حفاظ شاخ گوزنی

( لیست قیمت امروز )

حفاظ شاخ گوزنی امروزه برای حفاظت و ایمنی منازل و مکان های تجاری می تواند ایمنی خاطر برای افراد فراهم کند. حفاظ شاخ گوزنی ایمن سازه بهترین نرده آهنی روی دیوار است که با ظاهری زیبا و خاص به دلیل استحکام فوق‌العاده نقش ارزنده ای در ایمنی مکان ها ایفا می کند. برای دریافت لیست قیمت امروز حفاظ شاخ گوزنی با شماره 09194000244 تماس بگیرید.خرید حفاظ شاخ گوزنی ایمن سازه
🥇 امنیت حفاظ شاخ گوزنی امنیت حفاظ شاخ گوزنی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت حفاظ شاخ گوزنی کمترین نرخ قیمت انواع حفاظ شاخ گوزنی
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب حفاظ شاخ گوزنی انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

شاخ گوزنی

شاخ گوزنی حفاظی ایمن‌تر از حفاظ‌های قبلی

هدف اصلی و پایه در استفاده از حفاظ‌ها بالا بردن و اتقای سطح ایمنی خانه یا ساختمان است چرا که اگر خانه‌ای از محافظت خوبی برخوردار نباشد هدفی سهل و اسان برای سارقان خواهد بود. با توجه به مطالب بیان شده ضروری است تا اقداماتی در این زمین صورت پذیرد اما چرا حفاظ شاخ گوزنی؟

حفاظ‌ های شاخ گوزنی از دو جهت گزینه‌ای مناسب برای ایجاد ایمنی هستند؛ نخست نوع ساخت آن‌ها. این حفاظ‌ها نسل به‌روز و پیشرفته‌تری نسبت به مدل پیشین خود یعنی حفاظ‌های نیزه‌های سرخم هستند. نیزه‌های سرخم مدلی از حفاظ بودند که در آن‌ها سر میلگردها را اندکی قوس می‌دادند و نوک آن‌ها را به شکلی که تیز باشند طراحی می‌کردند و در نهایت ده‌ها میله را با فاصله چند سانتی‌متری در کنار یکدیگر بر روی دیوار نصب می‌کردند.

در مقابل حفاظ‌های نیزه سرخم که در طراحی و چینش از الگوریتم ساده و منظمی استفاده می کردند حفاظ‌های شاخ گوزنی از الگوریتمی نامنظم و در هم‌آمیخته بهره می‌برند و میلگردها به گونه‌ای به یکدگیر جوش داده شده‌اند که فضای خالی بین آنان به حداقل رسیده و همین امر باعث می شود تا نفوذ و سرقت برای سارقان مشکل شود.

در ویدیو زیر نمونه های نرده حفاظ شاخ گوزنی را مشاهده نمایید.


حفاظ شاخ گوزنی با ساختار فلزی که از میلگرد های تیز و فرم داده شده تشکیل شده است که کل سطح دیوار را با نمای زیبا همچون شاخ های گوزن پوشش میدهد و عبور از روی آن را غیر ممکن می نماید. قابل اجرا بر روی انواع دیوار میباشد همچنین حصار شاخ گوزنی در اندازه و تراکم متفاوت و رنگ دلخواه شما میباشد.  حفاظ شاخ گوزنی برای تمام دیوارها با عرض های مختلف مناسب است به همین دلیل می توان از این حفاظ برای برقراری امنیت در بالکن و حیاط های کوچک آپارتمانی استفاده کرد و میتوان در اطراف باغهای شخصی و ویلاها حفاظ شاخ گوزنی نصب کرد . زیبا است و زیبایی ظاهری ساختمان را حفظ می کند .


حفاظ شاخ گوزنی

09194000244


حفاظ شاخ گوزنی نوک تیز با رنگ کوره ای سفید مشکی , نصب نرده شاخ گوزنی با رنگ کوره ضد زنگ , حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع 90 سانتیمتر , نرده شاخ گوزنی ارتفاع 120 سانتی متر , شاخ گوزنی کرم رنگ , حفاظ شاخ گوزنی رنگ سفید کوره ای برای خانه , نرده شاخه دار گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع بلند , حفاظ شاخ گوزنی با جوش دوطرفه , حفاظ شاخ گوزنی برای کاربری منطقه مسکونی , تراکم حفاظ شاخ گوزنی , چیدمان میلگرد حفاظ شاخ گوزنی , حفاظ شاخ گوزنی روی قوس دیوار , حفاظ شاخ گوزنی برای همه ی کاربری ها , نرده شاخ گوزنی رنگ چکشی , حفاظ شاخ گوزنی برای باغ ویلا , حفاظ شاخ گوزنی سفید سیاه , نصب حرفه ای حفاظ شاخ گوزنی , نرده شاخ گوزنی برای محوطه , حفاظ شاخ گوزنی با رنگ الکترواستاتیک مشکی طلایی قهوه ای سوخته , جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی , نصب حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار با ارتفاع مختلف


قیمت حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

نرده شاخ گوزنی دیوار حیاط بسیار ایمن است و به افراد اجازه عبور نمی دهد . برای دیوارهای کوتاه بسیار مناسب است بطوری که روی زمین عبور از روی حفاظ شاخ گوزنی غیر ممکن است . در تمام مکانها می توان از حفاظ شاخ گوزنی دیوار استفاده کرد . احتمال سرقت از حفاظ شاخ گوزنی بسیار پایین است . کیفیت و دوام حفاظ شاخ گوزنی بسیار بالا است . ایمن سازه تولید کننده مستقیم انواع شاخ گوزنی رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت میباشد . 


قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی چقدر است؟

09194000244


برای آشنایی بیشتر با خرید اینترنتی حفاظ شاخ گوزنی مراحل ساخت آن را نیز بررسی می کنیم. ابتدا میلگرد های 9 یا 10 متناسب با نیاز مشتری خریدار می شود. میلگردها برشکاری می شود. برای برش باید از وسیله ای به نام گیوتین شاخه های اصلی و فرعی و برش شاخه های کوتاه و زاویه دار با توجه به تراکم حفاظ شاخه گوزنی استفاده شود. لازم به ذکر است که شاخه ها باید به اندازه کافی تیز و برنده باشد. برای شکل دهی قطعات از دستگاه پرس استفاده می شود سپس قطعات به جوشکار سپرده می شود. در این مرحله قطعات در کوره قرار داده می شود تا به مرحله پخت برسد. سپس به انبار فرستاده می شود. در این قسمت نرده های آماده شده با توجه به نیاز مشتری و برای حفاظت از ساختمان روی دیوار نصب می شود.

حفاظ شاخ گوزنی در اندازه های متفاوت ارتفاع: 50 ارتفاع: 70 ارتفاع: 90 ارتفاع:1متر ارتفاع:1/20 ارتفاع:1/50 تراکم معمولی و تراکم بالا با مناسب ترین قیمت و کیفیت تولید میگردد . حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و جدیدترین انواع حفاظ روی دیوار است و شکل ظاهری این حفاظ شما را به یاد شاخ های گوزن می اندازد . شاخ های گوزن مهم ترین وسیله دفاعی این حیوان هستند سر شاخه های حفاظ شاخ گوزنی بسیار نوک تیز است به همین دلیل است که عبور از این حفاظ کاری محال است. جنس حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد است. برای رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی از رنگ روغنی و کوره ای استفاده می شود . 


خرید حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی ترکیبی از قطعات فلزی میلگرد برنده و تیز است که با جوش به هم متصل شده اند. طراحی این حفاظ برای رسیدن به بیشترین ایمنی و استحکام بوده است. در عین حال فاکتور زیبایی در تمام مدلها رعایت شده است. حفاظ شاخ گوزنی جزو حفاظ ‌های نسل جدید به شمار می‌رود و دقیقاً به این شکل، قدمت چندانی ندارد. بیشتر برای منازل و ساختمان‌هایی که دارای فضاهای باز مانند حیاط ، بالکن یا حیاط خلوت ویلایی می‌باشند به کار می‌رود. به علت زیبایی، استحکام، قابلیت ساخت برای انواع طول و عرض و ارتفاع و تراکم، و مقدار افزایش امنیت، با اقبال عمومی رو به رو شده است. درواقع میلگردهای نوک تیز جوش خورده با تراکمی که دارند به کسی که بخواهد از آن‌ها عبور کند آسیب می‌رسانند و مانع عبور می‌شوند و اینچنین ساختمان شما را امن نگه می‌دارند.


فروش حفاظ شاخ گوزنی

09194000244


محاسبه قیمت حفاظ شاخ گوزنی

از دیرباز تا به امروز مسئله امنیت همواره مهم و حائز اهمیت بوده است و انسان‌ها در تمامی دوره‌ها به فراخور زمان کوشیده‌اند تا از محدوده و فضای در اختیار خودشان حفظ و نگهداری کنند. گذشت زمان بر سر و شکل حفاظت نیز تاثیراتی گذاشته است؛ پیش‌تر گروهی بر روی دیوارهای خانه‌هایشان شیشه‌های شکسته شده نصب می‌کردند، بعدها این مدل از حفاظت جای خود را به سیم‌های خاردار یا نیزه‌های سر خم دادند. زمان گذشت اما گذشت زمان باعث نشد که استفاده از این ابزارها و وسایل حفاظتی کم‌رنگ شود بلکه رفته‌رفته این ابزارها سر و شکل زیبا و مناسب‌تری پیدا کردند.

امروزه اگر زمانی‌که از کوچه‌ای عبور می‌کنیم نگاهی دقیق‌تر به دیوار خانه‌ها داشته باشیم خواهیم دید که هر خانه متناسب با مدل و نوع طراحی‌اش جهت امنیت و جلوگیری از ورود ناخواسته افراد یا سارقان از حفاظ‌های خاصی استفاده کرده است.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس وزن و تراکم و ارتفاع محاسبه می گردد که این مدل نرده حفاظ با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است. غیر قابل نفوذ بودن حفاظ شاخ گوزن به دلیل وجود انبوه شاخک با نوکهای تیز و درهم پیچیده ارزش دکوراسیونی بالا برای ایجاد نمای زیبای ساختمان قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی هزینه تعمیر و نگهداری اندک قابلیت تغییر اندازه و تعداد شاخک ها نصب خیلی سریع و آسان  


خرید حفاظ شاخ گوزنی دیواری

حفاظ شاخ گوزنی( Fence Spikes & Wall Spikes )به منظور ایجاد امنیت ساختمان و برای جلوگیری از ورود ناخواسته افراد ، سارقان و حیوانات و.... ساخته میشود . حفاظ شاخ گوزنی عموماٌ برای نصب بر روی دیوار در نظر گرفته میشود اما گاهی بر روی پنجره نیز نصب میشود . در گذشته حفاظها بصورت نیزه ای یا سیم خاردار موجود بود که دارای نقاط ضعف بسیاری بودند ، ولی این روزها با نسل جدید بهترین حفاظ های روی دیوار مثل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای و نیزار مواجه هستیم که از نظر ظاهری ،امنیتی و استحکام بسیار کاربردی تر است و مورد تایید پلیس هم میباشد .

حفاظ شاخ گوزنی به دلیل تراکم شاخه های آن، قابلیت ورود از لابه لای آن را به صفر رسانده است. به این صورت از ایمنی بسیار بالایی بر خوردار است. در رابطه به متریال این نرده می توان گفت که جنس حفاظ های سر گوزن استفاده نشده و خام می باشد. در ساخت حفاظ کله گوزنی معمولا از میلگرد نو شماره 10 استفاده می شود. حفاظ شاخ گوزنی بعد از نصب به هیچ وجه در اثر فشار و یا کشش، دچار پیچش و خمش نمی شوند. این نرده ها با قطر مناسبی که برای آنها در نظر گرفته شده است. به دلیل تراکم و پر پیچ و خم بودن خود، آن هم در ارتفاع به هیچ وجه قابل برش توسط سارقین نمیباشد. حتی با فرض برش نیز سارق می بایست تعداد بسیار زیادی از آنها را با هم برش دهد تا فضای کافی برای عبور خود را به وجود آورد. در عمل این کار نیاز به زمان بسیار زیادی است و عملا غیر ممکن می باشد. همین ویژگی باعث شده است که کلا سارق را از هر گونه اقدام منصرف سازد. برای مطلع شدن از قیمت های جدید نرده حفاظ شاخ گوزنی با ما تماس بگیرید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

شاخ گوزنی بی شک بهترین حفاظ روی دیوار است، که نقش بسیار مهمی را در تامین امنیت ساختمان داشته است. شاکله اصلی این حفاظ ارزان دیوار یعنی حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد ساده تشکیل شده است. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به انواع نرده حفاظ روی دیوار بسیار مناسب تر است. طی سالیان گذشته انواع مختلف حفاظ شاخ گوزنی طراحی و تولید شده است. قبل از بررسی ذکر این نکته به نظر بسیار مهم است که قیمت حفاظ شاخ گوزنی در زمان استعلام با توجه به تراکم و بر حسب متر طول ارایه میشود،در صورتی که وزن قیمت حفاظ شاخ گوزنی یکی از عوامل موثر در قیمت است بنابر این در زمان خرید حفاظ شاخ گوزنی،وزن هر متر حفاظ شاخ گوزنی را نیز استعلام کنید.

شما می توانید با سفارش نرده حفاظ شاخ گوزنی اعلام کنید که از رنگ مخصوصی برای شما استفاده کنند که معمولا قیمت نرده شاخ گوزنی در این حالت ممکن است کمی افزایش یابد. اما در حالت کلی می‌توانید از رنگ های پر‌طرفدار و مرسوم آن نیز استفاده کنید که امروزه در بازار رنگ‌های، قهوه‌ای تیره یا روشن، مشکی مات یا براق، سفید و طلایی استفاده کنید که معمولا با هر نوع نما و رنگ ساختمانی می‌توانند هم‌خوانی داشته باشند. قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده‌های ساده بسیار منطقی و معقول و به‌صرفه می‌باشد و شما می‌توانید از انواع مدل‌های موجود در ساختمان و یا مکان مورد‌نظر خود نیز استفاده کنید.

مدل نرده دیوار حیاط نرده دیوار ویلا نرده کشی روی دیوار قیمت نرده سر دیوار انواع نرده حفاظ روی دیوار بهترین حفاظ روی دیوار ایمن ترین حفاظ دیوار بهترین نوع حفاظ روی دیوار ارتفاع حفاظ دیوار نصب حفاظ روی دیوار نرده روی دیوار قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی در کرج قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی

شاخ گوزنی

09194000244


تراکم حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.  با توجه به کارایی و استحکام فوق العاده ای که حفاظ شاخ گوزنی دارد قیمت آن نسبت به سایر حفاظ ها کمتر و نرده ای ارزان است. 

منظور از تراکم شاخه ها نسبت تعداد ردیف های اصلی در طول مشخص می باشد که استاندارد طول شاسی های حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول 2متر است. روش تشخیص تراکم نرده ها شمردن میله های عمودی روی پروفیل (شاسی) می باشد. به طور قطع ضخامت میلگرد به عنوان تنها فاکتور مقاومت بررسی نمی شود و یک شاخه به تنهایی مقاومت کافی ندارد ممکن است به راحتی خم و بریده شوند.

با درنظر گرفتن تراکم مناسب و شکل هندسی چیدن شاخه ها در کنار هم می توان استراتژی مناسبی برای مقاومت و تحمل و دفع فشار چید. زمانی که عرض حفاظ روی دیوار زیاد باشد باید موانع زیادی از میان برداشته شود و در این صورت تردد از بالای دیوار عملا غیرممکن می باشد. معمولا تراکم این نرده را 8 الی 15 ردیف اصلی در هر شاخه در نظر می گیرند که به وضوح هرچه تعداد ردیف های اصلی بیشتر باشد مقاومت بالاتر می رود همچنین قیمت بالا می رود.

شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی چیست ؟

حفاظی است که بر بالای دیوار نصب می شود و از عبور سارقین جلوگیری می کند. حفاظی شاخ گوزنی با طرحی در هم تنیده با شاخه های تیز حدود 200 سر نیزه در هر متر کاملا غیر قابل عبور بوده و مناسب برای محوطه خانه ها باغ ها ویلا ها شرکت ها وکارخانه جات می باشد. در حال حاضر حفاظ شاخ گوزنی در دو طرح قدیمی و خم جدید تولید میشود. اما به طور کلی انواع حفاظ روی دیوار در بازار به نام حفاظ شاخ گوزنی شناخته می شوند در صورتی که حفاظ شاخ گوزنی تنها یک مدل از انواع حفاظ های روی دیوار می باشد و مدل های دیگر شامل حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای مدرن، حفاظ سرنیزه ای کلاسیک، حفاظ آبشاری و... است. نوک این حفاظ های شاخ گوزنی بسیار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود . حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد.

نرده شاخ گوزنی

کدام مدل از حفاظ های شاخ گوزنی دارای امنیت بالاتری می باشند ؟

حفاظ های شاخ گوزنی به دلیل داشتن شاخ های تیز عبور از این نوع حفاظ ها را دشوار میکند اما باید در هنگام انتخاب حفاظ دقت داشته باشید حفاظی را انتخاب کنید که دارای عرض و ارتفاع و تراکم مناسبی باشد تا سارقین نتوانند به راحتی از آن عبور کنند.

حفاظ شاخ گوزنی در چه ارتفاع هایی تولید می شود ؟

حفاظ‌های شاخ گوزنی که با نامه‌ای (بوته‌ای لاله‌ای لیلیم و نیزاری و…) در بازار موجود می‌باشد و در ارتفاع های 50 الی 120 سانتی متری تولید می شود. اما باید در انتخاب ارتفاع حفاظ های شاخ گوزنی دقت داشته باشیم و حفاظی را با حداقل ارتفاع 75 سانتی متر انتخاب کنیم که حداقل کارایی را داشته باشد.

عرض حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

حفاظ های شاخ گوزنی در مدل های متفاوت و هر مدل به نسبت کارایی که میتواند داشته باشد دارای عرض مناسب خود میباشد که در انتخاب حفاظ باید علاوه بر عرض آن به مدل حفاظی که انتخاب می کنید توجه کنید مناسبترین عرض برای انواع حفاظ به صورت استاندارد 50 سانتی متر میباشد که امکان عبور از حفاظ را به پایین ترین حد ممکن می‌رساند. عرض حفاظ به‌اندازه ارتفاع حفاظ اهمیت دارد.

شاخ گوزن حفاظ
در تولید حفاظ شاخ گوزنی از چه نوع متریالی استفاده می شود؟

در تولید حفاظ شاخ گوزنی از میلگرد ساده نمره 10 استاندارد استفاده می شود.  

ضخامت میلگرد مصرفی برای حفاظ شاخ گوزنی چه میزن است؟

سایز میلگرد تولید حفاظ شاخ گوزنی مصرفی برای تمامی مدل ها نمره 10 می باشد.  

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای چیست؟

تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای در تراکم عرضی حفاظ ها است، در تولید حفاظ شاخ گوزنی از 5 ردیف اصلی میلگرد استفاده می شود و این عدد برای حفاظ بوته ای یک ردیف بیشتر است ( تراکم عرضی 6 ردیف )

به طبع هرچه ارتفاع و عرض حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد قیمت و امنیت بالاتر می رود و هرچه نرده ارتفاع کمتری داشته باشد قیمت و امنیت کمتر می شود و نسبت ارتفاع و عرض با امنیت رابطه مستقیم دارد. به طور معمول ارتفاع مورد استفاده در این نوع حفاظ 30 الی 140 سانتی متر می باشد و عرض این نرده 30 الی 75 سانتی متر می باشد. ارتفاع توصیه شده 90 الی 120 سانتی متر است، شاخه های اصلی معمولا ارتفاع بیشتری دارند و در ردیف اصلی به صورت عرضی قرار می گیرند. تناسب دو فاکتور عرض و ارتفاع نرده به هم بستگی دارد و هرچه ارتفاع بیشتر باشد عرض حفاظ هم بیشتر می شود البته بنا به خواسته مشتری می توان این قضیه را شخصی سازی کرد.

حفاظ ارزان

در ساخت و تولید حفاظ شاخ گوزنی از میله گرد سایز 10 میلیمتر به عنوان شاکله اصلی استفاده میشود . در مرحله اول میله های 10میل را برش داده و بعداز برش و تیز کردن سطح حفاظ شاخ گوزنی  و فرم دهی توسط پرس های مخصوص تولید نرده حفاظ شاخ گوزنی وارد مرحله تولید حفاظ شاخ گوزنی در قسمت جوشکاری میشویم . این مراحل تا این مقطع برای حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای و حفاظ نیزار هم شکل است .در این مرحله میله های خم شده برای تولید شاخ گوزنی را درون قالب های مخصوص تولید نرده دیوار و محافظ دیوار که منظور حفاظ شاخ گوزنی است چیده شده و جوشکاری میکنند . این قسمت که مهمترین قسمت تولید حفاظ شاخ گوزنی است Hornet shield بیشترین دقت انجام می‌گیرد .چرا که تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی هر کدام بنا به تفکرات تولیدی حفاظ دیوار و حفاظ ساختمان به جهت تولید بهترین نوع از حفاظ شاخ گوزنی یا حفاظ بوته ای استراتژی خاصی دارند.

روزهای زندگی در قلعه و استخدام نگهبان برای حفاظت از محل زندگی ، سالهاست که به سر رسیده و اینروزها انواع و اقسام محصولات امنیتی و محافظتی مانند دوربین مدار بسته ، سیستم دزدگیر ، درب ضدسرقت و سایر تجهیزات با توجه به شرایط و بودجه در خدمت همه است . حفاظت از حریم شخصی همیشه دغدغه ما بوده و هست و خواهد بود ولی اکثر مردم بیشتر به امنیت داخل خانه اهمیت میدهند و به معضل حفاظت از بیرون یا ورودی خانه و دیوارها فکر نمیکنند . در این مقاله از بین طیف وسیع محصولات و راه حل های حفاظتی برای ایجاد امنیت منازل ، کارخانجات ، مدارس و غیره ما به تشریح حفاظ شاخ گوزنی میپردازیم.

بهترین حفاظ روی دیوار

مزیت استفاده از حفاظ شاخ گوزنی نسبت به دیگر حفاظ ها چیست؟

غیر قابل نفوذ بودن به دلیل وجود انبوه شاخک با نوکهای تیز و درهم پیچیده ارزش دکوراسیونی بالا برای ایجاد نمای زیبای ساختمان قابلیت نصب بر روی انواع متریال اعم از فلز، بتن و سنگ استحکام و مقاومت بالا در برابر شرایط آب و هوایی هزینه تعمیر و نگهداری اندک قابلیت تغییر اندازه و تعداد شاخکها نصب خیلی سریع و آسان

نرده دیوار شاخ گوزنی

09124126245  ولدی


منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی چیست؟

منظور از تراکم حفاظ شاخ گوزنی تعداد ردیف های اصلی میلگرد در هر پنل 2 متری از حفاظ شاخ گوزنی می باشد، شاخه های اصلی معمولا از سایر شاخه ها بلندتر هستند و به صورت عرضی در ردیف وسط حفاظ قرار گرفته اند. تراکم استاندارد حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده توسط صنایع فلزی ایمن سازه 12 ردیف اصلی در هر شاخه 2 متری می باشد. امکان ساخت حفاظ به صورت سفارشی در تراکم های 8 ردیف، 10 ردیف، 12 ردیف، 15 ردیف وجود دارد. به طور مثال منظور از تراکم 12 این است که در هر 2 متر 12 ردیف اصلی میلگرد وجود دارد، شاخه های اصلی مستقیما به شاسی متصل میشوند و شاخه های فرعی به شاخه های اصلی جوش داده میشوند . روش استاندارد و ثابتی برای محاسبه تراکم حفاظ شاخ گوزنی وجود ندارد و تراکم حفاظ قطعا نمی تواند ملاک مناسبی برای مقایسه قیمت دو حفاظ متفاوت باشد. در حال حاضر برخی از تولید کنندگان حفاظ شاخ گوزنی شاخه های فرعی را نیز جزو تراکم محاسبه میکنند و عددی که برای تراکم حفاظ اعلام میکنند 24 و 150 و 250 و... است. همچنین برخی شرکت ها به جای عدد از عبارت تراکم بالا و تراکم متوسط استفاده میکنند. به طور کل اگر قصد مقایسه محصولات چند شرکت مختلف را دارید مقایسه عدد اعلام شده برای تراکم حفاظ روش مناسبی برای مقایسه حفاظ شاخ گوزنی نیست.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی

در ایران به‌جز شهرهای بزرگ که بیشتر ساختمان ها در آن به صورت آپارتمان است، خانه‌های اغلب شهرها ویلایی و یک طبقه هستند. سال‌هاست در مناطق مختلف ایران پهناور، از جنوب تا شمال و شرق تا غرب، در خانه‌های ویلایی و باغ‌ها و کلاً املاکی که دارای فضای باز هستند نرده‌های فلزی به شکل شاخ گوزن، روی دیوارها و درب‌ها نصب می‌شوند. امروزه در ایران، حفاظ شاخگوزنی تقریباً مانند آجر و سیمان، جزء مصالح ساختمانی برای معماری و ساختمان‌سازی به شمار می‌روند. نام‌گذاری نرده شاخ گوزنی براساس شکل آن‌ها صورت گرفته است. البته حفاظ شاخ گوزنی را با نام‌های دیگری مانند حفاظ خارپشتی و حفاظ بوته خاری نیز می‌شناسند.

نرده شاخ گوزنی

بزرگترین فاکتور برتری حفاظ مدل شاخ گوزنی ؛ عامل بازدارندگی آن است. با وجود این نرده حفاظ بر روی دیوار شما , میزان آسیب احتمالی برای عبور آنقدر بالا می رود که حتی فکر عبور از این حفاظ هم برای هر فرد غیر ممکن جلوه میکند. درست مانند تمامی قسمت‌های دیگر نمای ساختمان، رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی نیز بسیار حائز اهمیت است. رنگ‌آمیزی حفاظ شاخ گوزنی، جدای از زیباسازی نمای ساختمان، از زنگ زدن و خوردگی نرده شاخگوزنی جلوگیری کرده و باعث افزایش دوام و طول عمر آن می‌شود. این محصول در رنگ‌های مختلف و با توجه به نمای ساختمان، نصب و استفاده می‌شوند. با این وجود طبیعی است که رنگ مشکی و سفید طرفدار بیشتری دارد.

حفاظ کله گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در حال حاضر یکی از بهترین حفاظ های دیوار می باشد این حفاظ اولین مدل از نسل جدید حفاظ ها موسوم به حفاظ شاخ گوزنی است. شکل این حفاظ ها برگرفته از شاخ های تیز گوزن بوده که به صورت ذاتی نقش حفاظت را برای این موجود ایفا می کند، حفاظ شاخ گوزنی به طور معمول در ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 و 15 تولید و به بازار عرضه می باشد، رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی معمولا رنگ کوره ای و پودری می باشد.

نرده سر گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران بسته به ارتفاع، تراکم ، کیفیت رنگ و … بین 60 تا 200 هزار تومان می باشد، قیمت این مدل حفاظ در اکثر شهرستان ها در حال حاضر به دلیل نبود تولید کننده با توجه به فاصله از استان تهران تعیین می شود و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می شود . اندازه استاندارد برای ساخت حفاظ شاخ گوزنی ؛ سایز های : 90 سانتیمتر – 100 سانتیمتر و 110 سانتیمتر میباشد. با این وجود کارخانه ایمن سازه این آمادگی را دارد که این مدل حفاظ ساختمان را در اندازه دلخواه شما بسازد و هیچ محدودیتی برای ساخت حفاظ در سایزهای مختلف وجود ندارد.

حفاظ گوزنی

از آن جایی که حفاظ های قدیمی از امنیت و زیبایی کافی برخوردار نبودند ، بسیار از معماران و طراحان از حصارهای نسل جدید استفاده می کنند. برخی از این حفاظ های نسل جدید عبارتند از : حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ بوته ای ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و حفاظ نی زار. حفاظ شاخ گوزنی با الهام گرفتن از شکل شاخ های گوزن ساخته شده است و در بازار کشور ایران بسیار پر طرفدار است به طوری که امروزه بیش از 90 درصد از حفاظ های تولید و استفاده شده در ایران، از نوع شاخ گوزنی می باشد. این نوع حفاظ روی دیوار از سوی نیروی انتظامی کشور برای تامین امنیت تایید شده است. اگر حفاظ شاخ گوزنی را بر روی زمین بگذاید، عبور از روی آن غیر ممکن و یا بسیار سخت خواهد بود. شما می توانید این نوع حفاظ یا نرده روی دیوار را مورد استفاده قرار دهید چرا که دزدها کمتر به سراغ خانه هایی می روند که بر روی دیوارشان از این نوع حصار استفاده کرده اند.

گارد شاخ گوزنی

ساخت و نصب حفاظ شاخ گوزنی قابل اجرا بر روی انواع دیوار - نرده - حصار دراندازه های متفاوت و رنگ دلخواه . ایمن سازه در زمینه تولید حفاظ شاخ گوزنی افتخار می کند که از نظر قیمت و همچنین بالاترین کیفیت را برای مردم عزیز کشورمان ارائه می دهد چون تصمیم نداریم برای یکبار مشتری ما بمانید و ما همواه سعی داریم تامین کننده آرامش و راحتی شما در منزل و ویلا - باغ و ... شما عزیزان باشیم . همچنین برای راحتی رفاه شما عزیزان نصب و اجرای این حفاظ را انجام خواهیم داد .

فنس شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی از جمله مصالح اهنی و مورد استفاده در معماری و ساختمان سازی می باشد. این حفاظ ها از جمله حفاظ های نسل جدید هستند که جهت تامین امنیت ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. این حفاظ ها از میلگردهایی نوک تیز ساخته شده اند که با نظم و ترتیب خاصی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند. این میلگردها به یکدیگر جوش داده شده و معمولا رنگ آمیزی می شوند و به عنوان حفاظ شاخ گوزنی به فروش می رسند. این میگردهای نوک تیز با شیوه ی قرار گرفتن خاصی که دارند، هر کدام به یک سمت رشد کرده اند و مانع از عبور افراد و حیواناتی مانند گربه ها از روی دیوار خواهند شد.

محافظ دیوار شاخ گوزنی

از جمله دیگر مزایای حصار شاخ گوزنی می توان به عمر و ماندگاری آن اشاره کرد! این حفاظ ها پس از نصب احتیاج به مراقب و نگهداری ویژه ای ندارند، همچنین به دلیل جنس آن ها، از عمر و ماندگاری بالایی نیز برخوردارند. همچنین نصب و اجرای آسان این نوع از حصار نیز یک ویژگی مهم دیگر است که شما باید از آن آگاه باشید. در مجموع با توجه به ویژگی های این نوع از حفاظ روی دیوار می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کنید.

گارد اهنی دیوار

حفاظ های شاخ گوزنی در ابعاد و کیفیت و قیمت های مختلفی ساخته می شوند و به فروش می رسند. ارتفاع های مختلفی برای ساخت این نوع حفاظ وجود دارد، همچنین تراکم میلگردهای مورد استفاده در ساخت حفاظ ها نیز متفاوت است. این موارد باعث می شوند تا انواع مختلف این حصار دارای قیمت های متفاوتی باشد. نرده روی دیوار از نظر تامین امنیت برای منازل و ساختمان ها بسیار مهم هستند پس باید در خرید آن ها دقت لازم را داشته باشید و امنیت خودتان را حفظ کنید.

نرده کله گوزن

ایمن سازه یکی از بهترین ها در زمینه ی تولید و فروش نرده و حفاظ آهنی روی دیوار می باشد که با تولید سالانه بیش از 30 هزار متر انواع نرده حفاظ آهنی ، حجم قابل توجهی از نیاز بازار ایران را تامین می کند. ما با تکیه بر توانایی تیم تولید خود، حفاظ های با کیفیتی را تولید می کنیم و در اختیار شما هموطنان گرامی می گذاریم. حفاظ شاخ گوزنی تولید شده توسط ایمن سازه در ابعاد و تراکم های مختلف موجود می باشند.

بهترین نوع حفاظ روی دیوار

بهترین تراکم و ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی چقدر است ؟

تراکم حفاظ شاخ گوزنی ، به معنی تعداد ردیف های اصلی کارشده در هر پنل 2 متر از حفاظ می باشد که بهترین تراکم و ارتفاع ، تراکم 12 ردیف شاخه و ارتفاع 90 سانت میباشد .

زمان تحویل از شروع سفارش حفاظ شاخ گوزنی چند روزه است ؟

زمان تحویل حفاظ شاخ گوزنی پس از تایید پیش فاکتور برای متراژ های معمول 5 الی 6 روز کاری می باشد . در متراژ های بالای 50 متر ممکن است این زمان طولانی تر باشد .


حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ های دیواری ساختمان بوده که به دلیل طراحی و ساخت آن مشابه به شاخ های حیوان گوزن به این نام شهرت یافته است . حفاظ شاخ گوزنی ها در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است زیرا برعکس سیم خاردار یا حفاظ های نیزه ای ظاهر آن زیبایی خاصی به ساختمان می بخشد و قیمت تمام شده آن به عنوان یکی از راهکار های افزایش امنیت ملک بسیار مناسب است .

حفاظ شاخ گوزنی امروزه از محبوبت و استقبال عموم بالایی در بین سایر حفاظ ها  برخوردار است. به همین دلیل سعی کردیم به طور کامل مراحل ساخت حفاظ شاخ گوزنی را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در مورد آن را در اختیار شما قرار دهیم. به طور کلی به مزیت استفاده از این نوع حفاظ اشاره شده است. به نابه دلایل مختلف بسیاری از ساختمانها نیاز به حفاظ هستند میتوان انواع مختلفی از حفاظ ها را مشاهده کرد که هرکدام از آنها مزیت و معایب خاصی دارد. این نوع نرده ها به عنوان یک ایده ی جالب برای حفاظت از ساختمانها در نظر گرفته شد و در همان سال های اولیه نیز توجه کافی را به سمت خود جلب کرد. امروزه میتوان در بسیاری از ویلاها و البته ساختمان ها حضور پررنگ آنها را مشاهده کرد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی، بسیار مقاوم است که وجود آنها سبب میشود ایمنی کاملی برای ساختمان ها فراهم شود. تولی و نصب اینگونه حفاظ ها آسان است و ناگفته نماند هزینه ی نصب و اجرای آن نیز سخت نمیباشد به همین دلیل با داشتن ویژگی های منحصر به فرد دیگر همواره مورد انتخاب خریدار قرار می گیرد . با ما همراه باشید تا در این مدت اطلاعات کافی را کسب کنید شاید با شناخت بیشتر شما نیز از آنها به عنوام محافظ مقاوم در منزل یا ویلای خود استفاده کنید.


سفارش حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی جزء حفاظ های بسیار ایمن محسوب میشود. حفاظ شاخ گوزنی دوام و ماندگاری بالایی دارد و با امنیت بالایی که دارد میتواند از جان و مال خانوده دفاع کند و از آن محافظت نماید. ممکن است شما تصمیم گرفته باشید حفاظ شاخ گوزنی برای محل زندگی یا ویلای خود نصب نمایید و از فروشنده های مختلف قیمت گرفته باشید و یا وب سایت های حفاظ شاخ گوزنی فروشنده های متفاوت دیدن کرده باشید و شما به علت شرایط اقتصادی به دنبال ارزان ترین حفاظ شاخ گوزنی باشید ولی این ارزان بودن ممکن است دلایل زیادی داشته باشد. مثلا از ابزار خوب و مقاوم در محصول استفاده نکند ، محصولات از ضخامت مناسبی برخوردار نباشند ، نوع جوش بی کیفیت باشد ، دانش و تجربه لازم برای تولید و نصب حفاظ شاخ گوزنی نداشته باشد. امنیت یک امر بسیار مهم می باشد و حفاظ یک شی ماندگار و بادوام است و کالایی نیست که شما هر روزه آن را بتوانید خریداری کنید. این امر خطیر و مهم را به یک فرد خبره که دانش لازم را هم دارد بسپارید.

این مدل حفاظ علاوه بر این که از لحاظ امنیت در درجه بالایی قرار دارد برای جلوگیری از خطرات میباشد از نظر استحکام هم بسیار کاربردی است. این حفاظ که حتی در ساختمان های مسکونی هم مورد استفاده قرار می گیرند ساختاری ساده ولی کاربردی و کامل دارند. این حفاظ ها را میلگرد های بدون آج میسازند به این دلیل که میلگرد های آج دار هنگام فرم دهی و خمش دچار ترک های ریز میشوند و همچنین جوش پذیری خوبی دارند. میلگرد های بدون آج مقاومت بهتری در مقابل خمش و عملیات جوشکاری را دارند و در نتیجه حفاظ  های تولید شده با میلگرد های بدون آج از کیفیت بالاتری نیز برخوردارند.

در ساخت این نوع از حفاظ از میلگردهای سایز 9 و فولاد مقاوم استفاده میشود و نکته قابل توجه این است که حفاظ شاخ گوزنی با جوش برق جوشکاری میشود و امکان هر گونه شکستگی یا جدا شدن را به صفر میرساند. ارتفاع حفاظ معمولا بین 50 تا 150 سانتی متر است ولی با توجه به شرایط و ساختمان مورد استفاده میتوان ارتفاع آن را افزایش داد.


نصاب حفاظ شاخ گوزنی

یکی از مزایای نصب این حفاظ قابلیت نصب آن برروی سنگ، بتن یا فلز است. شما با انتخاب این نوع حفاظ هیچگونه محدودیتی برای فضای نصب ندارید. طراحی و ساختار این حفاظ به گونه ای است که سارقین هر چقدر هم حرفه ای باشند نمیتوانند از نوک های تیز و برنده میلگرد های آن عبور کنند.

تمام حفاظ ها یک واحد و یا یک پارامتری به نام تراکم دارند و منظور از تراکم همان تعداد شاخه هایی است که در هر پلان دو متری به روی صورت زنجیر وار جوش داده می شود با شاخه تیز که این شاخه ها مانع ورود سارقان به داخل میشود.

حفاظ شاخ گوزنی به نسبت مدل های قدیمی حفاظ قیمت بالاتری دارد اما به این دلیل که تراکم بالایی دارد امکان عبور سارقان را غیر ممکن میسازد. به دلیل امنیت بالایی که این محصول ایجاد میکند ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد بسیار مورد توجه قرار گرفته است. دارای استحکام بالا است پس خراب نمیشود و برای سال زیادی مورد استفاده است.

برای اینکه ظاهر این حفاظ موجب ترس ساکنین نشده و ساختمان شبیه زندان نباشد ، لازم است تا سازه شکیل با رنگ های متنوع تولید شوند. حفاظ شاخ گوزنی قابلیت رنگ پذیری با رنگهای دلخواه را دارد.

حفاظ‌ها از قدیم‌الایام برای محافظت از مکان‌ها بر روی دیوارها نصب می‌شده اما طرح‌های ساده آن ، گاه چنان‌که باید کارایی لازم را نداشته و نمی‌توانسته از ورود سارقان جلوگیری نماید. حفاظ شاخ گوزنی نسل جدیدی از حفاظ‌ است که با ساختار منحصربه‌فردش مانع نفوذ افراد شرور به منازل از پشت‌بام‌ها و دیوارها شده و جنس عالی آن نوید سال‌ها ماندگاری را می‌دهد. فناوری‌های روز به‌کاررفته در ساخت، از قطعات فلزی محصولی کاربردی را تولید نموده که برخلاف نمونه‌های قدیمی با لبه‌های تیز طراحی‌شده، ازاین‌رو می‌توان بر روی قدرت محافظتی آن حساب ویژه بازنمود.


مدل حفاظ شاخ گوزنی تراکم حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 70 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 70 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 70 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 70 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 80 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 80 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 80 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 80 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 90 سانت  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 1 متر  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 1 متر  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 1 متر  تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 1 متر   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 110 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
 قیمت حفاظ شاخ گوزنی 110 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
 قیمت حفاظ شاخ گوزنی 110 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 110 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 120 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 8 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 120 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 10 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 120 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 12 ردیف  تماس بگیرید
قیمت حفاظ شاخ گوزنی 120 سانت   تراکم حفاظ شاخ گوزنی 15 ردیف  تماس بگیرید

خدمات ایمن سازه

حفاظ روی دیوار


انواع بهترین نرده حفاظ آهنی بر روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ای یا آبشاری :

نرده پنجره


کدام مدل نرده پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره متحرک ؟

درب آکاردئونی


از محصولات حفاظ درب اکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد :مقالات


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن سازه

سلام جهت مشاوره از طریق تماس یا ارسال درخواست از پیام رسان های زیر در خدمت شما هستیم.

09194000244 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا