قیمت هر متر نرده فلزی

( لیست قیمت امروز )

نرده فلزی روی دیوار نقش موثری در برقراری امنیت ساختمان دارد. به طوری که نمی توان از اهمیت آن چشم پوشی کرد. در انتخاب نوع و جنس نرده نکات مهمی هستند که باید به آن توجه شود. در نظر گرفتن این نکات باعث بالا رفتن نوع کارایی برای محل و ساختمان مورد نظر می شود. اگر ساختمان شما داخل شهر قرار دارد، می توانید از حفاظ های ساده‌تر و کوتاه تر استفاده کنید. اما اگر منزل یا محل مورد نظر شما خارج از شهر و در محدوده خلوتی قرار دارد باید از نرده هایی که ارتفاع و پیچیدگی بیشتری دارند استفاده کنید مانند حفاظ شاخ گوزنی. این نوع حفاظ ها از امنیت بسیار بالایی برخوردارند. شما می توانید با خاطری آسوده جهت برقراری و حفظ امنیت این نوع نرده ها را نصب کنید. معمولا نرده هایی که برای خارج شهر استفاده می شوند زیرساخت هایی سنگین تر به نسبت سایر محافظ های ساده مانند سر نیزه ای، دارند.

قیمت هر متر نرده فلزی

انواع نرده فلزی روی دیوار :

۱- نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل شاخ گوزنی: 

نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از مطمئن‌ترین و در عین حال مقرون به صرفه‌ترین در قیمت نرده فلزی روی دیوار حیاط ویلا است. چنان چه می‌خواهید از گزند سارقان در امان باشید از شاخ گوزنی برای امنیت دیوار ساختمان منزل‌تان استفاده کنید. با نصب حفاظ شاخ گوزنی خواهید دید که دیگر هیچ دزد سارقی وارد خانه نخواهد شد. نوع چیدمان طراحی میله‌های حفاظ شاخ گوزنی و نوک تیز آن به شکلی تیز و برنده طراحی شده است که عبور از آن را تقریبا محال کرده است. شکل ظاهری این نوع از حفاظ انسان را به یاد شاخ گوزن می‌اندازد. شاخ‌های گوزن، تنها وسیله دفاعی این حیوان است. جنس این نوع از میله‌ها از میل گرد است. بیشترین کاربرد این نوع از نرده حفاظ  برای منازل ساختمانی و شخصی است.

۲-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل بوته‌ای:

حفاظ بوته‌ای، نوعی از نرده دیوار است که شکل ظاهری آن شما را یاد بوته‌های در هم تنیده می‌اندازد. به هر میزان که میله‌ها و شاخه‌های این نوع از حفاظ بیشتر باشد ضریب ایمنی آن نیز بیشتر است. در طراحی این حفاظ از لایه‌های فرم دار بیشتری از آهن استفاده شده است که عبور از آن را غیر ممکن کرده است. ارتفاع شاخه‌های حفاظ بوته‌ای از ۵۰ سانتی متر شروع و تا ارتفاع ۱۲۰ سانت هم ساخته می‌شود، در موارد نادری از ارتفاع ۱۵۰ سانتی‌متر استفاده می‌شود.

حفاظ بوته‌ای شباهت بسیار زیادی به نرده حفاظ شاخ گوزنی دارد. این حفاظ به حفاظ بوته خاری و یا حفاظ خاردار نیز معروف است. کاربرد این حفاظ با توجه به شکل زیبا و امنیت بالای آن در منزل زیبا، برج ویلا، ویلاهای لوکس و … است.

۳-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل نیزار:

حفاظ نیزاز از زیباترین و ایمن‌ترین حفاظ‌های نسل جدید است. حفاظ نیزار از میلگرد سایز ۱۰ و ۱۲ ساخته می‌شود. این حفاظ در قواره‌‌های یک متری ساخته شده و در هر یک متر ۵۳ شاخه به صورت خم منحنی از پایین شاسی به سمت بالا جوش داده شده‌اند. عرض ۶۵ سانتی در قسمت پایین حفاظ ضریب امنیت را برای دیوارهای پهن و فلاشینگ‌دار به حداکثر می‌رساند. ارتفاع این حفاظ از ۹۰  سانت شروع شده و تا ۱۵۰ سانت هم می‌رسد. ساختمان‌های بلند مرتبه و کلاسیک بهترین گزینه برای نصب حفاظ نیزار هستنند. این محصول به نام حفاظ لاله‌ای هم معروف است. این حفاظ در گروه حفاظ برتر طراحی شده و از سال ۱۳۹۰ به بازار عرضه شده است.

۴-نرده حفاظ شاخ گوزنی مدل لیلیوم:

در ساخت این حفاظ از شکل ظاهری گل لیلیوم استفاده شده است. حفاظ لیلیوم ظاهری زیباتر و جذاب‌تری نسبت به حفاظ شاخ گوزنی دارد. بهترین ارتفاع برای حفاظ لیلیوم ۹۰ سانت، ۱۲۰ سانت، ۱۵۰ سانت است. این ارتفاع بر حسب سفارش مشتری قابل تغییر است. تعداد غنچه‌های حفاظ لیلیوم هر قدر که بیشتر باشد امنیت و زیبایی نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت  این حفاظ با توجه به شکل منحصر به فرد و زیبا انتخاب نرده حفاظ دیوار را برای افرادی که با شکل نرده حفاظ شاخ گوزنی مخالف هستند راحت کرده است. اماکن گردشگری، ورودی باغ‌ها ، تالارهای عروسی بهترین گزینه برای نصب حفاظ لیلیوم هستند.

انواع نرده فلزی

روش های نصب حفاظ و لامپ ها

در برخی از موارد لامپ هایی به عنوان روشنایی برای نصب نرده حفاظ روی دیوار تعبیه  می شود  که در چنین مواقعی چند روش وجود دارد:

۱) در صورت امکان برچیدن روشنایی ها می توان مطابق با روش های گفته شده اقدام به نصب حفاظ کرد.

۲) در صورت تاکید کارفرما برای حفظ روشنایی ها اگر ضخامت دیوار آنقدر باشد که بتوان روشنایی را جابجا کرد و به کمی عقب تر انتقال داد به گونه ای که فضای کافی برای نصب حفاظ ایجاد گردد میتوان روشنایی را جابجا کرد و اقدام به نصب حفاظ کرد. و در صورتی که چنین امکانی وجود نداشته باشد میتوان با ساخت باکس هایی روشنایی را قاب نمود وبر روی این باکس ها، حفاظ  را نصب کنیم.

۳) می توان در روش دیگر با برچیدن روشنایی ها جهت فراهم کردن زمینه اقدام به نصب حفاظ بوته ای فاظ کرد و پس از اتمام کار با کار گذاشتن لامپ های LED در تمام طول حفاظ ها روشنایی را ایجاد نمود که اصطلاحا موسوم به نور پردازی حفاظ می باشد.


خدمات ایمن سازه

حفاظ روی دیوار


انواع بهترین نرده حفاظ آهنی بر روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ای یا آبشاری :___________________


نرده پنجره


کدام مدل نرده پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره متحرک ؟___________________


درب آکاردئونی


از محصولات حفاظ درب اکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد :مقالات


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن سازه

سلام جهت مشاوره از طریق تماس یا ارسال درخواست از پیام رسان های زیر در خدمت شما هستیم.

09194000244 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا