حفاظ آهنی

( لیست قیمت امروز )

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد و یا شنیده باشید که بعد از یک سفر کوتاه یا طولانی‌مدت دزدی از محل کار و یا ساختمان مسکونی شده باشد و خسارت زیادی به بار آورده باشد که این موضوع می‌تواند ضربه سنگینی را به شما وارد کند. اما می‌توان روش‌های مناسبی را برای پیشگیری از این موضوع در نظر داشته باشیم.خرید حفاظ آهنی ایمن سازه
🥇 امنیت حفاظ آهنی امنیت حفاظ آهنی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت حفاظ آهنی کمترین نرخ قیمت انواع حفاظ آهنی
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب حفاظ آهنی انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

بهترین راهی که برای امنیت ساختمان می‌توان انجام داد استفاده از حفاظ آهنی ساختمان می‌باشد. این محصول می‌تواند در کیفیت خیلی خوبی تولید شود. خوشبختانه مراکز متعددی هستند که اقدام به تولید و نصب این نوع حفاظ آهنی ساختمان می‌کنند‌ و می‌توانند به صورت آنلاین سفارشات مختلف مشتریان را پذیرا باشند. انواع حفاظ آهنی ساختمانی را می‌توانید در سایت‌های اینترنتی ببینید و انواع مدل‌های مناسبی را برای خود انتخاب نمایید.


قیمت حفاظ آهنی ساختمان

09194000244


حفاظ به علت اینکه از آهن تولید می‌شود دارای ویژگی‌های خاصی است که فقط از این نوع جنس می‌توان دید به طور مثال می‌توانیم به کیفیت بالای آن در برابر همه نوع شرایط جوی اشاره نماییم به علت اینکه از رنگ‌های مناسب و ضدزنگ بر روی آن استفاده شده است در مقابل بارندگی مقاومت خوبی دارد و به هیچ‌وجه زنگزده نمی‌شود و یا رنگ آن از بین نمی‌رود و پوسته پوسته نمی‌شود. این یکی از مزیت‌های مهم است که استفاده از حفاظ آهنی برای افراد ایجاد می‌کند.

 این نوع حفاظ‌ها در همه مکان‌ها پشت درب و پنجره و دیوارها نصب خواهند شد. نیروهای متخصصی برای تولید آن تلاش می‌کنند و نمونه‌های مناسبی را اجرا و به دست مصرف‌کنندگان می‌رسانند. این کالا در تعداد خیلی بالایی تولید می‌شود و به صورت پیش فروش نیز برای همه مشتریان موجود می‌باشد.


نرده حفاظ آهنی چیست

09194000244


ویژگی های بهترین حفاظ آهنی

همانطور که می‌دانید مهمترین مسئله  امنیت بالاست که برای یک مکان می‌توان ایجاد کرد بنابراین این محصول باید دارای ویژگی‌های مناسبی باشد تا بتوان به آن تکیه کرد و با خاطری آسوده منزل یا هر ساختمانی را ترک نمود. بنابراین از ویژگی‌های بهترین حفاظ آهنی می‌توانیم به موارد خیلی مهمی اشاره کنیم.

اولین چیزی که می‌توان به آن اشاره کرد کیفیت کار می‌باشد چون باید به صورتی باشد که با هر اشاره‌ای از جا کنده نشود و اگر مورد اصابت ضربه قرار گرفت ثابت بماند و کیفیت خود را از دست ندهد. در برابر انواع حوادث غیرمترقبه مانند زمین لرزه بتواند بر امنیت ساختمان بیفزاید و خود عاملی برای تخریب نباشد. این موضوع خیلی مهمی در مورد ویژگی‌های بهترین حفاظ ساختمان است.

از دیگر مواردی که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که این محصول جزو دکوراسیون ساختمان محسوب می‌شود و همه ما دوست داریم از بهترین نوع آن برای زیبا سازی ساختمان خود استفاده کنیم و تاثیری که بر روی نمای ساختمان دارد بسیار بالا می‌باشد، بنابراین یکی از بهترین ویژگی‌های این کالا زیبایی است. خوشبختانه در میان مواردی که تولید شده است می‌توانیم مدل های خیلی شیک و زیبایی را ببینیم که در هر مدلی که بخواهید می‌توانید یک مورد زیبا را انتخاب کنید.

از ویژگی‌های دیگری که دارند این است که به هیچ عنوان سارق نمی‌تواند از آنها بگذرد. حفاظ‌هایی که بر روی دیوارها نصب می‌شوند به این صورت است که هیچ جایی برای رفت‌و‌آمد ندارند و نمی‌توان به خوبی از آنها گذشت.
به طور کلی هر فردی می‌تواند معیارهایی را در ذهن خود داشته باشد تا بتواند یک کالای مناسبی را تهیه کند. از نظر هر فردی بهترین ویژگی‌ها متفاوت هستند، کسی است که زیبایی کار برای وی اهمیت دارد و فردی نیز امنیت کار برای او اهمیت دارد و بنابراین با توجه به سلایق می‌توان بهترین نوع آن را انتخاب نمود.


قیمت هر متر حفاظ آهنی

مزیت های استفاده از حفاظ آهنی ساختمان

به طور کلی می‌دانیم که حفاظ‌ها می‌توانند امنیت ساختمان را بالا ببرند. خیلی از افراد به دلیل اینکه ساختمان امنیت کافی ندارد ترس از رفتن به مسافرت دارند و حتی در طول روز نیز خانه را خالی نمی‌گذارند اما با نصب این حفاظ های آهنی دیگر نیازی به ترس و دلهره نیست و به راحتی می‌توان به کارهای روزمره پرداخت.

 از دیگر مزیت ها می‌توانیم به زیبایی خانه نیز اشاره کنیم. این محصول در مدل‌های خیلی شیکی تولید شده است که می‌تواند ساختمان را به مدرنیته بودن تبدیل کند. از دیگر مزیت‌هایی که دارند این است که در برابر هرگونه ضربه مقاوم است اما این مقاومت را نمی‌توانیم در برابر دیگر آلیاژها مانند استیل و آلومینیوم ببینیم چون آنها به راحتی خم و شکسته می‌شوند اما مدل‌های آهنی به هیچ وجه این ویژگی‌ها را ندارند و کیفیت خیلی بیشتری خواهند داشت.

این موضوع نه تنها برای ساختمان‌های مسکونی بلکه برای ساختمان‌های تجاری نیز اهمیت خیلی زیادی دارد. خیلی از مکان‌های تجاری را نمی‌توان به صورت ۲۴ ساعته در نظر داشت و یا مکان‌هایی مانند بانک و یا ویلاهایی که فقط به صورت تفریحی استفاده می‌شوند، همه این موارد نیاز دارند که امنیت خوبی را داشته باشند که می‌توان از از این محصول استفاده نمود.


قیمت نرده اهنی ساده

09194000244


موارد استفاده انواع حفاظ آهنی ساختمان

از موارد مصرف این محصولات برای درب‌های ساختمانی می‌باشد. به این صورت مشتری می‌تواند برای درهای واحدهای مسکونی خود از هرکدام از این سازه‌های آهنی استفاده کند. برای درب‌های واحدهای مسکونی بهتر است از نوع متحرک آن استفاده شود که به خوبی باز و بسته شود یا می‌توان از آنها برای پنجره‌ها استفاده کرد و در بیرون آن نصب می‌شود و دارای مدل‌های شیک و به‌روزی است که هر کدام قابلیت نصب بر روی پنجره را دارند.

از دیگر موارد می‌توان به حفاظ‌هایی که که بر روی دیوارهای ساختمان قرار می‌گیرند اشاره کرد. این محصول برای ویلاها و باغ‌های مختلف نیز کارایی دارند. به طور کلی هر مکانی که باید امنیت بالایی داشته باشد را می‌توان با سازه‌های آهنی پوشش داد و امنیت خوبی در این مکان‌ها ایجاد نمود.
همه این مکان‌های مهم نیاز به پوشش با این حفاظ دارند و  با توجه به نوع نیاز و کارایی‌ای که دارند هر کدام از آنها انتخاب می‌شود.


نرده فلزی

نحوه نصب حفاظ آهنی ساختمان

نصب حفاظ آهنی ساختمان یک کار تخصصی و کاربردی می‌باشد که حتماً یک متخصص در این زمینه باید اقدام کند تا بتواند به طور احسن این حفاظ‌ها را نصب نماید، زیرا کوچکترین اشتباه می‌تواند خسارت‌های زیادی را به بار بیاورد. اگر فرد نتواند به درستی حفاظ را نصب کند ممکن است بعد از مدت زمان حفاظ کنده شود و یا با استفاده از ابزار‌آلات مختلف به راحتی از مکان کنده شود و ایمنی لازم را برای محیط ایجاد نکند که یک خطر جدی محسوب می‌شود. بنابراین برای نصب حفاظ آهنی ساختمان حتماً از یک نیروی متخصص استفاده کنید و بهتر است از خود تولیدکننده بخواهید برای نصب و راه‌اندازی اقدام کند.

 به طور کلی نحوه نصب این حفاظ و یا نرده ها به این صورت می‌باشد که این حفاظ‌ها را باید در محل مقرر شده به خوبی قرار داد و حتی نیم سانت آن را نیز در نظر گرفت تا بعد از نصب کردن نشکند و زیبایی خود را از دست ندهد. برای نصب آنها نیاز به دستگاه جوش و سیم‌جوش، دستگاه الکترود و هوا برش و غیره می‌باشد که فرد متخصص با استفاده از این وسیله‌ها حفاظ را بر روی پنجره و یا در نصب می‌کند و با سیم جوش می‌تواند دو وسیله را به همدیگر جوش بدهد به طوری که با هر وسیله‌ای نمی‌توان آن را کند و یا این که ضربه‌های مختلف آن را از هم جدا نکند.

 این موضوع حتما باید به صورت تخصصی دنبال شود. این موضوع را نیز باید به یاد داشته باشیم که هر‌کدام از این حفاظ‌ها باید وسیله‌های مخصوص خود را برای نصب داشته باشند. سیم‌جوش‌هایی که برای این موضوع استفاده می‌شوند انواع مختلفی را دارا می‌باشد که با استفاده از مدل‌های مختلف می‌توان آلیاژ‌های متنوعی را به هم جوش داده و باعث به هم پیوستن این دو عضو شده و ایمنی لازم را برای یک ساختمان ایجاد کرد.


وزن هر متر مربع نرده فلزی

نکات قبل از سفارش حفاظ آهنی ساختمان

اگر به دنبال این موضوع هستید که بتوانید یک نرده آهنی مناسب برای ساختمان خود انتخاب کنید و آن را خریداری کنید حتماً باید قبل از سفارش حفاظ آهنی ساختمان موارد مهمی را در نظر بگیرید. بهترین راه برای سفارش مشورت کردن با یک فرد متخصص می‌باشد حتی می‌توانید از مشاوره‌های رایگانی که برخی از تولیدکنندگان در این زمینه دارند استفاده کنید به طور کلی مواردی را بیان می‌کنیم که قبل از سفارش حفاظ آهنی ساختمان حتماً باید آنها را به کار ببرید.

 اولین موضوعی که باید به آن اشاره کنیم متراژ مناسب است که باید آن را به تولیدکننده بدهید. حتماً به صورت تخصصی این متراژ ها را به دست بیاورید و آن را به تولیدکننده بدهید و یا حداقل از تولیدکننده بخواهید که خود این متراژها را اندازه‌گیری کند تا در موقع نصب به مشکل برنخورید یا می‌توانید به صورت تلفنی با تولیدکننده در ارتباط باشید.

 از دیگر مواردی که باید به آن دقت کنید انتخاب طرح مناسب است. باید بدانید که کدام یک از این مدل‌ها برای ساختمان شما مناسب هستند و با توجه به نوع ایمنی که می‌خواهید برای ساختمان خود ایجاد کنید یک مدل مناسبی را انتخاب نمایید که بعدا از خرید خود پشیمان نشوید، زیرا هزینه‌هایی که برای خرید این محصول باید بپردازید سنگین هستند و پشیمانی می‌تواند ضربه اقتصادی زیادی به شما بزند.

 از دیگر مواردی که باید به آن اشاره کنیم کیفیت کار می‌باشد و میزان امنیتی که برای ساختمان ایجاد می‌کند اهمیت خیلی بالایی دارد، حتی باید کار را به افرادی بسپارید که از اعتبار بالایی برخوردار هستند و تجربه کاری زیادی دارند و می‌توانند بهترین محصول را به صورت ضمانتی به مشتریان خود ارائه دهند. اگر به مرکزی اطمینان‌خاطر دارید سفارش محصولات خود را به این مرکز بسپارید ر اینکه هر محصولی را که خریداری می‌کنید به صورت ضمانتی باشد که در صورتی که نتوانستید به درستی آن را نصب کنید و یا کیفیت مناسبی نداشت و اینکه اگر مدلی نبود که شما انتظار آن را داشتید، بتوانید هزینه‌ها و خسارت خود را از آنها بگیرید.

 خوشبختانه مراکز خیلی زیادی هستند که به صورت تضمینی اقدام به ساخت این نرده‌ها و حفاظ‌ها می‌کنند و در این صورت مشتری خیال راحتی برای سفارش حفاظ ساختمان دارد.


قیمت هر متر نرده فرفورژه

طرح های مختلف حفاظ آهنی ساختمان

خوشبختانه در تولیدات حفاظ آهنی ساختمانی طرح‌های خیلی شیک و مدرن طراحی شده است و تولیدکننده با سلیقه زیادی که دارد توانسته صلاحیت مختلفی را در نظر بگیرد و محصولات متفاوتی را تولید کند که همه به آن علاقه داشته باشند و مدل مناسبی را بخرند. طرح‌های مختلف ابتدا بر روی الگو کشیده می‌شود و بعدا اجرا خواهند شد. این طرح ها به وسیله برش‌های لیزری تولید شده‌اند به همین دلیل است که هیچ‌گونه برش‌های نامرتب و نامتوازن در آنها نمی‌توانیم ببینیم و همه آنها به بهترین شکل ممکن در کنار هم قرار گرفته‌اند.

از این گونه طرح ها می‌توانیم به موارد خیلی زیادی اشاره کنیم مانند طرح گل لیلیوم و یا طرح شاخ گوزن، طرح نیزار، طرح خاردار، طرح سرنیزه، طرح مرداب، طرح‌های فرفورژه و مدل‌های متحرک و چندین مدل دیگر که هر کدام از آنها در بهترین کیفیت تولید می‌شوند. این طرح‌ها در زیبا کردن ساختمان نیز نقش خیلی مهمی دارند و هر کدام می‌توانند کیفیت مختلفی را داشته باشند و میزان ایمنی متفاوتی را برای ساختمان ایجاد می‌کنند.

شما می‌توانید با دیدن هر کدام از آنها به خوبی بفهمید که این محصولات چگونه هستند و کدام یک بهتر می‌توانند نیاز شما را برآورده کنند.


حفاظ نرده ای آهنی برای ورودی منزل

قیمت انواع حفاظ آهنی ساختمان

با توجه به اینکه انواع حفاظ آهنی ساختمان موجود می‌باشد و هر کدام مدل‌های مخصوص به خود را دارند به همین نحو قیمت انواع آنها متغیر می‌باشد. با یک دید کلی می‌توان عوامل متنوعی را در مورد قیمت این محصول ببینیم و بدانیم چه المان‌هایی هستند که بر روی قیمت این کالا اثرگذار هستند.

 اولین نکته‌ای که حتماً باید به آن توجه کرد طرح و نقشه اولیه است. این طرح‌ها ممکن است زمان زیادی را برای تولید لازم داشته باشند و تولیدکننده باید چندین‌ روز برای اجرای کار بر روی این محصول زمان بگذارد تا چیزی را تولید کند که شما دوستدار آن هستید. بنابراین زمانی که تولیدکننده بر روی تولید حفاظ آهنی ساختمان می‌گذارد از مهمترین موردی است که می‌تواند بر روی قیمت این کالا اثر داشته باشد.

