راهبند اتوماتیک


راهبندهای اتوماتیک خودرو برای انواع مختلفی از ساختمان‌ها مانند پارکینگ‌ها، امکانات ورزشی، انبارها، فرودگاه‌ها، و ... امکان کنترل عبور وسایل نقلیه را فراهم می‌کنند. هدف اصلی استفاده از این راه‌بندها باز و بسته شدن سریع و ایمن است. از سنسورهای ترکیبی برای فعال کردن باز شدن راه‌بند برای وسایل نقلیه استفاده می‌شود.

راهبند پارکینگی اتوماتیک خودرو برای توقف و کنترل ورودی وسایل نقلیه در یک محیط خاص به کار می‌رود. این راه‌بند ممکن است فعال (قابل حرکت با فشار یک دکمه یا به‌صورت خودکار) یا ایستا (به‌طور دائم در وضعیت توقف وسیله نقلیه) باشد و در ورودی نقاط عبور خودرو قرار می‌گیرد.

راه‌بند (vehicle barrier) که به‌عنوان دروازه بوم نیز شناخته می‌شود، یک میله است که به راه‌بند اجازه می‌دهد تا دسترسی وسایل نقلیه یا عابران پیاده را از طریق یک نقطه کنترل شده مسدود کند. به‌طور معمول میله راه‌بند در یک مسیر قوسی عمودی تا یک ارتفاع معین بالا می‌رود. راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو اغلب فاقد وزنه تعادلی است.

راهبند بازویی پارکینگ خودکار

راهبند پارکینگ دسترسی ایمن به خودروهایی که وارد سایت شما می‌شوند را فراهم می‌کند. نصب یک راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو برای مناطق مسکونی و تجاری عالی است زیرا تضمین می‌کند که خودروها به‌طور ایمن و کارآمد وارد سایت شما و از آن خارج می‌شوند. یک راه‌بند برقی اتوماتیک، ورودی کنترل شده تری نسبت به یک مانع معمولی ارائه می‌دهد. آن‌ها به‌راحتی نصب می‌شوند و دارای تعدادی مزایای اضافی نیز هستند که در ادامه مقاله بیان می‌شود.

راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو یک راه‌حل امنیتی مؤثر و طولانی‌مدت برای اماکن مسکونی، تجاری و صنعتی ارائه می‌دهد. این راه‌بند پارکینگ خودرو، یک مکانیزم کنترل وسیله نقلیه عالی برای ورودی‌ها، راهروها و پارکینگ‌ها است. میله این راه‌بند قابلیت سفارشی‌سازی بالاروی تا ارتفاع 6 متر را دارد و امکان استفاده از آن در مکان‌های مختلف فراهم است. این بازو را می‌توان در انواع رنگ‌های RAL یا طرح‌های راه راه متناسب با محل شخصی‌سازی کرد.

این راه‌بند دارای یک موتور و گیربکس دو مرحله‌ای درایو مستقیم است. منبع تغذیه تک فاز، نصب آسان‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر این سیستم راه‌بند پارکینگ را تضمین می‌کند. این سیستم می‌تواند با گزینه‌های کنترل دسترسی صفحه‌کلیدی، فوب‌های کنترل از راه دور، گیرنده‌های کارت‌خوان و سنسورهای حرکتی ارتباط برقرار کند. این امر می‌تواند به‌ صرفه‌جویی در هزینه‌ها کمک کند زیرا بسته به نوع سیستم امنیتی که دارید، راهبند پارکینگ ماشین نیازی به اپراتور یا نظارت مداوم از راه دور ندارند.

ساختار آلومینیومی مقاوم راه‌بند اتوماتیک خودرو، آن را برای استفاده در فضای باز ایده آل می‌کند که در شرایط مرطوب از قطعات داخلی محافظت می‌کند. حتی در صورت قطع برق، این سیستم‌های راه‌بند پارک خودرو را می‌توان به‌صورت دستی لغو کرد. با این حال، برخلاف راه‌بندهای دستی، این موانع پارکینگ نیازی به فنر یا وزنه تعادل ندارند تا آن‌ها را به حالت قائم یا بسته نگه دارد.

راه‌بند بازویی اتوماتیک خودرو با طیف وسیعی از امکانات اضافی برای بهبود عملکرد آن ارائه می‌شود. این راه‌بندها برای پارکینگ خودرو به‌ویژه در شب یا در فضاهای بسته تاریک مانند پارکینگ زیرزمینی، مفید هستند. این راه‌بندها همچنین می‌توانند به‌عنوان یک مانع برای استفاده در مواردی که عبور وسایل نقلیه با ارتفاع معین مدنظر است، استفاده شوند.

سفارش راهبند تردد ریموت دار از فروشگاه اینترنتی ایمن سازه

اگر قصد دارید این محصول را خریداری نمایید، لازم است نکات زیادی را مد نظر داشته باشید. مهم‌ترین نکته‌ای که پیش از خرید باید آن را در نظر داشته باشید، انتخاب فروشگاهی معتبر است که امکان خرید این محصولات از آن جا وجود دارد.

فروشگاه معتبری که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کند، فروشگاه ایمن سازه نام دارد. شما عزیزان می‌توانید راه بند تردد ریموت دار خود را از این فروشگاهی خریداری نمایید.

فروشگاه اینترنتی ایمن سازه دارای کادری متخصص و ماهر است که تلاش می‌کنند بهترین خدمات ممکن را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند. در زمان سفارش، مشاورین مجموعه در کنار ما هستند و مشتریان عزیز می‌توانند تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از آن‌ها دریافت کنید.

مزایای سیستم راه‌بند برقی پارکینگ

سنسور راه‌بند خودرو اتوماتیک

در راهبندهای برقی پارکینگ‌ها، ورود وسایل نقلیه با استفاده از سنسورهای اولتراسونیک کنترل می‌شود. وقتی وسیله نقلیه‌ای در زیر آن قرار دارد، مانع نباید پایین بیاید. سنسورهای اولتراسونیک برای کنترل این فرآیند مناسب هستند. آن‌ها اشیاء را بدون توجه به نوع یا رنگ خودرو تشخیص می‌دهند و کل منطقه زیر مانع را زیر نظر دارند. سنسورهای اولتراسونیک به‌راحتی در محفظه سیستم نصب می‌شوند. اگر چندین مانع نزدیک به هم نصب شده باشند، حسگرهای اولتراسونیک باید با یکدیگر هماهنگ شوند تا از تداخل متقابل جلوگیری شود.

هنگام نصب و تراز کردن سنسورها، اطمینان حاصل کنید که دستگاه‌ها در فاصله کافی از زمین نصب شده‌اند (در صورت لزوم، کمی به سمت بالا زاویه داشته باشند) و مخروط برآمدگی با زمین تماس نداشته باشد. ارتفاع نصب مناسب به‌ویژه زمانی که دما از تابستان تا زمستان در نوسان است، مهم است؛ زیرا اندازه مخروط برآمدگی در دماهای پایین‌تر افزایش می‌یابد.

اگر سیستم راه‌بند در فضای باز قرار دارد، سنسورهای اولتراسونیک باید برای این محیط مناسب باشند. این ویژگی با جلوگیری از پایین آمدن مانع درحالی‌که وسیله نقلیه زیر آن است، از آسیب به خودرو جلوگیری می‌کند.

موارد استفاده از راهبند خودکار

هنگامی که به راهبند خودکار فکر می‌کنید، ممکن است بلافاصله به استفاده از آن‌ها در پارکینگ فکر کنید؛ اما راه‌بندهای خودکار در واقع بسیار متنوع هستند و می‌توانند با بسیاری از نیازها سازگار شوند. در اینجا به دو مورد دیگر از کاربرد راه‌بندهای خودکار اشاره می‌شود که شاید فکرش را نکرده باشید.

گاهی اوقات باید جریان ترافیک را در جاده یا محلی مشخص کنترل کرد، به‌خصوص در مواقعی که ترافیک زیاد است. برای مثال، ممکن است لازم باشد هنگام ادغام چندین جاده به یک جاده، ترافیک را محدود کنید تا از برخورد جلوگیری شود. در این مورد، راه‌بند خودکار می‌تواند بسیار مفید باشد و حتی می‌تواند جان انسان‌ها را نجات دهد. حتی می‌توان چندین راه‌بند خودکار را طوری برنامه‌ریزی کرد که به‌طور هماهنگ کار کنند تا اطمینان حاصل شود که فقط یک وسیله نقلیه مجاز است در یک زمان از جاده عبور کند و حتی می‌توان از آن‌ها در داخل ساختمان کارخانه و انبار برای کنترل ترافیک و افزایش ایمنی استفاده کرد.

یک نکته جالب در مورد راه‌بند اتوماتیک این است که رانندگان را مجبور به توقف برای چند ثانیه می‌کند که می‌تواند به سیستم امنیتی شما زمان کافی برای اسکن پلاک در صورت تمایل بدهد. با این کار می‌توانید به‌راحتی افراد ورودی و خروجی را چک کنید.

انواع راه‌بند خودکار ماشین

بسته به بودجه و کاربرد شما راهبندها می‌توانند طول و اندازه‌های مختلفی داشته باشند. هنگام انتخاب یک راه‌بند الکتریکی، در درجه اول باید دو عامل را در نظر داشته باشید: نوع کاربران و شدت ترافیک.

راه‌بندهای ولتاژ پایین اجازه باز و بسته شدن مکرر و سریع را می‌دهند، این راه‌حل برای مناطقی با دسترسی چند کاربر بهتر است.

برای اطمینان از حرکت سریع و راحت وسیله نقلیه در یک منطقه مسکونی، می‌توانید از انواع مختلف نشان‌ها، کنترل از راه دور و سنسور دار استفاده کنید تا کاربران بتوانند بدون ترک ماشین خود وارد محل شوند.

مراکز ورزشی و پارکینگ‌های عمومی اغلب از راه‌بندهایی استفاده می‌کنند که توسط کارت هوشمند یا یک بلیط فعال می‌شوند. برای به دست آوردن یک سطح امنیتی بالاتر، می‌توان تمام این سیستم‌ها را به یک مرکز کنترل با سیستم دوربین مدار بسته متصل کرد.

راه‌بندهای اتوماتیک یا «بوم گیت» معمولاً در پارکینگ‌ها، پست‌های بازرسی و ورودی به مناطق ممنوعه نصب می‌شوند. آن‌ها همچنین روش معمول برای کنترل عبور از باجه‌های عوارض هستند. در برخی مکان‌ها، راه‌بندهای برقی به‌عنوان یک اقدام آرام‌سازی ترافیک نصب می‌شوند و از ترافیک جلوگیری می‌کنند، درحالی‌که به وسایل نقلیه مجاز مانند خدمات اورژانس و اتوبوس‌ها اجازه عبور می‌دهند.


کرکره برقی
09126788378 تماس