قیمت شیشه اتوماتیک

( لیست قیمت امروز )

سیستم درب شیشه‌ای اتوماتیک باعث صرفه‌جویی در انرژی و هزینه می‌شود، همچنین راحت و ایمن است. هر درب اتوماتیک شیشه خودکار که توسط شرکت‌های صنعتی و تجاری استفاده می‌شود، امکان ورود و خروج آسان از یک ساختمان یا اتاق و همچنین بسیاری از مزایای دیگر را فراهم می‌کند. یک درب شیشه‌ای برقی اتومات را می‌توان تقریباً در هر محیطی که نیاز به ورود و خروج بدون دست زدن به درب است و همچنین نیاز به باز شدن درب برای مدت زمان معینی دارد، استفاده کرد. نصب این نوع درب‌ها مزایای زیادی دارد. آن‌ها نور طبیعی را به حداکثر می‌رسانند، جریان هوا را افزایش می‌دهند و ترافیک رفت و آمد را تسهیل می‌کنند.خرید درب شیشه ای اتوماتیک ایمن سازه
🥇 امنیت درب شیشه ای اتوماتیک امنیت درب شیشه ای اتوماتیک با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت درب شیشه ای اتوماتیک کمترین نرخ قیمت انواع درب شیشه ای اتوماتیک
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب درب شیشه ای اتوماتیک انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

شیشه اتومات

درب شیشه اتوماتیک چگونه کار می‌کند؟

دربشیشه ای اتوماتیک به‌گونه‌ای طراحی شده‌ است تا باعث افزایش راحتی، آسایش و امنیت کاربران شود. این درب‌ها هم در اماکن عمومی و هم در اماکن خصوصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. درب اتوماتیک به‌عنوان درب حیاط، ورودی آپارتمان‌ها، مراکز خرید و فروشگاهی قابل‌استفاده است. با نصب درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌توان با استفاده از یک ریموت کنترل از فاصله معین درب ورودی را باز کرد و تعیین کرد که با استفاده از سنسورهای حرکتی، درب هنگام عبور افراد به‌صورت خودکار باز و بسته شوند.


درب شیشه ای اتوماتیک

اجزای اصلی شیشه اتومات:


قیمت شیشه اتومات فروشگاه

چشمی درب شیشه‌ای اتوماتیک

درب شیشه‌ای برقی از چندین بخش مهم و متفاوت به وجود آمده است. یکی از مهم‌ترین این بخش‌ها چشمی به‌کاررفته در درب اتوماتیک شیشه‌ای است که یک عامل مهم در عملکرد صحیح این نوع درب‌ها است. سنسور درب شیشه‌ای برقی از اشعه مادون‌قرمز استفاده می‌کند. این چشمی در بالای درب برقی قرار دارد و از این طریق می‌تواند رفت و آمد افراد را تشخیص دهد و زمانی که جهت حرکت افراد به سمت درب است، درب را باز کند.


درب اتوماتیک

موتور درب اتوماتیک شیشه‌ای

وجود افراد در نزدیکی این نوع درب‌ها باعث می‌شود تا سنسورهای درب اتوماتیک، به شناسایی افراد، اقدام و از این طریق درب، باز می‌شود. در این میان، عملکرد موتور درب اتوماتیک شیشه‌ای، به یک موتور الکتریکی وابسته است. در حقیقت، نیروی اصلی برای باز کردن درب یا بستن آن، توسط این موتور تأمین می‌شود.

درب‌های برقی یا اتوماتیک، هنگام باز و بسته شدن، بدون نیاز به نیروی مکانیکی دست افراد عمل می‌کنند بنابراین نیاز به نیروی مکانیکی یک موتور الکتریکی دارند. این موتور نیروی الکتریکی را به نیروی مکانیکی، تبدیل می‌کند و لنگه‌های متحرک شیشه‌ای را در جهات مختلف حرکت می‌دهد و باز و بسته می‌نماید.


خرید شیشه اتوماتیک

ویژگی‌های درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک

درب‌های شیشه‌ اتومات این مزیت را دارند که نیازی به مداخله دستی برای باز یا بسته شدن ندارند. اگرچه این درب‌ها بیشتر در مناطق پرتردد مانند هتل‌ها، مراکز خرید، بیمارستان‌ها و غیره استفاده می‌شوند؛ اما می‌توانید آن را در خانه خود نیز نصب کنید. سنسورها وقتی تشخیص می‌دهند که فردی به در نزدیک می‌شود و به‌طور خودکار درب را باز می‌کنند. درب برای یک دوره از پیش تعیین‌شده در موقعیت باز نگه داشته می‌شود، سپس درب شیشه‌ای اتوماتیک بسته می‌شود. درب تا زمانی که سنسورها فعال هستند باز می‌ماند. تأخیر به فرد اجازه می‌دهد بدون باز نگه‌داشتن درب وارد یا خارج شود. همچنین امکان حمل بسته‌ها و تجهیزات را بدون نگرانی در مورد بسته شدن درب فراهم می‌کند.

درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک تجربه‌ای کاملاً بدون لمس را هنگام ورود یا خروج یا یک ساختمان فراهم می‌کنند. مطالعات اخیر نشان داده است که 64 درصد از مردم آمریکا سعی می‌کنند از دست زدن به درهای عمومی خودداری کنند. نصب درب‌های اتوماتیک، با حذف نقطه تماس دستگیره در و کمک به توقف انتشار میکروب‌ها و ویروس‌ها، به مشتریان و کارمندان این امکان را می‌دهد که احساس امنیت کنند. در مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان‌ها، این یک مزیت مهم در سراسر مرکز و داخل و خارج آن است و امکان حمل و نقل ایمن بیماران و کارکنان را که ممکن است در شرایط اضطراری باشند، فراهم می‌کند.

درب‌های چرخان فضای زیادی را اشغال می‌کنند. همچنین باز و بسته شدن یک درب چرخان منبع بزرگی از اتلاف انرژی است. فضای موردنیاز برای فعال شدن یک سیستم درب شیشه‌ای اتوماتیک بسیار کوچک‌تر است. همچنین می‌توان تنظیم کرد که باز بماند و پس از مدتی از باز شدن بسته شود. این کار مانع اتلاف انرژی و همچنین خروج هوای گرم یا سرد به بیرون است.

فرمت کشویی درب شیشه‌ای اتوماتیک خطر بسته شدن درب به روی یک فرد یا ضربه زدن به شخصی در طرف دیگر آن است را از بین می‌برد. محصولات یا بسته‌هایی که منتقل می‌شوند نیز محافظت می‌شوند؛ زیرا درب هنگام بسته شدن به آن‌ها گیر نمی‌دهد و احتمال فرورفتگی، سوراخ شدن و ضربه خوردن را از بین می‌برد.

درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی به حفظ انرژی کمک می‌کند. علاوه بر این، به کاهش هزینه‌های گرمایش و سرمایش نیز کمک می‌کند. به این دلیل است که درها فقط زمانی باز می‌شوند که شخصی وارد شود و بلافاصله پس از عبور آن شخص بسته می‌شود؛ بنابراین، به حفظ دمای مناسب اتاق در داخل خانه کمک می‌کند. این به سیستم گرمایش و سرمایش فشار وارد نمی‌کند و ازاین‌رو می‌توانید در صورتحساب انرژی خود صرفه‌جویی کنید. ویژگی بسته شدن خودکار درب اتومات، تضمین می‌کند که درب برای انتقال به داخل یا خارج باز می‌شود و سپس برای حفظ هوای مطبوع در داخل، بسته می‌شود.


شیشه اتومات درب

درب شیشه‌ای اتوماتیک برای چه مکان‌هایی مناسب است؟


درب شیشه‌ای اتوماتیک برای چه مکان‌هایی مناسب است؟

مزایای درب‌های شیشه‌ای اتومات

درب‌ها در هنگام ورود به خانه یا محل کار شما نقشی حیاتی در شکل‌دهی تصور افراد دارند. معمولاً اولین برداشت تا حد زیادی اهمیت دارد. در دفتر کار باعث ایجاد حس مثبت در چشم مشتری می‌شود و در خانه، زیبایی خانه را افزایش می‌دهد و در عین حال بر ارزش ملک می‌افزاید. استفاده از درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی به دلیل شیک بودن و سایر مزایایی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم بسیار محبوب شده است.

عدم محدودیت

فضایی که برای ورود و خروج با نصب این نوع درب به دست می‌آورید، حفظ ترافیک بالا را آسان می‌کند و مردم را در حرکت نگه می‌دارد. درب‌های اتوماتیک کشویی برای مناطق شلوغ بسیار عالی هستند؛ زیرا به فضای شما باز نمی‌شوند و به‌راحتی ترافیک دو طرفه را در خود جای می‌دهند. این باعث می‌شود آن‌ها در مکان‌هایی مانند فرودگاه‌ها یا فروشگاه‌های خرده‌فروشی شلوغ که در آن افراد به جهات مختلف می‌روند و ممکن است فضا محدود باشد، انتخاب خوبی باشند. وجود درب‌های کشویی اتوماتیک در سرتاسر ساختمانتان، مانند هتل‌ها، به کارکنان و مهمانان اجازه می‌دهد تا آزادانه بدون نگرانی در مورد نحوه باز کردن درب‌های دستی، حرکت کنند.