 هر کدام از این حفاظ‌ها وزن مختلفی را دارند که بر اساس وزن آن و میزان آهنی که در آن استفاده شده است و میزان برشی که دارند نیز قیمت‌های مختلفی را خواهند داشت و هر کدام بر اساس متریال‌های مختلفی قیمت‌بندی می‌شوند. البته این موضوع را نیز باید به یاد داشته باشیم که اگر بخواهیم از یک نیروی تخصصی برای نصب این نوع حفاظ‌ها کمک بخواهیم حتماً قیمت آن نیز بر روی هزینه‌های خرید تاثیر خواهد گذاشت و مصرف‌کننده باید هزینه‌های نصب آن را نیز بپردازد .

اگر این محصول را به صورت عمده خریداری کنید قیمت مناسب‌تری خواهد داشت و حتی اگر بدون واسطه خریداری شود نیز در قیمت آن تاثیر خیلی خوبی دارد به همین دلیل است که پیشنهاد می‌کنیم برای خرید حفاظ آهنی با قیمت مناسب از طریق سایت‌های اینترنتی اقدام کنید تا بتوانید با کیفیت خوب و قیمت عالی این محصول را بخرید.


عکس حفاظ آهنی ضدسرقت

روش های خرید حفاظ آهنی ساختمان

همه ما می‌دانیم که امروزه روش‌های خرید به کلی تغییر کرده است و مردم علاقه زیادی به خرید اینترنتی محصولات متنوعی دارند و برای خرید حفاظ آهنی ساختمان نیز این روش‌ را بیشتر می‌پسندند و دوست دارند این کالا را به صورت اینترنتی خریداری نمایند، زیرا وسعت تنوع در خریدهای اینترنتی برابر خریدهای حضوری می‌باشد. در خرید‌های حضوری مدل‌های محدودی را می‌توانید ببینید اما در خریدهای اینترنتی آمار مدل‌های تولید شده بسیار بالا است و می‌توان در بستر اینترنتی هزاران مدل از حفاظ آهنی ساختمان را دید و هر کدام از آنها را که دوست داشت پسندید و سفارش داد تا تولید‌کننده یک مدل زیبا و مناسب را برای شما تولید کند.

برای آنکه بتوانیم یک مدل مناسب از بازار حفاظ آهنی را خریداری کنید می‌توانید مدل‌های مختلفی را ببینید و در میان آنها یک طرح مناسب را انتخاب کنید و یا اگر خودتان یک طرح از پیش تعیین شده را دارید و میل دارید که بر اساس همان طرح حفاظ آهنی درست شود همان طرح را به تولیدکننده ارائه دهید تا بتوانند بر اساس همان یک حفاظ آهنی را برای شما تولید کنند.

در این روش خرید می توانید به صورت مستقیم با تولیدکننده در ارتباط باشید. راه‌های ارتباطی متفاوتی هستند و همه ما می‌توانیم از طریق فضای مجازی و تلفن با این تولیدکنندگان در ارتباط باشیم و یک خرید مناسب و بدون واسطه را داشته باشیم. حتما شما نیز خریدهای بدون واسطه را می‌پسندید، حتما دوست دارید کالایی را که خریداری می‌کنید از هر جهت با قیمت مناسبی به دست شما برسد و بی واسطه از تولید به مصرف این محصول را از طریق سایت‌های اینترنتی سفارش دهید.


بهترین حفاظ آهنی نرده محافظ

مزیت های سفارش حفاظ آهنی ساختمان از ایمن سازه

یکی از روش‌های رایج خرید به صورت حضوری از مکان‌های مختلفی که این محصول را دارا هستند می باشد اما مشکلی که در این موضوع وجود دارد این است که وقتی به این مراکز مراجعه می‌کنید باید هزینه‌های مختلفی را بپردازید و هزینه‌هایی که پرداخت می‌کنید به افزایش هزینه‌های شما دامن می‌زند و یک موضوع دیگر اینکه شما نمی‌توانید مدلی که خود دوست دارید را از این مراکز تهیه کنید، زیرا مدل‌های از پیش تعیین‌شده‌ای در این مراکز وجود دارند که شما باید از میان آنها یکی را انتخاب کنید.

 اما اگر شما به سفارش این محصول بپردازید، قبل از خرید می‌توانید هر مدلی را که می‌پسندید به تولیدکننده بدهید و حتی طرح‌هایی که در ذهن دارید را بیان کنید می‌توانید آن چیزی را که خود می‌پسندید تهیه کنید. در این روش خرید، دست به انتخاب می‌زنید و می‌توانید با خود تولید‌کنندگان در ارتباط باشید و طرحی را که دوست دارید و الگویی که مناسب است را به تولید‌کننده دهید و به صورت سفارشی این محصول را تحویل بگیرید که این موضوع یکی از مهمترین مزیت‌های سفارش حفاظ آهنی ساختمان ‌‌جهت ایمن‌سازی می‌باشد.

از دیگر موضوعاتی که می‌تواند در مورد مزیت سفارش این محصول بیان شود این است که کالایی که سفارش داده می‌شود قیمت خیلی کمتری خواهد داشت و تولیدکننده تخفیف‌های خوبی را برای این افراد در نظر می‌گیرد، زیرا از تولید به مصرف این کالا برای خریدار ارائه می‌شود و می‌تواند با قیمت باورنکردنی این محصول را سفارش دهد و هر کدام از مدل‌ها را دوست دارد تحویل بگیرد.

 از دیگر مزیت هایی که می‌توانیم بیان کنیم این است که این سفارش در زمان مقرر شده برای شما ارسال می‌شود و این که مشتری در زمان مشخص شده محصول را دریافت می‌کند و با توجه به زمان ساخت می‌تواند آن را سفارش دهد.


حفاظ درب آپارتمان آهنی

درب آکاردئونی فلزی

درب فلزی:  در انواع پی وی سی، ام دی اف، فلزی و ... تولید می شوند. در درب های پی وی سی و ام دی اف برای داخل منزل به عنوان دکوراسیون و جدا کننده فضا استفاده می شود. ولی درب فلزی جهت جلوگیری از ورود افراد غریبه به ساختمان نصب می شود.استحکام و مقاومت بالایی دارند.

ساختار درب فلزی: به علت تاشو و جمع شدن نرده های حفاظ به این نام معروف شده است. و انواع مدل های چهار گل، فرفورژه، لوزی و سه  گل را میتوانید خریداری کنید. نقطه قوت آن پروفیل ساخت  و ساختار درب  فلزی است.

برای این کار آهن با کیفیت و محکم به شکل پروفیل های افقی ، عمودی ساخته می شود. علاوه بر اینکه  در خانه های مسکونی قابل استفاده اند، می توان از آنها برای درب ورودی آپارتمان نیز استفاده کرد. علت استقبال زیاد از این درب ها به دلایل زیر می باشد:

۱-افزایش امنیت: مهم ترین وظیفه یک حفاظ است. به خاطر سخت و محکم بودن ضد سرقت می باشد؛ تیغه های آن ضخامت ۵۰ میلی متر دارد؛ که این شکست و ضربه زدن به ان را سخت می کند و مانع ورود سارقان به منزل می شود.

۲- سهولت استفاده: استفاده از آنها آسان است و راحت روی ریل خود باز و بسته می شوند.

۳- زیبایی بیشتر ساختمان: مهم ترین ویژگی آنها این است که زمان استفاده نکردن نامرئی می شوند و فضای کمی را اشغال و به ساختمان زیبایی می بخشند.

۴- نصب آسان: نصب آن سخت نیست؛ گاهی اوقات نیاز است که بخشی از دیوار یا گچ کاری خراب شود.

یک مزیت مهم درب های فلزی متحرک بودن آنهاست و قیمت این درب ها پایین و ارائه خدمات آنها نیز مناسب است.


چگونگی خرید حفاظ آهنی آپارتمان
مرکز تولید حفاظ آهنی
نصب حفاظ آهنی

خدمات ایمن سازه

حفاظ روی دیوار


انواع بهترین نرده حفاظ آهنی بر روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ای یا آبشاری :نرده پنجره


کدام مدل نرده پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره متحرک ؟درب آکاردئونی


از محصولات حفاظ درب اکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد :مقالات


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن سازه

سلام جهت مشاوره از طریق تماس یا ارسال درخواست از پیام رسان های زیر در خدمت شما هستیم.

09194000244 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا