درب آکاردئونی

( لیست قیمت امروز )

 درب آکاردئونی، حفاظ درب های آپارتمان با طرح های جدید جهت تقویت درب ورودی منزل و ساختمان هستند که حفاظ در ورودی آپارتمان‌ها و خانه‌ها از آن استفاده می‌شود. نام دیگر حفاظ آکاردئونی، درب کشویی می‌باشد. درب آکاردئونی به صورت حفاظ متحرک مانندی است که در پشت درهای آپارتمان ها و یا خانه ها نصب می‌شود و در واقع یک نوع ضد سرقت می باشد.خرید درب آکاردئونی ایمن سازه
🥇 امنیت درب آکاردئونی امنیت درب آکاردئونی با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت درب آکاردئونی کمترین نرخ قیمت انواع درب آکاردئونی
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب درب آکاردئونی انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

درب آکاردئونی

09194000244


این سازه حفاظ درب آپارتمان که جنس آن آهن می باشد امنیت بالایی دارد و کاملاً بر اساس استانداردها و با کیفیت بالا می باشد و برای ساخت آن هم از آهنگ های بازیافتی استفاده شده است که سبب شده تا این که استحکام آن و طول عمر آن بالا برود قطعاً قیمت آن هم به وسیله آهن پروفیل بیشتر از آهنگ های بازیافتی می‌باشد و نصب کردن آن هم برای همه درهایی که از جنس چوب و ام دی اف و بقیه هست امکان خواهد داشت.

 و رنگ های آن متنوع و گوناگون است رنگ‌های و کوره ای که برای رنگ آمیزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و بیشترین درخواست‌ها هم از رنگ‌های مشکی کرم طوسی و خاکستری برای این درها می باشد، برای اینکه شما بتوانید آن را با دکوراسیون داخلی خود هماهنگ کنید نیاز هست که رنگ مورد نظر خود را به آن سفارش دهید.

 و باز و بسته شدن آن هم کاملا ضد سرقت می باشد و اصلاً نیازی به برق و یا ریموت جهت کنترل نخواهد بود.


حفاظ آکاردئونی

کارگاه درب آکاردئونی

برای ساختن درب های آکاردئونی کارگاهها و کارخانجات زیادی وجود دارد که بسیاری از شهرها این کارگاه ها و کارخانجات را درون خود جای داده اند و اگر کسی تمایل دارد تا این که به شکل انبوه و عمده و با قیمت مناسب این درب ها را دریافت کنند می‌توانند به کارگاه ها و کارخانجات مربوطه مراجعه کنند و از آنجا این محصولات را دریافت کنند.

قیمت درب آکاردئونی در تهران

قیمت این نوع درها طبق جنسی که دارد و همینطور اندازه آن متفاوت است و این یک سازه می باشد که کاملا ضد سرقت هست و از برترین متری آن ایجاد شده است و می‌توان با کیفیت بالا آن را دریافت کرد و با قیمت مناسب و برای خرید آن هم باید مراقب افراد سودجو بود و قیمت هایی هم که برای آن اعلام می‌شود کاملاً بسته به قیمت آهن هست و قیمت آهن هم بسته و قیمت دلار می‌باشد.

 و هر اندازه که تفاوت و کاهش و افزایش در قیمت دلار بیاید در قیمت آن هم قطعاً خواهد آمد و به شکل کلی می‌توان گفت که در خرید آن ضخامت و اصطلاحاً تو پر بودن و همینطور کیفیت آن و بقیه موارد باید لحاظ شود و این خیلی مهم هست .

در استان تهران هم ما تولیدکننده‌های برای این نوع درب ها داریم و فروشگاه ها و مغازه های زیادی وجود دارد که این درب ها را به فروش می‌رساند و کسانی که تمایل دارند، در استان تهران از این نوع خدمات استفاده کنند می‌توانند به کارگاه‌ها و فروشگاه‌های دربهای آکاردئونی در این استان مراجعه نمایند.


در ویدیو زیر نمونه های درب آکاردئونی را مشاهده نمایید.


09194000244


حفاظ آکاردئونی با رنگ سفید مشکی , نصب درب نرده آکاردئونی با رنگ کوره ای ضد زنگ , حفاظ آکاردئونی ارتفاع زیاد , نرده آکاردئونی مدرن , آکاردئونی کرم رنگ , درب آکاردئونی رنگ سفید کوره ای برای خانه , مترمربع درب آکاردئونی متراژ زیاد , حفاظ آکاردئونی با جوش دوطرفه , حفاظ آکاردئونی برای کاربری منطقه مسکونی , حفاظ نرده ای آکاردئونی باغ ویلا , چیدمان میله های حفاظ آکاردئونی , حفاظ آکاردئونی روی قوس , حفاظ آکاردئونی برای همه ی کاربری ها , نرده آکاردئونی رنگ چکشی , حفاظ آکاردئونی برای باغ ویلا , حفاظ آکاردئونی سفید سیاه , نصب حرفه ای حفاظ درب آکاردئونی , نرده محافظ آکاردئونی برای محوطه آپارتمان , حفاظ آکاردئونی با رنگ الکترواستاتیک مشکی طلایی قهوه ای سوخته , جوشکاری حفاظ آکاردئونی , نصب حفاظ آکاردئونی با ارتفاع و عرض مختلف


قیمت درب و حفاظ آکاردئونی

حفاظ ها و دربهای آکاردئونی از آنجا که از جنس آهن ساخته می‌شوند و قیمت آهن نوسان دارد چون قیمت دلار نوسان دارد و آهن هم بسته به قیمت دلار است، بنابراین قیمت این نوع درب ها به شدت در حال افزایش و کاهش می باشد و از آنجا که تنها و انواع گوناگونی از این درها دارد آنها هم بر روی قیمت تاثیرگذار هستند اضافه خدمت دقیقی نمی‌توان برای آنها بیان کرد و قیمت‌ها کاملاً به روز می باشد.

از بهترین محصولات برای استفاده جنس درب آکاردئونی، حفاظ های گارد آهنی است. استفاده از درب آکاردئونی آهنی برای آپارتمان ها که ضد دیلم نیز هستند می تواند یک محافظ بسیار مناسب و ضد سرقت روی انواع در های ورودی آپارتمان ها باشد. محبوبیت درب آکاردئونی ( Accordion door )بدان جهت است که حفاظ بازشو و به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین حفاظ کشویی متحرک از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. حفاظ درب آپارتمان دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا بتوان از حفاظ ضد سرقت پشت درب آپارتمان در شرایط مختلف آب و هوایی بهره‌مند گردید.

برای اینکه شما درب مناسبی را بر خانه و محل کار خود نصب کنید، باید بهترین نوع حفاظ ها را انتخاب کنید و حفاظ های باشد که ضد سرقت هستند و می توانند جلوی سارقان را بگیرند.

 بنابراین اگر تمایل دارید این درب ها را برای خانه خود نصب کنید باید دقت داشته باشید که در ابتدا چارچوب خانه را اندازه گیری کنید که عرض حفاظ دقیقاً همان ارز ورودی خواهد بود، اما طول این درب ها از کف محل تا بالا در نظر گرفته خواهد شد برای نصب کردن نیازی به اینکه شما دیوار را تخریب کنید و یا آسیب به چارچوب برسانید نخواهد بود و این سازه به شکل کامل در همان محل کارگاه و کارخانه ها درست می شود و برای نصب کردن آن به محل آورده می‌شود.

 و این دربهای که فلزی هستند به وسیله دستگاه های جوش بر روی چهارچوب نصب خواهد شد و دیگر هیچ برش اضافه و صافکاری و تراش و بقیه موارد را در هنگام نصب نخواهد داشت و زمان نصب آن هم خیلی کم خواهد بود چون ساز جلوتر آماده و ساخته شده است، بنابراین هم در هزینه صرفه جویی کرده اید هم در زمان و هم به اینکه نیاز به تخریب و خرابکاری ندارد.


درب آکاردئونی

درب آکاردئونی تنها بر روی درب آپارتمان نصب نمی شود بلکه در ساختمان های پر رفت و آمد تجاری و اداری می توان درب اصلی ساختمان، ورودی پارکینگ و درب واحدها و حتی پنجره و بالکن را با استفاده از نرده های متحرک فلزی آکاردئونی ، ایمن سازی کرد. این درب ها در کنار سایر سیستم های حفاظتی، امنیت داخل ساختمان را افزایش می دهند. هم اکنون از نرده های متحرک در ورودی کارگاه های خارج از شهر، درب پارکینگ های عمومی، ورودی فروشگاه ها و .... استفاده می شود. موقع حضور در ساختمان می توان درب آکاردئون را در یک طرف درب ورودی جمع کرد. در این حالت نرده آهنی کشویی فضای زیادی را اشغال نمی کند.


قیمت درب آکاردئونی

09194000244


قیمت درب آکاردئونی مدل جدید + عکس

قیمت نصب و ساخت حفاظ آهنی درب ساختمان هزینه ای اندک در برابر مزیت های بیشمار درب آکاردئونی برای درب واحد آپارتمان شما خواهد بود. با وجود حفاظ آکاردئونی دیگر هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما توسط افراد بیگانه وجود نخواهد داشت. درب آکاردئونی فلزی از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما حفاظ آکاردئونی از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد.  برای ساخت درب آکاردئونی به موقعیت و محل درب ورودی توجه می شود. متداول ترین نوع حفاظ درب ورودی، درب آکاردئونی تک لنگه و دو لنگه است. درب آکاردئونی تک لنگه: درب آکاردئونی تک لنگه، تنها از یک جهت باز و بسته می شوند. این مدل درب آکاردئونی، برای پشت درب آپارتمانهای مسکونی و اداره ها بسیار مناسب هستند. قفل اصلی درب اکاردیونی تک لنگه، در یک سمت آن تعبیه شده است. این مدل حفاظ های آکاردئونی از لحاظ زیبایی با درب آپارتمان هماهنگ بوده و بهترین حفاظ برای درب اصلی خانه هستند.


انواع درب آکاردئونی


از محصولات حفاظ درب اکاردئونی کشویی یا کرکره ای که جهت حفاظت و امنیت درب آپارتمان یا محافظت از اماکن مختلف می توان از حفاظ آکاردئونی 3 گل لوزی ساده و خم دار ، حفاظ آکاردئونی پیچی ، حفاظ آکاردئونی ایتالیایی ، حفاظ آکاردئونی 4 گل ، حفاظ آکاردئونی دوجداره ، حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی ، حفاظ آکاردئونی سلطنتی نام برد :حفاظ درب آپارتمان مدل جدید

قیمت انواع حفاظ درب آپارتمان مدل جدید

قبل از خرید درب آکاردئونی باید به یک سری نکات عوامل موثر در قیمت هر متر مربع درب آکاردئونی اشاره نمود. همه ی این عوامل که در ادامه ذکر می شود در قیمت حفاظ آکاردئونی در پایان کار موثر می باشند تا به این ترتیب هر یک از افراد با برآورد عوامل مختلف قبل از خرید این حفاظ، انتخابی درست داشته باشند و بودجه خود را در این بابت مدنظر قرار بدهند. از فاکتور هایی که باعث تغییر در قیمت این نرده می باشند می توان به جنس، طرح، رنگ، متراژ و … اشاره نمود.

انواع مدل درب آکاردئونی در رنگ های مختلفی تولید میگردد که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید حفاظ تاشو آکاردئون اقدام کرد. حفاظ آکاردئونی از کنار هم قرار دادن چندین لایه تسمه آهن با کیفیت ساخته می شود. پس از ساخت، این لایه ها به شکل ریلی یا کرکره کشویی به عنوان حفاظ پشت درب ورودی خانه یا ویلا نصب می شوند. درب آکاردئونی وزن سنگینی ندارد و به همین دلیل است که نصب و حمل آن به آسانی انجام می شود. بعد از ساخت درب حفاظ آکاردئونی، روی آن با رنگهای کوره ای مخصوص رنگ کوره ای زده می شود به همین دلیل در برابر خوردگی، ضربه، نم، زنگ زدگی و… مقاومت بالایی دارد. به دلیل استحکام زیاد و مقاومت بالای درب آکاردئونی، این مدل حفاظ های کشویی امنیتی طول عمر بالایی دارند و تا سالها می توانند به صورت کاملا سالم استفاده شوند.


حفاظ درب منزل

درب آکاردئونی تک لنگه در مکانهای کوچک و راه پله های تنگ هیچ مشکلی ایجاد نمی کنند. حفاظ آکاردئونی به دلیل داشتن سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد، به خوبی از آپارتمان محافظت می کند. درب آکاردئونی دو لنگه: حفاظ آکاردئونی دو لنگه، از دو طرف باز و بسته می شود. قفل این حفاظ آکاردئونی در وسط دربها قرار گرفته است.

درب آکاردئونی دو لنگه در محوطه باز و به عنوان درب اصلی نصب می شود؛ در نتیجه برای ساختمان های تجاری، کارگاه های صنعتی و فضاهای بزرگتر از این مدل درب آکاردئونی استفاده می شود. درب های آکاردئونی دو لنگه به سیستم سخت افزاری قفل و لولای استاندارد مجهز هستند و به همین دلیل ضریب امنیت بالایی را ایجاد می کنند.


حفاظ آکاردئونی

درب های تولید شده در صنایع ایمن سازه دارای دو نوع قفل توکار(قفل سوئیچی داخل چارچوب) و روکار می باشند که امکان نصب دو یا چند قفل نیز وجود دارد. این درب ها با جوش SMAW به خوبی تامین کننده امنیت هستند. موارد بسیاری از پروژه های نصب،برای منازلی بود که دارای درب ضد سرقت بودند و این درب ها توسط سارقین شکسته شده بود! برای بررسی نحوه قیمت گذاری نرده های آکاردئونی با ما همراه باشید.

برای تعیین قیمت درب آکاردئونی باید به موارد متعددی دقت کرد که در ادامه به آن‌ها اشاره خواهیم کرد :

۱- ابعاد درب آپارتمان : هر چه در جمع‌وجورتر بوده و طول و عرض کمتری داشته باشد، باعث می‌شود تا وزن کمتر و در نتیجه قیمت پایین‌تری پرداخت شود. هر چه طول و عرض درب کمتر باشد، قیمت محصول هم کاهش پیدا خواهد کرد. اندازه درب‌های آکاردئونی استاندارد چندان مشخصی ندارد، ولی بیشتر در بازه ۲ تا ۳ متر مربع است. امروز درب‌های ضدسرقت با اندازه ۲۱۰ در ۱۱۰ تولید و عرضه می‌شوند و از این رو درب ‌ها هم در اندازه‌هایی نزدیک به این اعداد ساخته می‌شوند.

۲- قفل توکار یا قفل سوییچی مخفی : قرار دادن قفل توکار هم قیمت حفاظ آکاردئون را بالا می‌برد.

۳- طرح در اکاردئونی : نوع طرح درب هم روی قیمت آن مؤثر است. هرچه طرح ساده‌تر باشد و از گل‌های سنگین استفاده نشده باشد، وزن کمتری داشته و ارزان‌تر خواهد بود. هر چه حفاظ طرح پیچیده‌تری داشته باشد، قیمت بالاتری هم خواهد داشت. طرح‌های ساده‌تر قیمت مناسب‌تری را در پی دارند.

