راهبند اتوماتیک

( لیست قیمت امروز )

راهبندهای اتوماتیک خودرو برای انواع مختلفی از ساختمان‌ها مانند پارکینگ‌ها، امکانات ورزشی، انبارها، فرودگاه‌ها، و ... امکان کنترل عبور وسایل نقلیه را فراهم می‌کنند. هدف اصلی استفاده از این راه‌بندها باز و بسته شدن سریع و ایمن است. از سنسورهای ترکیبی برای فعال کردن باز شدن راه‌بند برای وسایل نقلیه استفاده می‌شود.

راهبند پارکینگی اتوماتیک خودرو برای توقف و کنترل ورودی وسایل نقلیه در یک محیط خاص به کار می‌رود. این راه‌بند ممکن است فعال (قابل حرکت با فشار یک دکمه یا به‌صورت خودکار) یا ایستا (به‌طور دائم در وضعیت توقف وسیله نقلیه) باشد و در ورودی نقاط عبور خودرو قرار می‌گیرد.

راه‌بند (vehicle barrier) که به‌عنوان دروازه بوم نیز شناخته می‌شود، یک میله است که به راه‌بند اجازه می‌دهد تا دسترسی وسایل نقلیه یا عابران پیاده را از طریق یک نقطه کنترل شده مسدود کند. به‌طور معمول میله راه‌بند در یک مسیر قوسی عمودی تا یک ارتفاع معین بالا می‌رود. راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو اغلب فاقد وزنه تعادلی است.خرید راهبند ایمن سازه
🥇 امنیت راهبند امنیت راهبند با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت راهبند کمترین نرخ قیمت انواع راهبند
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب راهبند انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

راهبند پارکینگ خودرو

راهبند بازویی پارکینگ خودکار

راهبند پارکینگ دسترسی ایمن به خودروهایی که وارد ورودی پارکینگ شما می‌شوند را فراهم می‌کند. نصب یک راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو برای مناطق مسکونی و تجاری عالی است زیرا تضمین می‌کند که خودروها به‌طور ایمن و کارآمد وارد ورودی پارکینگ شما و از آن خارج می‌شوند. یک راه‌بند برقی اتوماتیک، ورودی کنترل شده تری نسبت به یک مانع معمولی ارائه می‌دهد. آن‌ها به‌راحتی نصب می‌شوند و دارای تعدادی مزایای اضافی نیز هستند که در ادامه مقاله بیان می‌شود.

راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو یک راه‌حل امنیتی مؤثر و طولانی‌مدت برای اماکن مسکونی، تجاری و صنعتی ارائه می‌دهد. این راه‌بند پارکینگ خودرو، یک مکانیزم کنترل وسیله نقلیه عالی برای ورودی‌ها، راهروها و پارکینگ‌ها است. میله این راه‌بند قابلیت سفارشی‌سازی بالاروی تا ارتفاع 6 متر را دارد و امکان استفاده از آن در مکان‌های مختلف فراهم است. این بازو را می‌توان در انواع رنگ‌های RAL یا طرح‌های راه راه متناسب با محل شخصی‌سازی کرد.


قیمت راهبند اتوماتیک

این راه‌بند دارای یک موتور و گیربکس دو مرحله‌ای درایو مستقیم است. منبع تغذیه تک فاز، نصب آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر این سیستم راه‌بند پارکینگ را تضمین می‌کند. این سیستم می‌تواند با گزینه‌های کنترل دسترسی صفحه‌کلیدی، فوب‌های کنترل از راه دور، گیرنده‌های کارت‌خوان و سنسورهای حرکتی ارتباط برقرار کند. این امر می‌تواند به‌ صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند زیرا بسته به نوع سیستم امنیتی که دارید، راهبند پارکینگ ماشین نیازی به اپراتور یا نظارت مداوم از راه دور ندارند.

ساختار آلومینیومی مقاوم راه‌بند اتوماتیک خودرو، آن را برای استفاده در فضای باز ایده آل می‌کند که در شرایط مرطوب از قطعات داخلی محافظت می‌کند. حتی در صورت قطع برق، این سیستم‌های راه‌بند پارک خودرو را می‌توان به‌صورت دستی لغو کرد. با این حال، برخلاف راه‌بندهای دستی، این موانع پارکینگ نیازی به فنر یا وزنه تعادل ندارند تا آن‌ها را به حالت قائم یا بسته نگه دارد.

راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو با طیف وسیعی از امکانات اضافی برای بهبود عملکرد آن ارائه می‌شود. این راه‌بندها برای پارکینگ خودرو به‌ویژه در شب یا در فضاهای بسته تاریک مانند پارکینگ زیرزمینی، مفید هستند. این راه‌بندها همچنین می‌توانند به‌عنوان یک مانع برای استفاده در مواردی که عبور وسایل نقلیه با ارتفاع معین مدنظر است، استفاده شوند.


راهبند مانع تردد ورود خودرو

سفارش راهبند تردد ریموت دار از فروشگاه اینترنتی ایمن سازه

اگر قصد دارید این محصول را خریداری نمایید، لازم است نکات زیادی را مد نظر داشته باشید. مهم‌ترین نکته‌ای که پیش از خرید باید آن را در نظر داشته باشید، انتخاب فروشگاهی معتبر است که امکان خرید این محصولات از آن جا وجود دارد.

فروشگاه معتبری که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند، فروشگاه ایمن سازه نام دارد. شما عزیزان می‌توانید راه بند تردد ریموت دار خود را از این فروشگاهی خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایمن سازه دارای کادری متخصص و ماهر است که تلاش می‌کنند بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند. در زمان سفارش، مشاورین مجموعه در کنار ما هستند و مشتریان عزیز می‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از آن‌ها دریافت کنید.


راهبند چیست

مزایای سیستم راه‌بند برقی پارکینگ


راهبند برقی ماشین

سنسور راه‌بند خودرو اتوماتیک

در راهبندهای برقی پارکینگ‌ها، ورود وسایل نقلیه با استفاده از سنسورهای اولتراسونیک کنترل می‌شود. وقتی وسیله نقلیه‌ای در زیر آن قرار دارد، مانع نباید پایین بیاید. سنسورهای اولتراسونیک برای کنترل این فرآیند مناسب هستند. آن‌ها اشیاء را بدون توجه به نوع یا رنگ خودرو تشخیص می‌دهند و کل منطقه زیر مانع را زیر نظر دارند. سنسورهای اولتراسونیک به‌راحتی در محفظه سیستم نصب می‌شوند. اگر چندین مانع نزدیک به هم نصب شده باشند، حسگرهای اولتراسونیک باید با یکدیگر هماهنگ شوند تا از تداخل متقابل جلوگیری شود.

هنگام نصب و تراز کردن سنسورها، اطمینان حاصل کنید که دستگاه‌ها در فاصله کافی از زمین نصب شده‌اند (در صورت لزوم، کمی به سمت بالا زاویه داشته باشند) و مخروط برآمدگی با زمین تماس نداشته باشد. ارتفاع نصب مناسب به‌ویژه زمانی که دما از تابستان تا زمستان در نوسان است، مهم است؛ زیرا اندازه مخروط برآمدگی در دماهای پایین‌تر افزایش می‌یابد.

اگر سیستم راه‌بند در فضای باز قرار دارد، سنسورهای اولتراسونیک باید برای این محیط مناسب باشند. این ویژگی با جلوگیری از پایین آمدن مانع درحالی‌که وسیله نقلیه زیر آن است، از آسیب به خودرو جلوگیری می‌کند.


راه بند پارکینگی

موارد استفاده از راهبند خودکار

هنگامی که به راهبند خودکار فکر می‌کنید، ممکن است بلافاصله به استفاده از آن‌ها در پارکینگ فکر کنید؛ اما راه‌بندهای خودکار در واقع بسیار متنوع هستند و می‌توانند با بسیاری از نیازها سازگار شوند. در اینجا به دو مورد دیگر از کاربرد راه‌بندهای خودکار اشاره می‌شود که شاید فکرش را نکرده باشید.

گاهی اوقات باید جریان ترافیک را در جاده یا محلی مشخص کنترل کرد، به‌خصوص در مواقعی که ترافیک زیاد است. برای مثال، ممکن است لازم باشد هنگام ادغام چندین جاده به یک جاده، ترافیک را محدود کنید تا از برخورد جلوگیری شود. در این مورد، راه‌بند خودکار می‌تواند بسیار مفید باشد و حتی می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد. حتی می‌توان چندین راه‌بند خودکار را طوری برنامه‌ریزی کرد که به‌طور هماهنگ کار کنند تا اطمینان حاصل شود که فقط یک وسیله نقلیه مجاز است در یک زمان از جاده عبور کند و حتی می‌توان از آن‌ها در داخل ساختمان کارخانه و انبار برای کنترل ترافیک و افزایش ایمنی استفاده کرد.

یک نکته جالب در مورد راه‌بند اتوماتیک این است که رانندگان را مجبور به توقف برای چند ثانیه می‌کند که می‌تواند به سیستم امنیتی شما زمان کافی برای اسکن پلاک در صورت تمایل بدهد. با این کار می‌توانید به‌راحتی افراد ورودی و خروجی را چک کنید.


راه بند ریموت دار

انواع راه‌بند خودکار ماشین

بسته به بودجه و کاربرد شما راهبندها می‌توانند طول و اندازه‌های مختلفی داشته باشند. هنگام انتخاب یک راه‌بند الکتریکی، در درجه اول باید دو عامل را در نظر داشته باشید: نوع کاربران و شدت ترافیک.

راه‌بندهای ولتاژ پایین اجازه باز و بسته شدن مکرر و سریع را می‌دهند، این راه‌حل برای مناطقی با دسترسی چند کاربر بهتر است.

برای اطمینان از حرکت سریع و راحت وسیله نقلیه در یک منطقه مسکونی، می‌توانید از انواع مختلف نشان‌ها، کنترل از راه دور و سنسور دار استفاده کنید تا کاربران بتوانند بدون ترک ماشین خود وارد محل شوند.

مراکز ورزشی و پارکینگ‌های عمومی اغلب از راه‌بندهایی استفاده می‌کنند که توسط کارت هوشمند یا یک بلیط فعال می‌شوند. برای به دست آوردن یک سطح امنیتی بالاتر، می‌توان تمام این سیستم‌ها را به یک مرکز کنترل با سیستم دوربین مدار بسته متصل کرد.

راه‌بندهای اتوماتیک یا «بوم گیت» معمولاً در پارکینگ‌ها، پست‌های بازرسی و ورودی به مناطق ممنوعه نصب می‌شوند. آن‌ها همچنین روش معمول برای کنترل عبور از باجه‌های عوارض هستند. در برخی مکان‌ها، راه‌بندهای برقی به‌عنوان یک اقدام آرام‌سازی ترافیک نصب می‌شوند و از ترافیک جلوگیری می‌کنند، درحالی‌که به وسایل نقلیه مجاز مانند خدمات اورژانس و اتوبوس‌ها اجازه عبور می‌دهند.


راهبند ماشینی

راهبند پارکینگ یا همان موانع پارک خودرو برای کنترل دسترسی در ورودی پارکینگ ها، حیاط خدمات و مناطق ممنوعه مورد استفاده قرار می گیرد. جهت انتخاب بهترین گزینه برای تاسیسات خود فقط باید چند فاکتور از جمله فضای موجود، تعداد دفعات مورد نیاز دسترسی و ترکیبی از ترافیک در منطقه را در نظر بگیرید.

موانع پارک خودرو بالا رو برای پارکینگ ها، دارای یک بازوی چرخشی هستند که در حالت باز به صورت عمود بر زمین بالا می روند.

همچنین برای کمک به بالا کشیدن مانع در موقعیت خود، دسترسی دستی وجود دارد که در مواقع ضروری بتوان از آن استفاده کرد. وزنه تعادل در نوع دستی راهبند، به کاربر این امکان را می دهد که بوم اصلی را با سهولت زیاد در موقعیت خود بچرخاند، این در حالی که پست چرخان نیاز به نصب پست گیرنده در طرف دیگر را کاهش می دهد و نصب کلی را بسیار سریع تر می کند.


راهبند ورودی پارکینگ مراکز تجاری

راهبند چرخ دار

یکی دیگر از نسخه های محبوب موانع پارک خودرو، موانع چرخ دار است. راهبند چرخ دار به عنوان دروازه در پارکینگ خودرو عمل می کند و به جای اینکه به هوا بلند شود، فقط به حالت قفل باز می شود. محبوب ترین نوع در این دسته، راهبند چرخ دار فشرده نامیده می شود که دارای یک پایه قفل کننده برای هر دو حالت باز و بسته است. نصب روی سطح، قرار دادن این دستگاه را بسیار آسان می کند و برای مدارس، پارکینگ های هتل و واحد های قفل شده بسیار ایده آل است. دروازه برای موقعیت قفل یا باز بودن به یک پایه پشتیبانی نیاز ندارد. عدم نیاز به پست پشتیبانی به این معنی است که لزوماً نیازی به مسدود کردن تمام قسمت های باز شده ندارید، به عنوان مثال اندازه کافی برای مسدود کردن خودرو به اندازه ای است که خودرو از آن عبور نکند؛ بنابراین اگر دهانه 4 متری دارید، حتی یک مانع 3 متری برای مسدود کردن خودروها در زمان بسته کافی است.

موانع ایمنی

موانع ایمنی برای بستن مناطقی که به منظور عبور افراد پیاده احداث شده اند و خطرناک هستند، استفاده می شوند. این موانع برای هشدار دادن به عابران پیاده در مورد خطر احتمالی در یک منطقه خاص ایده آل وجود دارند. در همین راستا مانع ایمنی، سلامت اطرافیان شما را تضمین می کند و نیز به بستن مناطقی که ممکن است خطرناک باشند کمک شایانی می کند. و همچنین می توان از آن برای مشخص کردن مناطقی که در حال ساخت هستند یا برای تعمیر و نگهداری مانند منهول ها استفاده کرد. این مانع عابران پیاده را از خطراتی که در صورت ورود به آن منطقه سد شده ایجاد می کند، آگاه می کند.

موانع و حصارهای پلاستیکی

موانع و حصار های پلاستیکی از جمله راهبند های ایمنی هستند و برای درب پارکینگ کاربرد ندارند. حصار های مانع پلاستیکی مطمئناً آنچه را که از نظر اتصال سخت و موانع با چگالی بالا نیاز دارید را به شما ارائه می ‌دهند که برای بسیاری از محیط ‌های مختلف، از جمله ورودی پارکینگ ‌های ساختمانی، کارهای جاده ‌ای، مدارس، رویداد ها، مناطق عمومی و بسیاری از موارد دیگر مناسب هستند.

از موانع پلاستیکی برای تعیین مرزهای مناطق خارج از محدوده و کمک به جلوگیری از ورود عابران پیاده به فراتر از یک نقطه استفاده می شود.

این موانع پلاستیکی دارای پایه‌ ها و زنجیره‌ ای پلاستیکی هستند که به شما امکان می‌ دهند که از طریق خود پست وارد شده و به واحد های دیگر متصل شوید. همینطور این نوع از موانع به شما این امکان را می دهند که به سرعت از ورود به فضا های بزرگتر جلوگیری کنید و پایه ها را می توان با ماسه یا آب پر کرد تا اطمینان لازم حاصل شود که برای استفاده در شرایط باد در فضای باز مناسب هستند.

ستون (پست) مانع

هر ستون مانع از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند برای جلوگیری از ورود به مناطق ممنوعه، استفاده برای عابران پیاده، وسایل نقلیه و موارد دیگر مورد استفاده قرار گیرد.

پایه های سد فولادی برای استفاده در پارکینگ ها و محیط های انبار ایده آل هستند. می توان از ستون های سد فولادی برای جلوگیری از ورود به یک منطقه یا محافظت از دارایی های اطراف در برابر وسایل نقلیه کاری و لیفتراک استفاده کرد. پست مانع بارگذاری شده را می توان در بتن نصب کرد که به ویژه برای انبارهای باربری شلوغ ایده آل است. پس از نصب، می ‌توانند از قفسه‌بندی پالت، ستون‌ ها و موارد دیگر در برابر ضربه زدن به وسایل نقلیه کاری در جایی که در صورت بروز ضربه، خم می‌شوند محافظت کنند.


نصب راهبند

راهبند بالا رونده پارکینگ

یک مانع پارک خودرو بالا رونده می تواند به کنترل ترافیک ورودی یا خروجی از یک محل کمک کند. راهبند بالارونده به ماشین ها اجازه می دهد در زمانی که شما می خواهید وارد شوند. این نوع راهبند از یک عملکرد دستی استفاده می کند که هنگام استفاده از آن باید کنترل شود. استفاده از مانع پارکینگ بالارونده که وسیله ای سریع و آسان برای کنترل ورود وسیله نقلیه به محل است بسیار مطرح است. طراحی بسیار بادوام راهبند بالارونده امکان عمر طولانی در محل را فراهم می کند. بوم این راهبند را می توان به راحتی از طریق فنر گاز بادی اضافی بلند کرد. کاربران می توانند بوم مانع را با سهولت زیاد با دست بلند کنند.

یک مانع پارکینگ در بالا رونده را می توان مستقیماً در زمین پیچ کرد. در حالت ایده‌آل، این دروازه‌ های بوم باید مستقیماً در لنت ‌های بتنی برای بهترین عمل نصب شوند. بالشتک های بتنی به ایجاد یک پایه محکم تر برای مانع کمک می کنند.

سیستم فنر دوقلو با پایه های امنیتی در این راهبند به راحتی با توجه به طول دروازه های بوم قابل تنظیم است، بدون نیاز به ابزار اضافی. مدل های مختلفی از فنرها با توجه به ویژگی های نصب موجود است. طراحی پوشش ایمنی پلاستیکی برای محافظت از حرکت بوم از برش وجود دارد.

از جمله مزایای این نوع راهبند ها شامل:

• کنترل جریان ترافیک به داخل یک محل

• خودداری از ورود بعد از ساعات کاری استاندارد

• کاهش خطر خرابکاری در محل بازدارنده

• ورود مقرون به صرفه


بهترین راهبند

راهبند های اتوماتیک پارکینگ

نوع دیگری از راهبند وجود دارد که همانند راهبند های بالا رونده که پیش تر درباره آن ها توضیح داده شد، غمل می کند؛ با این تفاوت که نیازی به بوم برای چرخاندن و بالا بردن راهبند وجود ندارد و به صورت اتوماتیک با دکمه عمل می کند.

دلیل اصلی این امر این است که ما می دانیم که در محیط مدرن، موانع پارک خودرو برای ورود به هر ساختمان مسکونی، صنعتی، تجاری یا تفریحی جدید ضروری است. در حقیقت این نوع راهبند ها بهترین گزینه برای جلوه دادن به این گونه مکان ها هستند.

با افزایش روزافزون استفاده از خودروها در جاده ‌ها، وجود موانع خودکار برای تأمین پارکینگ ضروری است تا کنترل مورد نیاز برای اطمینان از عملکرد کارآمد همه امکانات پارکینگ را فراهم کند. راهبند های الکترونیک در میان موانع پارکینگ برای ورود و خروج خودرو بسیار برجسته و مطرح هستند؛ زیرا شامل مجموعه ای بی نظیر از بازو های بالارونده، فلپ جمع شونده، بازو های بالابرنده خودکار برای پارک خودرو در زرادخانه خود است.

موانعی هم وجود دارند که صرفاً برای اماکن صنعتی با ورودی تا 9 متر طراحی شده و دارای درجه IP کامل می باشد. این راهبند ها در طول حداکثر 8 متر با دامن پایین و تا 6.5 متر با دامن بالا و پایین موجود است. این مانع که با طول بوم مانع تا 7 متر در دسترس است، یک موتور DC ولتاژ پایین را در خود جای داده است و به دلیل داشتن پشتیبان اختیاری باتری، همچنان در هنگام قطع برق کار می کند. منبع تغذیه اصلی امکان استفاده شدید را با تشخیص موانع و جلوگیری از له شدن و همچنین تایمرهای اختیاری و سیستم کنترل دسترسی مجاورت به همراه دستگاه های ایمنی از جمله حلقه های القایی و لبه های ایمنی را فراهم می کند. راهبند های بالارونده مانند تمام سیستم های مانع پارک خودرو، انواع مختلفی از کنترل دسترسی دارد که می توانید خودتان هر کدام را که می‌خواهید انتخاب کنید. مکان‌های نصب این نوع مانع بسیار متفاوت است، به این دلیل که می ‌توان آن‌ها را با منبع پنل خورشیدی و همچنین شبکه اصلی نصب کرد.


راهبند آپارتمان مسکونی

مزایای راهبند اتوماتیک

در زمان ‌های اخیر، نیاز به حداقل رساندن هزینه ‌های مشاغل موجود، به این معنی است که هزینه سربار متصدیان پارکینگ به سختی قابل توجیه است. در نتیجه، اکثر شرکت‌ ها به این نتیجه می رسند که سیستم ‌های بازدارنده پارکینگ مقرون ‌به ‌صرفه برای اطمینان از ایمنی و امنیت عابران پیاده، خودرو ها و سایر وسایل نقلیه موتوری در امکانات پارکینگ مورد نیاز است. به همین دلیل است که یک سیستم خودکار برای ارائه راه حلی مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای دسترسی و خروج ایمن به ورودی پارکینگ ایده آل است.

این راهبند ها مزایای فوق العاده ای را ارائه می دهند که طراحی و تطبیق پذیری بی سابقه ای برای هر تعداد نیاز مدیریت ترافیک وجود دارد. همچنین در مواردی که عملیات ایمن مهم است، فناوری RFID (شناسایی فرکانس رادیویی)، LPR (تشخیص پلاک گواهینامه) و ANPR (تشخیص خودکار شماره پلاک) ارائه شده است که از تکنیک ‌های راحت تشخیص شماره پلاک خودرو یا تکنیک ‌های «کشیدن کارت» استفاده می‌ کند و همچنین اجازه دسترسی مجاز به امکانات شما را می ‌دهد. . علاوه بر این، این فناوری امکان ردیابی و ثبت حرکات خودرو را در زمان واقعی نیز فراهم می کند.

این نوع از راهبند ‌ها هنگامی که نیاز به ترکیب با محیط اطراف وجود دارد، امکان تطبیق رنگ و امکان محدود کننده ارتفاع را ارائه می دهند. حفاظت اضافی همچنین می تواند بر روی تمام موانع برای استفاده در یک محیط صنعتی یا تاسیسات مستعد آب و هوای شدید اعمال شود. به علاوه سیستم های خورشیدی یک گزینه مفید برای سازمان های آگاه به انرژی را فراهم می کنند.

موتورهای سنگین و جعبه‌دنده‌ ها اتصالات استاندارد روی موانع هستند که به آن‌ها توانایی فوق‌العاده ‌ای برای مقاومت در برابر هزاران چرخه عملیاتی هر روز اعطا می کنند. اتصالات تکمیلی نیز برای جلوگیری از راه رفتن افراد در زیر بوم ایمنی و یا افزایش دید آنها از جمله "دامن"، چراغ های بوم و علائم STOP به عنوان یک بازدارنده در دسترس هستند.

سیستم‌ های راهبند اتوماتیک را می ‌توان به‌عنوان سیستم‌ های ورودی پارکینگ‌ ها مستقل مستقر کرد یا با برنامه‌ های کاربردی دیگری مانند پردازش بازدیدکنندگان و اقدامات کنترل دسترسی ایمن تکمیل شد. درب های پارکینگ هر سیستمی در محدوده راهبند های اتوماتیکی در کاربرد خود انعطاف‌پذیر است، عملکرد سریع و آسان فوق‌العاده ‌ای دارند، کارکرد ساده‌ای دارند و همچنین سال‌ ها کارکرد قابل‌اعتماد بدون مشکل ارائه می‌کنند!

موانع پارکینگ به گونه ای طراحی شده اند که دسترسی ایمن به خودروهایی را که از امکانات پارکینگ شما استفاده می کنند، فراهم کنند. با ترکیب فناوری ANPR با مانع پارکینگ، می‌ توانید اطمینان حاصل کنید که کاربران مسکونی و تجاری به طور ایمن و کارآمد وارد و از محل خود خارج می‌ شوند که این مورد باعث ایجاد یک تجربه یکپارچه همه جانبه می شود.

نصب فوق العاده به شما کمک می کند تا ورود و خروج وسایل نقلیه را به راحتی کنترل و نظارت کنید و امنیت ملک خود را افزایش دهید.


خرید راهبند

حصار موقت

حصار موقت برای بستن مناطق از دسترسی عابران پیاده، به طور ایده آل در محل های ساختمانی یا در رویداد های شلوغی که باید دسترسی به آن منطقه، محدود یا کاملاً جلوگیری شود، استفاده می شود. حصار موقت امکان بستن سریع و آسان یک منطقه را برای شما فراهم می کند. محبوب ترین محصول حصار موقت به گونه ای است که هر پانل حصار 2000 میلی متر ارتفاع دارد و برای جلوگیری از بالا رفتن عابران پیاده، ایده آل برای مکان های ساختمانی شلوغ است. نرده ها با استفاده از بلوک های لاستیکی ساخته می شوند و هر پانل حصار به 2 بلوک نیاز دارد. برای دوام بالا در حین استفاده، هر نرده موقت با فولاد گالوانیزه گرم ساخته شده است تا در فضای باز زنگ نزند یا خورده نشود.

برای رویداد های جمعیتی، حصار موقت Cr 2 متری را می ‌توان به سرعت و به راحتی نصب کرد و نیز می‌توان از آن برای جلوگیری از ورود یا دور نگه داشتن عابران پیاده در طول یک رویداد استفاده کرد. این نرده ‌های هراس با کیفیت بالا برای دویدن در کنار مسیرها ایده‌آل هستند و به راحتی به یکدیگر متصل می شوند.

نوع دیگری از حصار های امنیتی وجود دارد که می توان با استفاده از پایه های فلزی نصب کرد یا می توان با بلوک های لاستیکی در محل استفاده کرد، هر گزینه ای که با شرایط محیطی که در آن استفاده می شود مطابقت دارد.

راهبند هایی با محدودیت ارتفاع

موانع محدودیت ارتفاع را می توان در محل نصب کرد تا از ورود HGV یا LGV های بزرگتر به منطقه جلوگیری کنند. این موانع به عنوان هشداری برای رانندگان این وسایل نقلیه است که نباید وارد منطقه شوند و راه رو به جلو فقط برای وسایل نقلیه کوچکتر در نظر گرفته شده است. این موانع برای محدودیت ارتفاع در انبارها، پارکینگ های چند طبقه و موارد دیگر استفاده می شوند. نصب سریع و آسان موانع، هدف بسیار خوبی است و برای مدت طولانی نیز خدمات ارائه می دهند.

موانع محدود کننده ارتفاع را می توان مستقیماً در زمین منطقه ای که به آن نیاز دارید نصب کرد. این موانع را می توان به راحتی در زمینی نصب کرد که در 5 عرض مختلف وجود دارد. برای مناطق بزرگ‌تر، حتی می‌توانید 2 تا از این موانع را با هم نصب کنید تا فاصله بیشتری را پوشش دهید. این موانع محدودیت ارتفاع را می توانند در صورت نیاز پوشش دهند و همچنین امکان دسترسی موقت به وسایل نقلیه HGV در مناطق خاص را فراهم کنند. به‌عنوان یک ابزار اضافی، می‌توانید یک نوار نوج را نیز خریداری کنید که در 3 اندازه مختلف موجود است و در صورت نیاز قابل افزایش است. یکی دیگر از محصولات محبوب، مانع محدودیت ارتفاع اتوبان است. این مانع ارتفاع فولادی گالوانیزه گرم را می تواند دوباره در بتن ریخت تا به راحتی از ورود وسایل نقلیه بزرگتر به منطقه جلوگیری کند. دو واحد را با هم ترکیب کنید تا دو طرف یک جاده را بپوشانید.

اگر برای یک پارکینگ زیرزمینی یا چند طبقه به یک مانع محدودیت ارتفاع نیاز دارید، می‌توانید از محدودکننده ارتفاع پلاستیکی با زنجیر تعلیق استفاده کنید. این محدود کننده های ارتفاع عالی را می توان مستقیماً در یک سقف کم نصب کرد تا از ورود HGV ها در صورت لزوم جلوگیری کند. رنگ ‌های بازتابنده قرمز و سفید روشن در این مورد مطمئناً توسط اکثر رانندگان به ویژه در محیط‌های داخلی تاریک‌تر دیده می‌شوند.

09126788378 تماس