علاوه بر این، افراد روی ویلچر یا هر مشکل دیگری نیز می‌توانند به‌راحتی از آن استفاده کنند. این یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که از ناتوانی‌های جسمی رنج می‌برند.

 سفارشی سازی

یکی دیگر از مزایای درب اتوماتیک شیشه‌ای این است که می‌توانید درب‌ها را مطابق با سلیقه خود سفارشی کنید. به‌عنوان مثال، اگر فضای زیادی ندارید، می‌توانید مدل‌هایی را انتخاب کنید که به نظر می‌رسد در دیوار ناپدید می‌شوند.

سبک‌های مختلف

یکی از مزایای اصلی نصب درب شیشه‌ای اتوماتیک کشویی، در دسترس بودن گزینه‌های سبک متعدد است. این درب‌ها در اشکال، طرح‌ها و سبک‌های مختلف موجود هستند. شما می‌توانید از بین انواع مختلف، مناسب‌ترین مدل را بر اساس نیازهای خود، انتخاب کنید. این بهترین راه برای افزایش زیبایی ساختمان شما است. علاوه بر این، شما مجبور نیستید سبک و نما را برای عملکرد به خطر بیندازید.

چشم‌انداز را بهبود می‌بخشد

علاوه بر طیف گسترده‌ای از عملکردها، درب‌های شیشه‌ای کشویی اتوماتیک جذابیت ساختمان یا خانه را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهند. این درب‌ها ظاهری براق دارند و می‌توانند کاملاً با نمای مدرن مطابقت داشته باشند. علاوه بر این، در تجارت، استفاده از این نوع درب‌ها، نشان می‌دهد که شما به رفاه کارکنان و مشتریان خود علاقه‌مند هستید.

صرفه‌جویی در فضا

درب‌های اتومات شیشه‌ای بدون لولا کار می‌کنند. آن‌ها به جای باز شدن به‌سادگی در امتداد یک مسیر حرکت می‌کنند. این بدان معنی است که هیچ فضای اضافی برای قوس درب موردنیاز نیست؛ زیرا آن‌ها به‌سادگی توسط یک در که روی پانل دیگری می‌لغزند باز می‌شوند.

نور طبیعی

درب‌های اتوماتیک شیشه‌ای دارای شیشه‌های بسیار بزرگی هستند که از بالا به پایین هر پانل درب کشیده می‌شوند. این طراحی نور طبیعی را به حداکثر می‌رساند و تضمین می‌کند که می‌توانید از فضای داخلی روشن در طول روز لذت ببرید.

ویژگی‌های اضافی

بسیاری از صاحبان خانه در مورد افزودن درب شیشه‌ای اتوماتیک تردید دارند زیرا فکر می‌کنند بازده انرژی خانه آن‌ها را کاهش می‌دهد. نصب شیشه دو جداره که بسیار کارآمدتر از شیشه‌های تک جداره است، به پایین نگه‌داشتن قبوض آب و برق شما کمک می‌کند. برخی از این درب‌ها نیز با گاز آرگون بین دو شیشه ساخته می‌شوند که به‌عنوان عایق عمل می‌کند. همچنین می‌توان شیشه را پوشش داد یا لعاب کرد تا بهره‌وری انرژی آن را بهبود بخشد.

درب شیشه‌ای کشویی اتوماتیک مزایای بی‌شماری را ارائه می‌دهد. از راحتی گرفته تا ایمنی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، این درب‌ها مزایای زیادی را ارائه می‌دهند. علاوه بر این، آن‌ها در طرح‌های متفاوتی وجود دارند و جذابیت زیبایی به خانه می‌بخشند. با این حال، شما باید ارائه‌دهنده درب را با احتیاط انتخاب کنید و قبل از تصمیم‌گیری نهایی اطمینان حاصل کنید که طرف مقابل محصولات با کیفیت بالایی ارائه می‌دهند.


ساختار شیشه اتوماتیک درب

امنیت درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک

سیستم‌های درب شیشه اتوماتیک برای جریان‌های ایمن و بدون وقفه ترافیک طراحی شده‌اند. آن‌ها نه‌تنها دسترسی کنترل‌شده به هر ساختمانی را ارائه می‌دهند، بلکه زندگی افرادی را که از آن‌ها استفاده می‌کنند نیز بهبود می‌بخشند. علاوه بر این، آن‌ها از نظر زیبایی شناختی برای همه اعضای جامعه، به‌ویژه برای معلولان موقت یا دائم، خوشایند و بی‌خطر هستند.

درب‌های کشویی اتوماتیک می‌توانند به فناوری مجهز شوند که محدودیت‌هایی را برای باز و بسته شدن درها ایجاد می‌کند. باز شدن درهای کشویی با دسترسی مشخص برای مشاغل یا هتل‌ها می‌تواند به ایمن کردن مناطقی از تأسیسات کمک کند که فقط می‌خواهید برای افراد خاصی باز شوند یا در زمان‌های خاصی باز شوند. ایمنی ویژگی مهمی برای درب یک ساختمان است و درب‌های اتوماتیک می‌توانند به آرامش خاطر شما کمک کنند.

معایب درب‌های شیشه‌ای اتوماتیک

نصب و نگهداری

فرآیند نصب درب‌های اتوماتیک نیاز به یک تکنسین حرفه‌ای را برای دقیق و کارآمد بودن آن الزامی می‌کند. آن‌ها همچنین برای تضمین عملکرد مناسب نیاز به نگهداری و بررسی منظم دارند که این می‌تواند گران باشد. این بدان معنی است که هزینه‌ها پس از نصب به پایان نمی‌رسد. در صورت نیاز به تعمیر، تعویض قطعات ممکن است پرهزینه باشد. گاهی اوقات به دلیل قطع برق، گیت‌های برقی از کار می‌افتند و باعث ناراحتی می‌شوند که ممکن است شما را مجبور کند به‌طور فیزیکی دروازه را برای باز و بسته کردن تنظیم کنید یا با یک تکنسین تماس بگیرید تا آن را بررسی کند.

قیمت گذاری

درب‌های اتوماتیک در مقایسه با همتایان دستی خود قطعاً قیمت بیشتری دارند. به دلیل وجود بسیاری از ویژگی‌های اتوماتیک، تهیه درب‌های اتوماتیک می‌تواند گران باشد و بودجه بالایی را می‌طلبد. علاوه بر این، در مورد تعمیرات، آن‌ها نسبت به درهای سنتی گران‌تر هستند.

تمیز کردن

معمولا تمیز کردن درب‌های اتوماتیک دشوارتر است زیرا برای جلوگیری از زنگ‌زدگی باید قطعات داخلی مانند فنرها و پیچ‌ها را جلا داده و روغن‌کاری کنید. آن‌ها همچنین به خدمات و بازرسی‌های مداوم نیاز دارند که برای همه آن‌ها باید پول پرداخت شود. درب‌های اتوماتیک با قاب‌های فلزی می‌توانند در طول بزنند و بنابراین مراقبت از آن‌ها بسیار دشوار است.

 

عوامل مؤثر بر قیمت درب‌های برقی شیشه‌ای


درب شیشه اتوماتیک مغازه

درب شیشه اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان، سیستم­ های پارکینگ هوشمند، نظارت تصویر هوشمند، گیت­های کنترل تردد از انواع سرویس­های هوشمندسازی ساختمان­ می­باشند.

درب اتوماتیک گردان یکی از پیچیده­ترین و در عین حال زیباترین نوع درب­های هوشمند است. این نوع از درب­های اتوماتیک بیش­تر در مکان­هایی نصب می­شود که به علت عرض کم مکان امکان نصب دیگر انواع درب وجود ندارد. می­توان گفت که درب اتوماتیک گردان در عین حال که همیشه باز است، همیشه بسته است.

از مزایای درب اتوماتیک گردان این است که در عین حال که امکان ورود و خروج هم­زمان اشخاص وجود دارد، از تماس مستقیم هوای داخل و خارج ساختمان جلوگیری به عمل می­آورد، بنابراین برای اماکنی که تفاوت دمای داخل و خارج ساختمان زیاد است، درب اتوماتیک گردان گزینه بسیار مناسبی است.

درب اتوماتیک گردان هم­زمان با استفاده آسان و راحت از قابلیت­های ایمنی و امنیتی بالایی نیز برخوردار است، به این صورت که سرعت کنترل هیچ­گاه به سطح خطرناک افزایش پیدا نمی­کند، مانع از فشار بیش از حد کاربران شده و خطر از کنترل خارج شدن در هنگام وزش بادهای شدید وجود ندارد.


درب اتوماتیک استیل طلایی

نحوه عملکرد درب اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان برای حرکت از حسگرهای تشخیص وزن کمک می­گیرد. این حسگرها در کف زمین نصب می­شود و به محض این­که شخص بر روی آن قرار می­گیرد، با تشخیص وزن و اعلام به برد فرمان، باعث چرخش درب می­شوند.

البته گاهی در ساخت درب­های اتوماتیک گردان از حسگرهای مادن قرمز استفاده می­شود، که این نوع حسگر با تشخیص حرکت فرمان چرخش درب را صادر می­کند؛ حسگر مادن قرمز را می­توان در قسمت بالای ورودی و روی اپراتور، یا روی لت­ها نصب نمود. اگر سنسور تشخیص حرکت در خارج از ساختمان نصب شده باشد ممکن است به حرکت افرادی که از جلوی درب رد می­شوند و قصد حرکت به داخل را ندارند نیز حساسیت نشان دهد و درب را باز کند که در نظر گرفتن این مسئله درمورد مصرف انرژی حائز اهمیت است.

سنسورهای دیگری که در طراحی درب اتوماتیک چرخان به کار گرفته می­شود انواع سنسورهای کنترل سرعت و حسگرهای ایمنی است. هم­چنین سنسور ترمز نیز در این درب­ها به کار گرفته شده است که باعث می­شود در زمانی که فرد قصد حرکت خلاف جهت گردش درب را داشته باشد، چرخش درب متوقف شود.

سرعت درب­های اتوماتیک گردان را می­توان در سه نوع مجزا تنظیم کرد: سرعت بالا اتوماتیک، سرعت فردی و سرعت پایین؛ هم­چنین می­توان سرعت اتوماتیک درب اتوماتیک درب چرخان را با فشار دستی تا حداکثر سرعت پیش­بینی شده افزایش داد، لذا افراد می­توانند با توجه به سرعت خاص خود عبور نمایند.

این نوع درب اتوماتیک، برای رفت و آمد افراد معمول و بچه­ها با در نظر گرفتن مکانیزم­های کنترلی مناسب است زیرا قابلیت کنترل خودکار سرعت حرکت را دارا می­باشد. برای افراد معلول این امکان در نظر گرفته شده است که با فشار دادن کلیدی که در داخل آن قرار داده شده است حرکت چرخش درب کند شود.

هم­چنین عملکرد درب­های اتوماتیک گردان علاوه بر این­که در تمام شبانه روز کنترل می­شود، قابلیت اتصال از طریق ریموت به شرکت سازنده آن را دارد.

درب اتوماتیک گردان در زمان ارائه شامل یک اپراتور، هدر، قفل، پانل درب، ریل راهنما، محافظت از انگشت و سیستم ایمنی است. در زمان استفاده از پانل­های درب­های موجود، اپراتوری دارای بازو و هدر همراه با سیستم فعال­سازی و امنیتی ارائه می­شود.


درب اتوماتیک بازشو

انواع مختلف درب شیشه اتوماتیک گردان

درب اتوماتیک گردان در انواع  دوباله (دو لت)، سه باله (سه لت)، چهار باله (چهار لت) و خروج اضطراری طراحی و ساخته می­شوند.

برای مواقعی که صرفه جویی در مصرف  انرژی سرمایی یا گرمایی مهم باشد، درب­های اتوماتیک چرخان سه بال گزینه مناسبی هستند.

جهت گردش در درب­های شیشه اتوماتیک گردان

حرکت درب­های اتوماتیک گردان به دلیل استفاده آن توسط اکثر مردم دنیا، طبق استانداردهای بین­المللی طراحی شده است، بدین گونه که در 90 درصد موارد، گردش این درب­ها در جهت عقربه­های ساعت برنامه­ریزی شده است به طوری که مردم از طرف راست وارد شده و از طرف چپ خارج می­شوند؛ در 10 درصد دیگر که در کشورهای مانند استرالیا طراحی شده است و خلاف عقربه­های ساعت گردش دارند به طوری که مردم از سمت چپ وارد شده و از سمت راست خارج می­شوند.

از ویژگی­های و مزایای درب اتوماتیک گردان


انواع مختلف درب شیشه اتوماتیک
شیشه برقی
درب اتوماتیک خودکار
09126788378 تماس