیجه، زمانی که یک کارگاه را می توان در محیط خود نگهداری کرد این یک مزیت بزرگ است. از سوی دیگر، برخی از وسایل و ابزار کار گران هستند؛ به خصوص با ساخت و ساز جدید.

به همین دلیل است که یک کانکس پیش ساخته برای فضای کارگاهی به راحتی می تواند جایگزین مناسبی برای گاراژ یا سوله باشد و باید در نظر گرفته شود.

این کانکس ها بسیار ایمن تر از یک گاراژ یا سوله هستند و هزینه تولید کانکس کارگاهی و نگهبانی بسیار کمتر از ساخت یک بنا، حتی یک ساختمان کوچک است.مزایای استفاده از کانکس پیش ساخته

مزایای استفاده از کانکس پیش ساخته عبارت اند از:

  1. افزایش امنیت

اول از همه، استفاده از کانکس پیش ساخته برای کارگاه ها از امنیت عالی برخوردار است، به خصوص اگر کارگاه شما نیاز به تجهیزات و ابزارهای زیادی داشته باشد که نمی خواهید مورد دستبرد قرار گیرند.

این کانکس ها به قدری ایمن هستند که بسیاری از فروشگاه های مصرف کننده بزرگ تر آن ها را در بیرون در لبه پارکینگ خود پارک می کنند تا از آن ها به عنوان فضای ذخیره موجودی اضافی استفاده کنند.

آن ها به مراتب بهتر از یک سوله سست هستند. فولاد مرغوب مورد استفاده برای ساخت کل جعبه کانتینر حمل و نقل یک محفظه کاملا ضد آب را فراهم می سازد که در برابر آتش نیز مقاومت می کند (اما نه گرما).

بسته به نوع مکانیزم قفل استفاده شده، تنها نقطه ضعف در شکستن درها است. کانکس های پیش ساخته با درب مناسب به خوبی از محتوای خود محافظت می کنند.

  1. تحرک

کانکس ها به عنوان کارگاه قابل جابجایی هستند. فرض کنید مکانی را انتخاب کردید و همه چیز درست شد و کارگاه شما راه اندازی شد.

سپس، پس از گذشت یک سال، متوجه می شوید که مکان بهترین انتخاب نبوده و واحد باید جابه جا شود. مشکلی نیست برخلاف ساختمانی که باید خراب شود می توانید به سادگی از یک جرثقیل برای برداشتن کانکس استفاده کرده و آن را از یک مکان به مکان دیگری منتقل کنید.

و اگر زمانی دیگر نیاز به استفاده از کانکس نداشتید، خیلی سریع به فروش می رسد و قابل جابجایی است.

کانکس پیش ساخته

  1. سفارشی سازی

کانکس پیش ساخته به عنوان کارگاه به گونه ای طراحی شده است که قابل تنظیم باشد. در واقع، برخی از پایگاه های نظامی در خارج از کشور از آن ها به عنوان پناهگاه های حفاظتی و دفاتر در پایگاه های نظامی پیشرو استفاده می کنند.

آن ها را می توان با دیوارها و کف داخلی، روشنایی، تهویه و موارد دیگر تجهیز کرد. پنجره های کانکس ها نیز می توانند اضافه شوند. در واقع می توانید با سفارشی سازی کانکس های آن ها را با امکانات مختلف تجهیز کرده و برای مکان های مختلف به عنوان مثال کانکس ویلایی و کانکس سرویس بهداشتی نیز استفاده کنید.

  1. صرفه جویی در هزینه

از نظر هزینه، بودجه عملیاتی یا سرمایه ای شما یک مزیت بزرگ است. از نظر ارزش سرمایه گذاری، کارگاه کانکس پیش ساخته در صورت مراقبت و نگهداری به راحتی 10 سال دوام خواهد داشت.

  1. ابزار انعطاف پذیر

کانکس نگهبانی

کانکس پیش ساخته را می توان برای استفاده شخصی، اداری یا تجاری استفاده کرد. فقط به یاد داشته باشید که اگر یکی را به عنوان یک مرکز تجاری یا اداری قرار می دهید، باید مطمئن شوید که نصب و اتصالات آن مطابق با قوانین ساختمان محلی شما انجام می شود، به خصوص اگر برای استفاده تجاری باشد.

این شامل مجوزها و کدهای عمومی ساخت و ساز و همچنین الزامات ایمنی آتش سوزی می شود.

در بیشتر موارد، کانکس ها درجه بالایی دریافت می کنند؛ زیرا بسیار سفت، بادوام و مقاوم در برابر آتش هستند، اما همچنان باید سیستم های اطفاء حریق، نقاط خروجی و الزامات منطقه بندی را تأیید کنید.

اگر در نزدیکی خانه خود برای مقاصد خصوصی استفاده می کنید، اگر قصد فروش خانه و ملک را دارید، همچنان به کد نیاز دارید. در غیر این صورت، قبل از فروش خانه، کانکس باید برداشته شود.


کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

گزینه ها و انتخاب ها برای کارگاه شما

هنگامی که ساخت اولیه کارگاه خود را بر روی کاغذ انجام می دهید، می خواهید مطمئن شوید که اصول اولیه گنجانده شده است:

انتخاب 1

نحوه تامین و اتصال برق به کانکس را مشخص کنید. جایی که وسایل روشنایی شما قرار می گیرند و اینکه از برق شبکه استفاده می کنید یا انرژی خورشیدی می تواند تفاوت ایجاد کند.

فضای کاری شما فضای داخلی را اشغال می کند، به خصوص اگر می خواهید یک میز کار داشته باشید. قبل از تصمیم گیری در مورد یک انتخاب، چند طرح بکشید تا گزینه های مختلف کانکس پیش ساخته را در نظر بگیرید.

قفسه بندی و کابینت ضروری است تا بتوانید از فضای بالایی بالای میز کار و در گوشه ها و سطوح بالای ظرف خود استفاده کنید.

گزینه 2

همچنین، نمای بیرونی کانکس و محل قرارگیری آن را در نظر بگیرید. آیا در سطح شیب دار خواهید بود یا صاف؟ کنار خانه خواهد بود؟

اگر کارگاه روی هم چیده شده یا مرتفع باشد، برای دسترسی ایمن و منظم به آن نیاز به پله یا رمپ دارید.

همچنین ممکن است نیاز داشته باشید که لوله کشی را برای استفاده طولانی مدت نیز در نظر بگیرید، به عنوان مثال، حمام یا سینک های آزمایشگاهی در حال کار، اگر قصد دارید کارهای مرطوب زیادی را در محل کار خود انجام دهید.

برنامه ریزی کارگاهی در مناطق شیبدار کمی چالش برانگیز است. از سوی دیگر، مناطق مسطح برای چندین کارگاه کانکس و خوشه بندی کارگاه ها قوی هستند.

گزینه 3

برنامه ریزی کارگاه کانکس شما بیشتر از هر چیز دیگری اندازه کانکسی را که در نهایت انتخاب می کنید، تعیین می کند.

راحت ترین مکان برای افراد و کارگاه ها معمولا در مناطق بازتر است، زیرا کانکس ها باید با جرثقیل بلند شوند یا به داخل و خارج از محل کشیده شوند.


کانکس خانه ویلای پیش ساخته

مراحل معمول چیدمان برای کانکس کارگاهی

با توجه به اینکه انتخاب کانکس پیش ساخته شما میزان فضایی را که می توانید با آن کار کنید، تعیین می کند، تقریبا می توانید به عنوان نقطه شروع فرض کنید که باید کف، دیوارها و سقف را با عایق و تخته سه لا برای حداقل سطح داخلی بپوشانید.

اگر بگویید سفارشی سازی های شما برای چه هستند، به شما کمک می کنند.

برق و لوله کشی

قبل از هر چیز دیگری، برق و لوله کشی خود و همچنین هرگونه سیم کشی داده را برنامه ریزی کنید. طرح کلی دارایی شما می تواند بر این در دسترس بودن تأثیر بگذارد.

سفارشی سازی شبکه و لوله کشی خود را در صورت نیاز نصب کنید و سپس مبلمان و قفسه بندی خود را در اطراف این کانال ها بسازید. این بسیار ساده تر است، به جای اتصالات پیچ خورده و خمیده، یک رویکرد خط مستقیم را ارائه می دهد و به طور کلی کار بسیار کمتری دارد.

با نصب خطوط برق، داده و لوله کشی مطابق با ملک شما، می توانید اولین مبلمان خود را در آن قرار دهید.

زهکشی کف در یک کارگاه کانکس ممکن است لازم باشد؛ اگر نشت را پیش بینی کنید.

تهویه

برای تهویه در کانکس نیز کاملا برنامه ریزی کنید. در حالی که یک کانکس در برابر آب و هوا بسیار مقاوم است، اما بسته به دمای بیرون و نحوه تأثیر آن بر سطح آن، در داخل گرم یا سرد می شود.

یک سیستم تهویه مطبوع به راحتی مشکل دمای فولاد را متعادل کرده و همچنین دود یا بو را از محصول کار هنگام استفاده از دستگاه حذف می کند.

کانکس پیش ساخته کاربردهای متنوعی دارد و می توان مکان های مختلف از جمله سرویس بهداشتی، ورودی پارکینگ ها، کارگاه، نگهبانی و غیره را به آن تجهیز کرد. همچنین شما می توانید بر اساس نیاز خود آن را سفارشی سازی کنید. بنابراین در زمان انتخاب کانکس دقت کنید که از نظر ابعاد و امکانات کارایی لازم را برای شما داشته باشد.


کانکس ارزان

امروزه کانکس ها به عنوان کانتینرهای حمل ونقل، کانتینرهای چند وجهی، کانتینرهای ISO، یا کانتینرهای دریایی/اقیانوسی شناخته می شوند. کانکس ها در ابتدا برای ذخیره و حمل قطعات و محصولات بر روی کشتی ها، ریل ها یا کامیون ها طراحی شده بودند.

امروزه، ویژگی های جدید، آن ها را برای استفاده هایی فراتر از حمل ونقل، به عنوان واحدهای ذخیره سازی قابل حمل، محفظه های تجهیزات صنعتی، فضاهای کاری، فضاهای نشیمن و غیره ایده آل می سازد و باعث افزایش رونق بازار خرید و فروش کانکس شده است.

از آنجایی که این سازه ها به طور فراوانی محکم، مقرون به صرفه و قابل نصب آسان هستند (در بیشتر موارد به هیچ پایه ای نیاز ندارند)؛ هرروز تعداد فروش کانکس بیشتر می شود. در واقع آن ها نیاز به ساخت وساز را از ابتدا حذف می کنند و در نتیجه هزینه و ضایعات را کاهش می دهند.

هم چنین در برابر سرما، گرما و شرایط آب و هوایی مختلف مقاوم هستند و به راحتی می توان آن ها را مطابق با نیازهای خاص تغییر داد. ویژگی منحصربه فرد آن ها در ساخت توسط فولاد کورتن قوی، باعث مس شود بتوانید آن ها را روی هم بچینید. به این معنی که می توانید از آن ها برای ایجاد یک ساختمان چندطبقه استفاده کنید!


کانکس آماده

انواع کاربردها و قیمت سفارش کانکس

روندی وجود داشته که مدتی در حال رشد است. این روند در چند سال اخیر به محبوبیت رسیده است. فکر می کنید منظورمان چه روندی است؟ افزایش روند فروش کانکس و استفاده از کانکس های حمل ونقل به عنوان ساختمان های موقت یا دائمی.

ممکن است ایده عجیبی به نظر برسد، اما مزایای زیادی دارد. کانکس های حمل ونقل به مراتب ارزان تر از بسیاری از خانه های سیار یا دفاتر موجود در بازار هستند. آن ها هم چنین به گونه ای طراحی شده اند که بسیار محکم و هواگیر باشند.

یک کانکس می تواند خانه موقت شما شود یا حتی تبدیل به یک مغازه کوچک در کنار خیابان گردد. تعدادی از مردم نیز از کانکس برای ساخت یک کافی شاپ استفاده می کنند. بنابراین، افزودن گزینه های گرمایش و سرمایش به یک خانه یا دفتر حمل ونقل سفارشی امکان پذیر است. می توان بسیاری از تغییرات را در کانکس ها انجام داد، مانند همه چیز، از پنجره ها گرفته تا لوله کشی داخلی.

در اینجا چند فاکتور وجود دارد که باید قبل از خرید و فروش کانکس برای انبار یا محل زندگی خود در نظر بگیرید.


کانکس سازی

7 فاکتور مهم که باید به دنبال آن ها باشید.

همیشه ایده خوبی است که قبل از هر خرید عمده کمی تحقیق کنید. جعبه های کانکس می توانند چند صد میلیون تومان قیمت داشته باشند. بنابراین خرید آن ها بدون فکر می تواند بعداً برای شما هزینه داشته باشد. با این حال، پس از بررسی این 7 عامل، آماده تصمیم گیری آگاهانه تری برای خرید و فروش کانکس هستید.

1- مهر و موم شده و محکم

هدف اصلی جعبه های کانکس حمل ونقل، جلوگیری از آسیب محصولاتی است که در فواصل طولانی جابجا می شوند. بنابراین، آن ها می توانند انواع آب و هوا را تحمل کرده تا از محتویات خود در برابر آسیب محافظت کنند.

با این حال، در این فرآیند، احتمال شکسته شدن یا خراب شدن آن وجود دارد. اگر برای خرید جعبه کانکس کارکرده مقداری پول پس انداز می کنید، مهم است که ابتدا جعبه کانکس را از نظر فرورفتگی و آسیب بررسی کنید. با این حال، اگر یک جعبه کانکس جدید خریداری می کنید، مشکلی نخواهید داشت.

فاکتورهای کلیدی که باید هنگام سایش و پارگی بررسی شود؛ آسیب به ساختار کلی، توانایی کانکس در آب بندی و باز و بسته شدن درها بدون مشکل است. اگر همه این موارد خوب است، پس احتمالاً خرید خوبی تجربه می کنید.

2- پاکیزگی

جعبه کانکس در طول عمر خود حاوی طیف گسترده ای از اشیاء و محصولات است که اغلب برای روزها تا هفته ها در آن قرار دارند. در طول این مدت، اکثریت افراد قریب به اتفاق کانکس های خود را بین استفاده تمیز می کنند.

با این حال، گاهی اوقات، بو ایجاد می شود. اگر در حین بازرسی بوی بد یا عجیبی در جعبه کانکس به مشام می رسد، قبل از این که آن جعبه را برای خرید در نظر بگیرید، از توزیع کننده بپرسید که آخرین بار چه زمانی تمیز شده است.

یک جعبه کانکس می تواند به راحتی تمیز شود، اما به کمی دقت نیاز دارد. تمیز نگه نداشتن جعبه کانکس می تواند منجر به رشد خطرناک باکتری شود که ممکن است برای سلامتی افراد خطرناک باشد. بدیهی است که در فروش کانکس جدید نباید با مشکل تمیزی برخورد داشته باشید؛ اگرچه بررسی اولیه آن هیچ ضرری ندارد.

3- متحرک

هنگام خرید جعبه کانکس، باید بتوانید آن را به جایی که نیاز دارید برسانید. اگر یک تجارت بزرگ و وسیله ای برای حمل آن دارید، این مشکل دارای یک راه حل آسان است. اگر نه، باید به دنبال خدمات جابجایی باشید که با جعبه های کانکس سر و کار دارند.

4- اندازه مناسب برای نیازهای شما

جعبه های کانکس می توانند در اندازه های مختلفی عرضه شوند. تشخیص اینکه کدام اندازه با نیاز شما مطابقت دارد، چیزی است که به راحتی قابل چشم پوشی نیست. اندازه معمول جهت خرید و فروش کانکس 40 فوت طول و 20 فوت عرض است. هم چنین، آن ها می توانند در اندازه های سفارشی بسته به نیاز شما ارائه شوند.

5- مکانیسم های قفل

وقتی همه چیز ذخیره و قفل شده؛ می خواهید مطمئن شوید که همه چیز امن است. برخی از مکان های فروش کانکس، کانکس هایی دارای مکانیزم قفل تعبیه شده در درها هستند؛ اما اکثر آن ها به خوبی کار نمی کنند.

هنگام تعیین هزینه و نیاز به جعبه کانکس، همیشه در صورت نیاز قفل اضافه کنید. نوع قفلی که راه اندازی می کنید به بودجه و نیاز شما به امنیت بستگی دارد.

6- اجاره یا خرید

گاهی اوقات اگر نیاز شما به جعبه کانکس بسیار کوتاه مدت است، ممکن است بخواهید به جای خرید یک واحد اجاره کنید. با این حال، اگر نیاز شما به آن بیش از 3 سال یا بیش تر است، بهتر است آن را خریداری کنید.

بدیهی است که اگر قصد دارید در جعبه کانکس تغییراتی ایجاد کنید؛ اجاره ایده بدی خواهد بود. مکان هایی وجود دارند که کانکس های تغییر یافته را اجاره می دهند؛ بنابراین اگر می توانید موردی را پیدا کنید که متناسب با نیازهای شما باشد، می توانید با اجاره مقداری پول پس انداز کنید.

7- اصلاحات

اگر به دنبال اصلاح جعبه کانکس خود هستید، ابتدا باید بدانید که این تغییرات چه خواهند بود و سپس برنامه ریزی کنید. ابتدا آن ها را بودجه بندی کنید و در مورد چگونگی انجام این تغییرات با کمترین هزینه و کار تحقیق کنید و یا یک کانکس اختصاصی سفارش دهید.

قیمت سفارش کانکس شما، با توجه به تغییرات و اصلاحات مدنظرتان تفاوت دارد و نمی توان قیمت ثابتی برای آن اعلام کرد.


کانکس چیست

تولید انواع کانکس های باربری

آیا می دانستید که حدود 90 درصد از محموله های جهان توسط کشتی ها جابه جا می شود؟ جای تعجب نیست که برای گنجاندن چنین حجم وسیعی از کالاها، انواع مختلفی از کانکس های حمل ونقل در گردش هستند که هر کدام برای اهداف متفاوتی استفاده می شوند.

کانکس های عمومی

این کانکس های حمل ونقل کاملاً محصور هستند، در برابر حوادث و آب و هوا محافظت می شوند. با سقف محکم، دیوارهای جانبی و کف؛ کانکس های عمومی تا حد زیادی رایج ترین نوع کانکس هستند و به همین دلیل برای بارگیری بیش تر انواع محموله های معمولی استفاده می شوند.

علاوه بر این، کانکس های عمومی می توانند سازگاری هایی مانند کیسه های لاینر یا مخازن فلکسی برای حمل انواع خاصی از محموله های فله مایع یا محموله های فله خشک داشته باشند.

کانکس تخت

این کانکس ساده دارای کناره های جمع شونده است که می توان آن ها را تا کرد و یک قفسه صاف ساخت. دیوارهای انتهایی به اندازه کافی پایدار هستند تا امکان ایمن سازی محموله را فراهم کنند؛ بنابراین برای حمل ونقل کالاهایی با اندازه بزرگ مانند ماشین آلات سنگین، وسایل نقلیه در مسیر، قرقره های بزرگ و مصالح ساختمانی ایده آل هستند.

کانکس سقف باز

یک کانکس حمل کننده با سقف باز دارای یک قسمت قابل تبدیل است که می تواند به طور کامل جدا شود. این کانکس برای محموله هایی که دارای ارتفاع بیش از حد هستند و نمی توانند به راحتی از درب بارگیری شوند، مناسب است.

مانند ماشین آلات بلند یا سایر محصولات نهایی سنگین و حجیم که جابجایی و بارگیری آن ها فقط با جرثقیل یا پل نورد قابل انجام است. کانتینرهای روباز دارای حلقه های اتصالی بر روی ریل های جانبی بالا و پایین و ستون های گوشه برای ایمن سازی بار هستند و برای فروش کانکس سقف باز، دو انتخاب 20 و 40 فوت به مشتری ارائه می شود.


کانکس باغی

کانکس دو درب

این نوع کانکس با درهای دو طرفه برای حمل ونقل، به عنوان "کانتینر تونلی" نیز شناخته می شود. کانکس های دو درب برای بارگیری و تخلیه سریع کالاها بسیار مفید هستند و فضای وسیع تری را برای کالاهایی مانند فولاد و آهن ایجاد می کنند. هر دو مجموعه از درها دارای مونتاژ قفل یکسان و مهر و موم های محکم برای محافظت از محموله در برابر حوادث هستند.

کانکس مکعبی بلند

کانکس های حمل ونقل مکعبی از نظر ساختار مشابه کانکس های عمومی هستند، اما ارتفاع آن ها حدود 1 فوت است. این کانکس ها در اندازه های 40 و گاه 45 اینچ هستند و در مواردی که ظرفیت حجم کمی بیش تر موردنیاز است استفاده می شود.

اکثر کانکس های مکعبی بلند دارای یک فرورفتگی در کف در انتهای جلو هستند تا کانکس را روی شاسی به اصطلاح یقه غاز قرار دهد که به آن اجازه می دهد پایین تر قرار بگیرد و ساختار بلندتری داشته باشد.


کانکس خانه باغ

کانکس های جانب باز

کانکس های جانب باز بسیار شبیه به کانکس های حمل ونقل معمولی و عمومی هستند، تنها تفاوت این است که درها نیز می توانند به طور کامل از کناره باز شوند. این ویژگی اتاق و دسترسی بسیار وسیع تری را فراهم می کند که بارگیری و تخلیه قطعات را آسان می کند.

کانکس های حمل ونقل جانبی باز معمولاً در 20 فوت و 40 فوت عرضه می شوند و فضای کافی را برای اقلام بسیار بزرگی که نمی توانند از درهای معمولی عبور کنند، فراهم می کنند.


کانکس خرید

کانکس های ISO REEFER

یک کانکس حمل ونقل ISO برای حمل ونقل محموله های حساس به دما و فاسدشدنی مانند گوشت، میوه ها و سبزیجات استفاده می شود. این نوع ظرف برای تنظیم دما به نیروی خارجی متکی است. ریفرها معمولاً در 20 و 40 هستند و معمولاً از فولادی معروف به فولاد Cor-ten ساخته می شوند.

کانکس عایق

مانند کانکس ISO Reefer، یک کانکس عایق یا حرارتی دارای یک کنترل دمای تنظیم شده است که به آن اجازه می دهد تا دمای بالاتری را تحمل کنند. آن ها به یک انطباق الکتریکی (کمپرسور مکانیکی) برای خنک کردن یا گرم کردن هوای داخل ظرف مجهز هستند.

کانکس های عایق شده معمولاً از یک فلاسک خلاء، شبیه به یک بطری "ترموس" ساخته می شوند. به این ترتیب، آن ها برای حمل ونقل طولانی مدت محصولاتی مانند غذاها، داروها، اندام ها، خون، قطعات بیولوژیکی و قطعات شیمیایی مناسب هستند.


مرکز ساخت کانکس

کانکس نیمه ارتفاع

کانکس های حمل ونقل نیمه ارتفاع برای حمل ونقل محموله های فله سنگین و متراکم طراحی شده اند. این ها برای حمل ونقل کالاهایی مانند زغال سنگ و سنگ مناسب هستند. بنابراین برای استفاده در صنعت معدن عالی هستند.

کانکس های نیمه ارتفاع مرکز ثقل پایینی دارند. بنابراین بهتر می توانند بارهای سنگین تری را نسبت به ظروف بلندتر تحمل کنند، که باعث می شود همه کاره باشند و به اندازه کافی قوی هستند که در برابر محیط ناهموار صنعتی مقاومت کنند. کانکس نیم ارتفاع نیز برای بارگیری و تخلیه آسان هستند.

کانکس مخزن

کانکس های مخزن یا تانکرها از فولاد قوی یا سایر قطعات ضد خوردگی برای حمل ونقل و حفاظت طولانی مدت قطعات مایع ساخته شده اند. یک کانکس مخزن باید حداقل 80٪ پر باشد تا از افزایش خطرناک مایعات در حین حمل ونقل جلوگیری شود، اما هم چنین نباید 95٪ یا بیش تر پر باشد.

قیمت ساخت و تولید کانکس

به طور کلی نمی توان گفت که هر کانکس چقدر قیمت دارد. اما هنگام خرید و فروش کانکس دقت کنید که با توجه به متراژ هر کانکس و ویژگی ها و کاربرد آن، قیمت هر کانکس متفاوت خواهد بود. هم چنین در مورد کانکس های حمل ونقل با توجه به نوع هر کدام قیمت ها متفاوت خواهد بود.

عوامل زیادی در خرید و فروش کانکس می توانند نقش داشته باشند. با این حال، با در نظر گرفتن برخی از ملاحظات بالا و شناخت کامل انواع آن، می توانید از هزینه های اضافی پرهیز کرده و از ابتدا کانکسی مطابق با نیازهای خود و با قیمت مناسب تهیه کنید.

خدمات ایمن سازه

شرکت ایمن سازه 🏡 با محصولات متنوع و خدمات حرفه ای، به زیبایی و امنیت فضاهای شما می افزاید! 🚪 با کرکره های برقی زیبا و ایمن، درب های شیشه ای اتوماتیک جذاب، و درب های ویلایی با دوام و پنجره های UPVC عایق صدا و ضدآب، ما به شما امکان می دهیم تا در خانه ای آرام و زیبا زندگی کنید. 🪟 دزدگیرهای پیشرفته، راهبندهای اتوماتیک و نرده های حفاظ باعث آرامش شما می شوند، و با خدمات نصب حرفه ای، ما از شما می خواهیم که از تمامی مزایا بهره مند شوید. 🛡️ با ایمن سازه، فضاهایی زیبا و امن خلق کنید! 😊🔒

پشتیبانی
پشتیبانی آنلاین
پاسخگو
6245 412 0912