۴- تراکم حفاظ پشت درب : هر چه فاصله تیغه‌های عمودی درب‌ها بیشتر باشد، به معنای استفاده کمتر از تیغه‌های عمودی و در نتیجه کاهش قیمت درب است. هر چه تیغه‌های درب ضد سرقت بیشتر باشد، این تیغه‌ها به هم نزدیک‌تر شده و امنیت بیشتری را فراهم می‌کند؛ اما از سوی دیگر این کار باعث افزایش فولاد مورد نیاز و در نتیجه بالا رفتن قیمت محصول خواهد شد.

 درب های آکاردئونی کمترین فضا را در راه پله ها اشغال می کند و برای عبور و مرور مزاحمتی ندارد. در بازار می توانید انواع مختلفی از درب های آکاردئونی را مشاهده کنید که نام ها و برندهای مختلفی دارند که متداول ترین آنها به صورت سه لوزی یا سه گل می باشد که معمولا امنیت را تا ۹۰ درصد تضمین می کند. به همین علت در بیشتر مکان ها برای بالا بردن امنیت از درب های آکاردئونی استفاده می کنند. بیشتر افراد قفل ساز توصیه می کنند برای افزایش امنیت از قفل های مخفی که در بدنه درب تعبیه می شود و همچنین تعداد حلقه های قفل بیشتر برای درب استفاده کنید.


حفاظ آهنی درب

محاسبه قیمت درب آکاردئونی

درب اکاردئونی به‌خصوص در آپارتمان‌های مسکونی که امکان باز ماندن در اصلی ساختمان از سوی دیگر همسایه‌ها دور از ذهن نیست؛ و یا به دلیل رفت‌وآمد زیاد ساکنین و ناآشنا بودن همسایه‌ها با هم، امکان حضور یک غریبه در آپارتمان نیز وجود دارد؛ و در شکل بدتر عدم شناخت و همسایه بودن با آدم‌های غریبه که ممکن است خودشان دردسرزا باشند، یک ضرورت است. مخصوصاً اگر مدتی کسی در خانه شما نباشد، مثلاً به مسافرت چندروزه‌ای بروید. طرح حفاظ‌ های آکاردئونی از ساز آکاردئون الهام گرفته شده و نام این درب هم برگرفته از نام همین ساز است. این نوع درها را درب کشوئی (کشویی)، درب کرکره ای، تاشو و … هم می‌نامند.

تمامی درب های آکاردئونی بارنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی می شوند که بهترین رنگ از نظر کیفیت و پوشانندگی و ماندگاری بالا می باشد

درب آکاردئونی دررنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای ارائه میگردد.

برای محاسبه قیمت درب آکاردئونی کافیست ارتفاع درب را درعرض آن ضرب کرده و حاصل را در قیمت هر متر مربع ضرب کنید. بطور خلاصه از فرمول زیر استفاده کنید.

ارتفاع درب *عرض درب*قیمت هرمتر مربع=قیمت تمام شده یک درب آکاردیونی کامل با ابعاد منزل شما.


نرده پشت درب

حفاظ کشویی متحرک / درب آکاردئونی

درب آکاردئونی یک سازه تاشو یا حفاظ کشویی است که قاب بر روی چهارچوب در ورودی آپارتمان شما نصب می‌شود. اتصال این حفاظ‌ متحرک به در خانه شما یا نرده کشویی بالکن و پنجره از طریق چند جوش ساده صورت می‌گیرد. البته که ساده بودن به معنای کم‌اهمیت بودن نیست. حفاظ آکاردئونی معمولاً از تیغه‌هایی که به صورت مورب روی هم قرار گرفته‌اند ساخته می‌شود. این درب‌ها در زمان استفاده باز می‌شوند و به عنوان یک محافظ قدرتمند کار خود را آغاز می‌کنند و پس از استفاده، تیغه‌ها به صورت کشویی روی هم جمع می‌شوند تا فضای بسیار محدودی بگیرند. از این رو گاهی به این محصول، درب تاشو هم گفته می‌شود. جمع‌شدن درب باعث می‌شود از یک سو فضای بسیار کمی را اشغال کند و از سوی دیگر مانع رفت‌و‌آمد آسان هم نشود. همچنین جمع شدن این حفاظ موجب حفظ زیبایی فضا در هنگام استفاده نکردن از آن  است. این تیغه‌ها با استفاده از یک شیوه اتصال به نام پَرچ‌کاری به هم متصل می شوند که بسیار محکم و قابل اعتماد است.


درب آکاردئونی آهنی دزدگیر خانه های شماست

درب آکاردئونی آهنی همانطور که از اسمش پیدا است قرار است یک محافظ و یک درب محافظ فلزی ساختمان باشد. از این رو حفاظ آکاردئونی آهنی باید دارای ویژگی هایی باشد تا بتواند با چالش محافظت از ساختمان شما به بهترین شکل روبرو شود. موارد بسیار مهمی در تهیه یک حفاظ درب آکاردئونی آهنی باید مد نظر شما قرار بگیرد تا شما بتوانید یک انتخاب دقیق و عالی داشته باشید.


درب آکاردئونی

قیمت سفارش و ساخت درب آکاردئونی

نصابان برای تعیین قیمت درب آکاردئونی موارد شفافی را در نظر خواهند گرفت که با گرفتن اندازه درب ها از شما و همچنین طرح درخواستی قیمت حفاظ درب را به شما می گویند.
اگر بخواهیم دقیق تر شویم می توانیم به موارد زیر در تعیین قیمت ساخت حفاظ آکاردئونی اشاره نماییم:

  1. طول و عرض درب ها که هر چه کمتر باشند هزینه کمتری پرداخت می کنید.
  2. اگر از طرح های پیچیده تری استفاده کنید به طبع هزینه ساخت حفاظ درب بیشتر خواهد شد زیرا از آهن بیشتری برای ساخت و همچنین مدت زمات بیشتری برای طرح شما صرف شده است.
  3. ایجاد قفل های روکار یا توکار نیز به ترتیب در کاهش و افزایش هزینه ها دخیل می باشند.

تولید درب آکاردئونی فلزی

جهت ساخت درب آکاردئونی از تسمه های 20*5 که 20 ( 2 سانت ) به عنوان پهنا و 5  ( 0.5 سانت ) به عنوان ضخامت استفاده می شود که بعد از سوراخ کاری توسط دستگاه سمبه ماتریس جهت جوشکاری آماده می شود. حفاظ درب های آپارتمان فلزی به راحتی توسط بلبرینگی که دارند با دست جابجا شده و علت آن نیز شبکه ای بودن آن است. حفاظ آکاردئونی در ابعاد برابر با درب آهنی وزن کمتری را دارا هستند و می توان درب آکاردئونی را جایگزین درب های ریموت دار پارکینگ کرد که علاوه بر وزن زیاد و سنگینی فضای زیادی را اشغال می کند.


درب آکاردئونی ضد سرقت

کاربرد حفاظ درب آکاردئونی

کاربرد درب آکاردئون فلزی یا حفاظ درب منزل تنها مختص درب های ورودی داخل ساختمان نیست. انواع حفاظ آکاردئونی پارکینگی برای فضای خارج از ساختمان و محوطه پارکینگ و حیاط نیز قابلیت نصب را دارند. حفاظ آکاردئونی امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است. تا به این منظور با خرید یک درب آکاردئون بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند. از آنجایی که ورود هر فرد غریبه و ناآشنا به درون ساختمان ها به راحتی صورت می پذیرد و هر فردی می تواند با استفاده از روش های مختلف به راحتی به درون ساختمان ها وارد شود، در صورتی که تنها یک درب چوبی ساده مانع وی به حضور در هر واحد مسکونی باشد، می تواند به راحتی این مانع را با ترفندهای گوناگون از بین بردارد.

می توان ریموت را روی درب آکاردئونی متصل نمود و مسئله باز و بسته شدن دستی را بدین طریق از بین برد. انواع درهای محافظ آکاردئون کاربرد گسترده ای دارند و به منظور حفظ امنیت ساختمان نصب می شوند. جنبه حفاظتی و امنیتی درب آکاردئونی مهم ترین ویژگی کاربردی این نوع حفاظ آهنی آپارتمان است. به این ترتیب همه ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری می توانند از حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی برای امنیت بیشتر استفاده کنند.


رب آکاردئونی فلزی

امنیت حفاظ آکاردئونی

وجود درب آکاردئونی در تمامی ساختمان ها الزام آور می باشد و ضرورت آن برای بالا بردن سطح امنیت ساختمان ها به خوبی حس می گردد. هر چند که باید اذعان داشت که حفاظ آکاردونی تنها برای محافظت از درب واحدهای ساختمان ها نیست و در موارد دیگری نیز مورد استفاده واقع می گردد. در عین حال بیشترین کاربرد این نوع از حفاظ درب چوبی در واحدهای ساختمان های چند طبقه است که افراد این ساختمان ها ممکن است در صورت عدم نظارت و کنترل بر ورود و خروج به داخل ساختمان به راحتی دزدان وارد واحد آپارتمان مربوطه شوند و موجب به یغما بردن تمامی لوازم و ابزارآلات گران قیمت خانواده ها گردند.


حفاظ آکاردئونی

حفاظ درب ضد سرقت

 نقص درب های ضد سرقت در قسمت قفل آنها میباشد که عملا در برابر سارقان باعث شده است از ضد سرقت بودن تنها اسم آن را یدک بکشد! و همچنین بزرگ ترین نقص درب آکاردئونی در قسمت لولای آن می باشد که اغلب سارقان از طریق دیلم انداختن در آن کشویی اکاردئونی را به صورت برعکس باز میکنند.اما صنایع فلزی ایمن سازه برای این نقص بزرگ تدبیری اندیشیده و درهای تولیدی این شرکت از این نقص بزرگ مبرا میباشند.


حفاظ ضد سرقت

بهترین حفاظ درب آپارتمان

استفاده از حفاظ آهنی درب آکاردئونی برای آپارتمان جهت جلوگیری از سرقت بسیار رایج است. ساختمان هایی که از حفاظ پنجره آهنی، حفاظ نرده ای و حفاظ درب آپارتمان استفاده می کنند با دزدی و سرقت روبرو نمی شوند. حفظ مال در نبود ساکنین با کمک سازه های امنیتی، شرط عقل است. هیچکس نمی خواهد دسترنج یک عمر خود را با سهل انگاری در معرض خطر قرار دهد. از محافظ آهنی مختلفی جهت حفاظت منازل ، حفاظت ورودی پارکینگ ، حفاظ درب کارگاه ها ، حفاظ درب آسانسور ، حفاظت ورودی مراکز تجاری، حفاظت پله های برقی، می توان به درب های اکاردئونی یا حفاظ اکاردئونی اشاره کرد. حفاظ آکاردئونی محصولی ضدسرقت خاص به دلیل اینکه بعداز بسته شدن اکاردئون حجم بسیار کمی را از محیط اشغال میکند و مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.


حفاظ درب

حفاظ آکاردئونی یکی از پر طرفدارترین سازه های امنیتی بر روی درب ورودی منزل است. این حفاظ بدون اینکه لطمه ای به نمای بیرونی یا دکوراسیون فضای داخل بزند، امنیت قابل قبولی را ایجاد می کند. نمونه هایی از حفاظ آکاردئونی را در ورودی اماکن تجاری و اداری نیز می بینید. پارکینگ ساختمان های مسکونی، حفاظ پنجره دوجداره و حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی ریسک سرقت را کاهش می دهند.


بهترین درب آکاردئونی برای آپارتمان کدام است ؟

بهتر است حفاظ درب آکاردئونی به صورت سه لایه پرچ مخفی روی درب‌های ضد سرقت نصب شود زیرا از هیچ طریقی امکان باز شدن از طریق توپی زنی، دیلم زنی، شاه کلید یا هک را ندارد . طرح های پرچ مخفی درب آکاردئونی به علت تعداد تسمه های عمودی بیشتر بهترین نوع حفاظ آکاردئونی است .

اندازه حفاظ های درب آپارتمان چقدر است ؟

اندازه استاندارد حفاظ های آپارتمانی متفاوت است و معمولا بین 2 تا 3 متر مربع میباشد .


شما می توانيد هر نوع مدل و طرحی که در ذهن خود داريد را به مسئولین و توليدکنندگان درب های آکاردئونی ایمن سازه سفارش دهيد که مسلما قيمت اين نوع حفاظ های درب آپارتمان اکاردئونی سفارشی بر حسب عوامل نامبرده شده در اين مطلب کاملا متفاوت از يکديگر مي باشند. درب آکاردئونی بهترین حفاظ درب آپارتمان آهنی ایمن برای ممانعت از سرقت است .

اگر تاکنون به فکر راه چاره ای برای حفاظت و مراقبت از مال و جان خود و اعضای خانواده تان نبوده ايد و تنها یک درب چوبی ساده بدون حفاظ را به عنوان درب ورودی منزل خود به عنوان مانعی در برابر ورود و خروج افراد غريبه و ناآشنا و سارقین حرفه ای قرار داده ايد ، بهتر است از همین الان به فکر راه چاره ای بوده و با درب آکاردئونی مي توانيد تا حد بسيار زيادی به امنیت منزل خود دست يابيد.

امروزه از درب آکاردئونی فلزی به عنوان حفاظ بر روی درب های ورودی چوبی ضد سرقت ساختمان ها و واحدهای مختلف مسکونی در برابر سارقین و افراد مزاحم قرار می گيرد که با استفاده از اين حفاظ کشویی آهنی مي توانيد خيال خود را برای هميشه از ورود افراد غريبه به ساختمان خود راحت و آسوده کنيد و با آرامش خاطر به مسافرت رفته و شب را با خيالی راحت و بدون کوچکترين استرسی بر بالين بگذاريد. در همين راستا حفاظ آکاردئون ایمن سازه با بيش از 15 سال فعاليت در اين زمينه در خدمت شما می باشد تا با توليد درب آکاردونی امنيت و آسايش را به خانه های شما بیاورد.

بنابراین در صورتی که قصد خريد اين حفاظ آهنی مستحکم را داريد ، مي توانيد با خريد حفاظ آکاردیون ایمن سازه به هدف مورد نظر خويش نائل آمده و از مزیت های درب آکاردئونی بهره ببريد.

قیمت حفاظ درب اپارتمان

تراکم درب آکاردئونی يا شلوغی و خلوتی حفاظ آکاردئونی نيز از ديگر مسائلی است که در قيمت حفاظ های پشت درب آپارتمان آکاردئونی تأثیر بسزایی خواهد گذاشت . به اين صورت که هر چقدر تراکم و ميزان شلوغی درب محافظ مورد نظر بيشتر باشد، طبیعتا قيمت حفاظ آکاردئونی را بالاتر برده و در عين حال امنيت بيشتری را نيز به همراه خواهد داشت. خلوتی و تراکم پايين حفاظ آکاردئونی نيز علاوه بر پايين آوردن امنيت آن ها در قالب قيمت های ارزانتری نيز عرضه می شوند.

بهترین حفاظ درب آپارتمان

امروزه با توجه به آمار بالای سرقت در منازل مسکونی، وجود حفاظ درب اکاردون یکی از بهترین گزینه های پیش روی هر صاحب خانه ای است . تا به این منظور با خرید یک گارد آهنی درب بتواند سلامت و امنیت جانی و مالی خود و خانواده خود را از شر هر گونه مزاحم حفظ نماید. درب آکاردئونی معمولا در ساختمان های چندین طبقه مورد استفاده واقع می شود. که واحدهای ساختمانی بسیار زیادی در این ساختمان ها زندگی می کنند.

حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

درب های آکاردئونی مختلفی در بازار عرضه گردیده است که نامهای مختلفی نیز به خود اختصاص داده اند اما متداولترین مدل از آنها موسوم به مدل سه گل یا سه لوزی میباشد که 90 درصد امنیت مورد نظر را برقرار مینماید لذا جهت افزایش امنیت میتوان از قفل های مخفی که در بدنه درب طراحی میگردد و همینطور تعداد حلقه های قفل بیشتر استفاده نمود .

بهترین درب آکاردئونی

بیشترین درجه امنیت نرده حفاظ درب ساختمان را مدل درب آکاردئونی تمام گل یا پنج گل دوجداره پرچ مخفی تامین می کند . این نوع مدل حفاظ نرده درب ورودی تا 99% توسط ایمن سازه گارانتی می شود و در عین حال مدل های دیگر نرده محافظ تا 95% از ورود سارقان به منزل شما جلوگیری می کند. آهنگری حفاظ کشویی علاوه بر ساختار آکاردئونی بودن دارای قفل مخفی نیز میباشند . قیمت حفاظ کشویی پنجره آکاردئونی با قیمت حفاظ های درب ورودی ساختمان یکی می باشد. حفاظ درب های تولید شده همگی دارای یک سری قواعد ساخت و استاندارد می باشند که در این حالت عواملی نظیر نوع قفل نوع تکنولوژی ساخت بر ایمنی حفاظ درب اهمیت و ارزش بسیار بالایی دارد و نوع جوشکاری حفاظ درب و همچنین تعداد لوزی های موجود در حفاظ جمشو اکاردئونی بر ایمن سازی ساختمان بسیار موثر می باشند.

فروش درب آکاردئونی

نصب حفاظ آکاردئونی روی درب ساختمان

باید توجه داشته باشید که برای نصب حفاظ درب آکاردئونی چندین ورش وجود دارد.

۱-نصب روی قاب فلزی درب منزل

۲-نصب روی قاب چوبی درب منزل

۳-نصب حفاظ برای مغازه ها و فروشگاه ها

۴-نصب حفاظ به صورت ریموت دار همراه با موتور

محافظ های مختلف جهت حفاظت منازل

درب ها به گونه ای طراحی و تولید شده اند که با قیمت مناسب بهره گیری از آن ها و نصب بر روی تمام مدل درب ها می توان سبب تضمین امنیت گردید. این درب ها به واسطه تراکم بسیار بالایی که دارا هستند، امکان ورود را برای افراد مختلف غیر ممکن می سازند و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته اند. با استفاده از حفاظ پشت درب آپارتمان و نصب آن بر روی درب های ساختمانی های مختلف می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان جلوگیری کرد و به مکانی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت. بهره گیری از این محصول سبب می گردد تا بتوان موجب تضمین امنیت خانواده به بهترین حالت ممکن گردید. درب آکاردیونی را می توان با توجه به نیاز سفارش داد و از آن بهره مند گردید.

تولید درب اکاردئونی
نکاتی که در هنگام خرید محافظ درب اکاردئونی باید بدانیم:

۱٫ حفاظ شما باید حداقل دارای 3 گل یا 3 لوزی باشد. و بیشترین امنیت با حفاظ 5 لوزی می باشد.

۲٫ حفاظ درب باید دارای قفل استاندارد و حداقل دارای 2 عدد جای قفل کتابی باشد.

۳٫ قسمت کشویی درب باید بلبرینگ دار به صورت نرم و روان باشد و حداقل امکان از گریس برای روان شدن درب استفاده

شود.

۴٫ مصالح مورده استفاده در حفاظ درب آکاردئون نباید از آهن ضایعات تشکیل شده باشد پس بنابراین اطمینان حاصل به

عمل آورید که متریال مصرفی از آهن آلات درجه یک استفاده شده است.

۵٫ درب بعد از خریداری نباید زیاد سرو صدا داشته باشد.

امنیت ورودی درب منزل

جهت هماهنگی بیشتر با دکوراسیون داخلی و حفظ زیبایی منزل ، چندین رنگ پر کاربرد و انحصاری برای رنگ امیزی درب آکاردئونی در نظر گرفته شده است. رنگ های مشتری پسند و لوکس حفاظ آکاردئونی مورد توجه بسیاری قرار گرفته و همواره با استقبال بی نظیری روبرو بوده است. برجسته ترین رنگ درب آکاردئونی شرکت ایمن سازه مربوط به رنگ های مشکی، مشکی مسی، قهوه ای سوخته، سفید و سفید نقره ای می باشد. طراحی زیبا و رنگ های فوق العاده جذاب حفاظ  آکاردئونی ، نمود ظاهر و نمای ساختمان را بیشتر می کند. در واقع این حفاظ آهنی یکی از عناصر دکوراتیو ساختمان نیز محسوب می شود. رنگ های استفاده شده در حفاظ درب آپارتمان آکاردئونی همگی در محیط کارگاه و با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می شود. تولیدات درب آکاردئونی ایمن سازه با رنگ الکترواستاتیک کوره ای رنگ آمیزی شده و دارای پوشانندگی کامل در همه سطوح است. رنگ آمیزی درب اکاردونی توسط دستگاه های اتوماتیک و درجه یک انجام شده و موجب ارتقای کیفیت محصول می شود. قدرت پوشانندگی کامل رنگ ها، کیفیت رنگ های استفاده شده و تکنولوژی به کار رفته در شیوه رنگ آمیزی حفاظ اکاردیونی باعث افزایش کیفیت محصولات ایمن سازه شده است. رعایت استاندارد در ساخت و رنگ آمیزی درب های آکاردئونی موجب شده تا سازه هرگز دچار زنگ زدگی و خوردگی فلزی نشود.

دستگاه رنگ کوره ای درب آکاردئونی

درب آکاردئونی تنها برای ورودی های اصلی خانه و اپارتمان ساخته نمی شود. حفاظ درب آکاردئون را می توان در دیگر قسمت های ساختمان نظیر پنجره ها و بالکن های طبقات اول نیز نصب کرد. حفاظ درب آکاردئونی آپارتمان کرکره ای ضد سرقت و ایمن است و موجب بالا بردن ضریب امنیت در ساختمان های مسکونی می شود .


حفاظ آکاردئونی آپارتمان, حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان, قیمت حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان, حفاظ آهنی آکاردئونی, قیمت حفاظ آکاردئونی آپارتمان, آموزش حفاظ آکاردئونی, حفاظ اکاردئونی اصفهان, حفاظ آکاردئونی اهواز, حفاظ آکاردئونی اسلامشهر, حفاظ درب آکاردئونی از داخل منزل, حفاظ استیل آکاردئونی, حفاظ درب اکاردئونی اپارتمان, حفاظ آکاردئونی در اصفهان, امنیت حفاظ آکاردئونی, ابعاد حفاظ آکاردئونی, درب حفاظ آکاردئونی در اصفهان, حفاظ آکاردئونی بالکن, درب آکاردئونی آهنی, درب آکاردئونی آپارتمان, درب آکاردئونی آسانسور, درب آکاردئونی آماده, درب آکاردئونی آهنی قیمت, درب آکاردئونی آهنی اصفهان, قیمت درب آکاردئونی آپارتمان, حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان


حفاظ اکاردئونی

حفاظ آکاردئونی سازه ای مقاوم برای بالا بردن امنیت در ورودی ساختمان و آپارتمان است. این حفاظ در موقعی که نیازی به استفاده از آن نیست، کاملا جمع می شود. بر خلاف نرده های آهنی، حفاظ درب آکاردئونی قابلیت جمع شدن و تا شدن را دارد. در زمانی که قصد خروج از منزل را دارید با کشیدن حفاظ به سمت دیگر، نرده ها کامل باز شده و پوشش کامل روی درب ایجاد می شود. به این ترتیب امکان ورود به بنا از راه درب در عمل، غیر ممکن می شود. با نصب درب آپارتمان آکاردئونی نگرانی بابت سرقت از منزل به طور کامل از بین می رود.


درب اکاردئونی

درب آکاردئونی از تعداد زیادی مفصل یا پرچ تشکیل شده است ، این قسمت ها باعث شده تا حفاظ بتواند انعطاف پذیر بصورت کشویی یا کرکره ای باشد و حالت آکاردئونی را داشته باشد، اما این مفاصل با پرچ های فولادی نمره 5 بهم محکم شده اند، این نوع پرچ ها درست است که از جنس فولاد هستند اما ظرفیتی دارند . معمولا دزدان با خود دیلم و قلم میبرند ، اما ممکن است کسی فرصت آنرا داشته باشد که با بردن دریل به باز کردن حفاظ آکاردئون بپردازد ! برای این کار تنها کافیست تا حفاظ را بصورت پرچ مخفی خریده باشید ، در این نوع طرح یک تسمه اضافه بروی تسمه های عمودی حفاظ آکاردئونی کار شده که باعث استحکام و مخفی شدن پرچ حفاظ می شود.


قفل مخفی حفاظ اکاردئونی

نقص حفاظ آکاردئونی ضد سرقت قسمت جای قفل آویز روی درب آنها میباشد ، شاید شما یکی از بهترین حفاظ های آکاردئونی را خریداری کنید اما قفلی با ضریب اطمینان پایین بروی آن قرار داده باشید ، باید به این نکته توجه کنید که قفل یکی از نکات مهم برای درب ورودی آپارتمان میباشد. قفل مخفی یکی از آپشن های حفاظ آکاردئونی محسوب شده بطوریکه قفل های مخفی در داخل چهار چوب درب آکاردئونی کار شده و این یک مزیت بوده که باعث میشود تمام راه های دسترسی به قفل محدود شده و حتی با سنگ فرز هم نتوان قفل را برش داد! قفل های کار شده بروی درب با کلید ناودانی بوده یعنی نوعی از کلید که حتی اکثر کلید سازی های سطح شهر و بازار نمیتوانند از روی آن کپی کنند .


حفاظ آکاردئونی آهنی

هر سارقی روشی مخصوص به خودش را برای ورود به منازل داره، برای مثال سارقی که با توپی زنی وارد میشه، فقط یک پیچگوشتی یا انبر قفلی با خودش میاورد و سارقی که با دیلم زنی وارد میشه فقط یک دیلم، پس با توجه به اینکه معلوم نیست سارقی که سراغ شما میاد چه روشی را استفاده میکنه، باید حفاظ آکاردئونی ساخته شده که دارای شاسی فولادی میباشد روی درب نصب کنید که تمام روشهای ورود از طریق باز کردن، هک، توپی زنی و دیلم زنی قفل را غیر ممکن میکند .

همچنین حفاظ آکاردئونی نیز مقابل پنجره ها، بالکن، پاسیو و نورگیر نصب کنید که خونه تبدیل به قلعه ای غیر قابل نفوذ بشه که بتونید با خیال راحت تمام چراغها را خاموش کنید و یک اعلامیه بزرگ هم برای اطلاع سارقین محترم پشت پنجره آویزان کنید که اطلاع بدید خونه نیستید و ازشون دعوت کنید شانسشون را برای ورود به خونه شما امتحان کنند، چون پس از نصب حفاظ آکاردئونی ، انگار خونه شما جای در و پنجره، فقط دیوار داره. اینو بیست سال تجربه مداوم تجهیز اماکن به سیستمها و تجهیزات غیر ممکن کننده ورود سارقین بدون حتی یک سرقت موفق میگه که افتخار ما است.


درب آکاردئونی اصفهان, درب آکاردئونی اهواز, درب آکاردئونی آهنی, درب آکاردئونی اتاق, درب آکاردئونی اراک, درب آکاردئونی اتوماتیک, درب آکاردئونی اسلامشهر, درب آکاردئونی با قفل مخفی, درب آکاردئونی برقی, درب آکاردئونی برای سرویس بهداشتی, درب آکاردئونی بابل, درب آکاردئونی بومهن, درب آکاردئونی برای اتاق خواب, درب آکاردئونی با قفل توکار, حفاظ آکاردئونی راهبند, حفاظ آکاردئونی پرچ مخفی, حفاظ آکاردئونی پنجره, حفاظ آکاردئونی پنجره قیمت, آکاردئونی حفاظ پنجره متحرک, حفاظ آکاردئونی تبریز, حفاظ آکاردئونی تهرانپارس, حفاظ توری آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی غرب تهران, حفاظ آکاردئونی دیوار تهران, حفاظ تراس آکاردئونی, قیمت حفاظ آکاردئونی تهران, حفاظ آکاردئونی در تبریز, ساخت حفاظ آکاردئونی غرب تهران, تصاویر حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی جدید, حفاظ آکاردئونی چیست, خرید حفاظ آکاردئونی, خرید اینترنتی حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی دیوار, حفاظ آکاردئونی درب آپارتمان


حفاظ اکاردئونی فلزی

حفاظ آکاردئونی در اصفهان, حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت, حفاظ آکاردئونی در باغستان کرج, حفاظ آکاردئونی در مشهد, درب آکاردئونی بالکن, درب آکاردئونی بروجرد, درب آکاردئونی با قیمت, درب آکاردئونی پردیس, درب آکاردئونی پرند, درب آکاردئونی پارکینگ, درب آکاردئونی پرچ مخفی, درب آکاردئونی تبریز, درب آکاردئونی تاشو, درب آکاردئونی تهران, درب اکاردئونی تنکابن, درب آکاردئونی تهران حفاظ, درب آکاردئونی دیوار تهران, درب آکاردئونی در تبریز, درب آکاردئونی فلزی تبریز, درب آکاردئون , جایگزین درب آکاردئونی, جزئیات درب آکاردئونی, جدیدترین درب آکاردئونی, درب آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی چرمی, درب آکاردئونی فلزی قیمت, درب آکاردئونی فلزی مشهد, درب آکاردئونی چیست, درب آكاردئوني آهنی, درب آکاردئونی فلزی قم, درب آکاردئونی فلزی در رشت, درب آکاردئونی فلزی در مشهد, درب آکاردئونی حیاط, درب حفاظ آکاردئونی, درب حفاظ آکاردئونی قیمت, حفاظ آكاردئوني در


طراحی و طرز ساخت حفاظ به گونه ای است که امکان عبور از بین نرده های آهنی افقی و عمودی درب اکاردئون وجود ندارد. بیشترین تراکم نرده ها در فضای داخلی چهارچوب درب آپارتمان ایجاد می شود. طرح های متفاوت سه گل لوزی و چهارگل و حفاظ پنج گل پرچ مخفی هر کدام تراکم بیشتری را در سازه به وجود می آورند. برای استحکام بیشتر از طرح های متراکم تر نرده و حفاظ استفاده کنید. علاوه بر نرده های آهنی متراکم، قفل های ایمن درب آکاردئونی هم یک امتیاز بزرگ است. به طور معمول دو قفل سویچی و روکار روی درب نصب می شود ولی امکان افزودن قفل های دیگر روی درب وجود دارد. اگر بخواهید می توانید سفارش دهید تا حلقه هایی برای قفل کتابی و غیره روی درب نصب شود. هر کدام از این قفل ها ضریب امنیت سازه را افزایش می دهد.


درب کشویی

سیستم باز و بسته شدن حفاظ اکاردئونی دو لنگه تفاوت زیادی با تک لنگه دارد. در این سازه درب اکاردئونی به دو لنگه مساوی یا نامساوی تقسیم شده و از طرفین باز و بسته می شود. به طور معمول از حفاظ درب دو لنگ بر روی درب های بزرگتر استفاده می شود. برای مثال درب پارکینگ ساختمان، درب های ورودی پاساژ و ... همیشه به صورت دو لنگه است. سیستم سخت افزای قفل و لولا در این سازه به گونه ای است که استحکام آن را بالاتر برده است. با کشیدن درب از دو سمت به وسط می توان از قفل ها استفاده کرد. قفل های ایمن و پروفیل با کیفیت از مزایای درب آکاردئونی است.


حفاظ آکاردئونی رشت, حفاظ آکاردئونی راهبند, حفاظ آکاردئونی سنندج, ساخت حفاظ آکاردئونی, حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت, سازنده حفاظ آکاردئونی, ساخت حفاظ آکاردئونی غرب تهران, ساخت حفاظ آکاردئونی در اصفهان, حفاظ آکاردئونی شهریار, حفاظ آکاردئونی شیپور, حفاظ آکاردئونی شیراز, حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت, ضعف حفاظ آکاردئونی, عکس حفاظ اکاردئونی, حفاظ آکاردئونی غرب تهران, ساخت حفاظ آکاردئونی غرب تهران, حفاظ فلزی آکاردئونی, حفاظ درب آکاردئونی از داخل منزل, حفاظ درب آکاردئونی آهن سازه, درب حفاظ آکاردئونی دیوار, درب حفاظ آکاردئونی کرج, درب حفاظ آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی تهران حفاظ, حفاظ درب آکاردئونی مشهد, درب آکاردئونی خیابان پیروزی, درب آکاردئونی برای اتاق خواب, خرید درب آکاردئونی , خرید درب آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی داخل خانه, ویژگی های درب آکاردئونی خوب, خرید درب آکاردئونی, خریدار درب آکاردئونی , خرید درب آکاردئونی در اصفهان, خرید درب آکاردئونی چرمی, درب آکاردئونی دیوار, درب آکاردئونی , درب آکاردئونی دیوار مشهد, درب آکاردئونی در رشت, درب آکاردئونی در مشهد, درب آکاردئونی دیجی کالا, درب آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی دستشویی, درب آکاردئونی رشت, درب آکاردئونی رباط کریم


درب کرکره ای

درب های تک لنگه برای ورودی آپارتمان مناسب هستند. این حفاظ روی قاب چهارچوب درب آپارتمان نصب می شود و فضای راهرو و راه پله را اشغال نمی کند. حتی در راه پله های بسیار باریک تر هم امکان نصب حفاظ آکاردئونی تک لنگه وجود دارد. این حفاظ به گونه ای طراحی شده که تنها در یک سمت باز و بسته می شود و سمت دیگر ثابت است. با کشیدن حفاظ از یک سمت به سمت دیگر می توان قفل اصلی درب را استفاده کرد. در واقع قفل درب در یک سمت تعبیه شده و کنار چهارچوب قرار دارد. استحکام سازه با وجود قفل های ایمن بالاتر می رود.


حفاظ اکاردئونی نرده ای

بهترین حفاظ آکاردئونی درب ضد سرقت کدام است ؟ کدام مدل درب آکاردئونی از لحاظ امنیت برای پشت درب مناسب است ؟

یکی از دلایل اصلی استقبال از انواع حفاظ آکاردئونی ، نصب آسان آن است. عملیات نصب حفاظ در کوتاه ترین زمان انجام می شود. برای نصب حفاظ ، کنده کاری و تخریب دیوار کنار درب صورت نمی گیرد و بدون هیچ تخریبی می توان سازه آهنی را روی قاب درب نصب کرد. حتی در مواقعی که درب ورودی آپارتمان کوچک تر هم باشد، نیازی به تخریب برای جاگذاری درب نیست. در واقع نرده حفاظ کاملا استاندارد و مطابق با اندازه درب ورودی آپارتمان ساخته می شود. قبل از نصب محافظ درب آپارتمان لازم است تا ریل ها روی کف نصب شوند. حرکت درب آکاردونی روی همین ریل است لذا نحوه صحیح نصب و جاگیری ریل ها مهم است. زمان تقریبی نصب حفاظ آهنی بسیار کمتر از نصب یک دزدگیر الکترونیکی است.


درب آکاردئونی رودهن, درب آکاردئونی ریموت دار, درب آکاردئونی در رشت, درب آکاردئونی فلزی در رشت, درب ریلی آکاردئونی, درب آکاردئونی دیوار رشت, درب آکاردئونی در رامسر, ریل درب آکاردئونی, درب آکاردئونی زنجان, درب آکاردئونی در زنجان, درب آکاردئونی سه گل, درب آکاردئونی سلطنتی, درب آکاردئونی سرویس بهداشتی, درب آکاردئونی ساری, درب آکاردئونی ستارخان, درب آکاردئونی سمنان, درب آکاردئونی سرویس, درب آکاردئونی ساده, درب آکاردئونی ساختمان, درب آکاردئونی سه گل لوزی, درب آکاردئونی شیراز, درب آکاردئونی شرق تهران, درب آکاردئونی شیپور, درب آکاردئونی شادآباد, درب آکاردئونی شهریار, درب آکاردئونی شرکتی, درب آکاردئونی شهرکرد, درب آکاردئونی شیشه, درب آکاردئونی شمال تهران, درب آکاردئونی صنعتی, درب آکاردئونی ضد سرقت, درب آکاردئونی ضد آب, قیمت درب آکاردئونی ضد سرقت, درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت, درب آکاردئونی طرح دار, طرح درب آکاردئونی, درب آکاردئونی عمودی, عکس درب آکاردئونی, عکس درب آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی غرب تهران, ساخت درب آکاردئونی غرب تهران, درب آکاردئونی فلزی غرب تهران, درب آکاردئونی در غرب تهران, درب آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی فلزی تبریز, درب آکاردئونی فلزی مشهد, درب آکاردئونی فلزی اصفهان, درب آکاردئونی فلزی دیوار, درب آکاردئونی فلزی , درب آكاردئوني فلزي, درب آکاردئونی فلزی در اصفهان, درب آکاردئونی فلزی تهران, درب آکاردئونی فلزی شیراز, درب آکاردئونی قیمت, درب آکاردئونی قم, درب آکاردئونی قزوین, درب آکاردئونی قرچک, درب آکاردئونی قفل مخفی, درب آكاردئوني قيمت, درب آکاردئونی قیمت مناسب, درب اکاردئونی قوطی, درب آکاردئون قیمت, درب آکاردئونی فلزی قیمت, درب آکاردئونی آهن سازه, درب آکاردئونی کمد دیواری, درب آکاردئونی کابینت, درب آکاردئونی کرمانشاه


درب اکاردئون

برای تخمین هزینه ها لازم است تا ابتدا اندازه ابعاد درب محاسبه شود. ابعاد چهارچوب بیرونی درب آپارتمان توسط کارشناس ایمن سازه اندازه گیری می شود. اندازه درب، جنس پروفیل مصرفی و تراکم نرده حفاظ روی قیمت ها تاثیر می گذارد. برای حفاظ درب آپارتمان اغلب از طرح های پرچ مخفی ، سه گل و ... استفاده می شود تا زیبایی بیشتری داشته باشد. برای رنگ آمیزی، نصب و هزینه حمل و نقل هم به صورت توافقی قیمت ها لحاظ می شود.


حفاظ اکاردئونی خانه

درب آکاردئونی در طرح 3 گل قدیمی یک ضعف عمده دارند و آن استحکام کم تسمه های عمودی بوده . بطور معمول تسمه های عمودی از هم فاصله 5 سانتی متری داشته که فاصله مناسبی برای انداختن دیلم می باشد و با پیچش دیلم و کج کردن تسمه های عمودی امکان خارج کردن آنها از ریل وجود دارد، در طرح ارتقا یافته طرح 3 ردیف لوزی با چهار خم این نقص یا ضعف بصورت اجمالی برطرف شده و در نقاط خم تسمه های عمودی آنها به هم جوش داده می شوند که بر استحکام آن تاثیر مضاعف گذاشته و همچنین زیبایی دوچندانی به طرح جدید می بخشد.


درب آکاردئونی کرکره ای, درب آکاردئونی کرمان, درب آکاردئونی کمد, درب آکاردئونی کشویی, درب آکاردئونی کابینت آشپزخانه, درب آکاردئونی آهن سازه کرج, درب آکاردئونی سه گل, درب آکاردئونی در گرگان, درب آکاردئونی سه گل لوزی, قیمت درب آکاردئونی سه گل, درب آکاردئونی در لاهیجان, درب آکاردئونی سه گل لوزی, لولا درب آکاردئونی, لولای درب آکاردئونی, درب آکاردئونی مشهد, درب آکاردئونی ماموت, درب آکاردئونی محافظ آپارتمان, درب آکاردئونی مشهد دیوار, درب آکاردئونی متری, درب آکاردئونی مرکز, درب محافظ آکاردئونی, درب آکاردئونی داخل منزل, درب آکاردئونی فلزی مشهد, درب آکاردئونی نصب, درب آکاردئونی نی نی سایت, درب آکاردئونی نوشهر, نمایندگی درب آکاردئونی در مشهد, نمایندگی درب آکاردئونی در شیراز, نصب درب آکاردئونی در مشهد, نصب درب آکاردئونی در تهران, نمونه درب آکاردئونی, نمایندگی درب آکاردئونی اهواز, نمایندگی درب آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی ورودی ساختمان, درب آکاردئونی و تاشو, درب آکاردئونی و کرکره فلزی ماموت, درب آکاردئونی در رشت, درب آکاردئونی در تبریز, درب آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی در اهواز, درب آکاردئونی پی وی سی, درب آكاردئوني پي وي سي, درب آکاردئونی در مشهد, درب آکاردئونی همدان, درب های آکاردئونی, قیمت درب های آکاردئونی, هزینه درب آکاردئونی, درب های آکاردئونی فلزی, درب های آکاردئونی داخلی, درب های آکاردئونی در مشهد, درب های آکاردئونی فلزی, درب های آکاردئونی چرمی, قیمت درب آکاردئونی هشتگرد, درب آکاردئونی یا درب ضد سرقت


حفاظ اکاردئونی اپارتمان

درب آکاردئونی طرح پیچی از نظر استقامت از ناحیه وسط حفاظ آهنی ارتقا پیدا کرده است و از نظر زیبایی بی همتا بوده این مدل از حفاظ های کشویی آکاردئون در عین ظرافت و زیبایی از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردارند.


حفاظ ریلی روی در

درب حفاظ آکاردئونی ایتالیایی از لحاظ ایمنی معادل با یک درب چهار گل بوده اما از نظر کیفیت و زیبایی یکی از بهترین تولیدات کارگاه ساخت و ساز آکاردئون صنایع آهن سازه میباشد . به طور معمول درب های کشویی از 3 ردیف لوزی با طول تسمه پنجاه سانتی متری تولید میشوند که کیفیت قابل قبولی دارند اما درب های ایتالیایی بصورت دو گل با طول تسمه یک متری ساخته شده است . دوگل بودن درب های ایتالیایی باعث شده تا بسیار روان تر نسبت به درب های 3 گل جمع و باز شوند که به این خاطر هست که تعداد پرچها در این مدل نسبت به طرحای 3 گل کمتر می باشد .


مرکز فروش درب اکاردونی

مزایایی که در درب آکاردئونی دیده می شود . روان و کم جا،امنیت بسیار بالا به دلیل اینکه یک ردیف بیشتر تسمه ها روی شاسی قرار گرفته. ریل پایین از نبشی 30 میل . کلاف درب از پروفیل 50*30 می باشد. جهت متصل کرده تسمه ها از پرچ 60*30 و 30*10 با گل پرچ 6 میلیمتر استفاده می شود. برای باز و بسته کردن حفاظ اکاردئونی چهار لوزی از بلبرینگ سایز 40 میلیمتر استفاده می شود. ریل بالا از ورق 50 میلیمتر می باشد. کلیه سوراخ ها توسط دستگاه سمبه ماتریس با دقت و ضریب خطای کمتر پانچ می شود. برای زیبا سازی حفاظ اکاردئونی می توان به سلیقه مشتری با رنگ دلخواه رنگ کاری نمود همچنین جهت استحکام رنگ حفاظ اکاردئونی رنگ توسط کوره با 280 درجه سانتی گراد حرارت می گردد که به اصطلاح الکترواستاتیک (کوره ای)گفته می شود.


درب آکاردئونی یو پی وی سی, یراق درب آکاردئونی, یراق درب آکاردئونی فلزی, درب آکاردئونی در یزد, درب آکاردئونی pvc یزد, تولید درب آکاردئونی یزد, یراق درب آکاردئونی ام دی اف, درب آکاردئونی پی وی سی یزد, درب آکاردئونی با قفل مخفی, درب آکاردئونی بابل, درب آکاردئونی با قفل توکار, درب آکاردئونی بالکن, درب آکاردئونی با قیمت, درب آکاردئونی بازار آهن شادآباد, درب آکاردئونی در رشت, درب آکاردئونی در تبریز, درب آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی در اهواز, حفاظ درب آکاردئونی از داخل منزل, درب آکاردئونی در مشهد, درب آکاردئونی در پرند, درب آکاردئونی در اسلامشهر, درب آکاردئونی در شیراز, درب آکاردئونی در کرمانشاه, درب آکاردئونی در رشت, درب آکاردئونی در مشهد, درب آکاردئونی در اصفهان, درب آکاردئونی در شیراز, درب آکاردئونی در کرمانشاه, درب آکاردئونی در کرمان, درب آکاردئونی در لاهیجان, درب آکاردئونی در تبریز, درب آکاردئونی در اهواز, درب آکاردئونی در قزوین


خرید حفاظ اکاردئونی

ایمن ترین حفاظ درب آکاردئونی (کشویی) تولیدی به صورت پنج گل (پنج ردیف لوزی) می باشد یعنی هیچ فضای خالی درون درب وجود ندارد و اما تسمه های عمودی این نوع درب سه لایه یا سه ردیف که یک لایه بصورت مخفی پرچ شده است. این درب کابوس دزدان است!


حفاظ اکاردئونی

درب اکاردئونی سفارشی

در انتخاب انواع درب هاي آکاردئوني بايد به نکات بسياري توجه داشته باشيد که از جمله آنها مي توان به موارد زير اشاره کرد: دربي که شما انتخاب ميکنيد نبايد کمتر از سه لوزي باشد. درب هاي سه لوزي در واقع به امنيت بيشتر خانه و ساختمان شما کمک خواهد کرد. درب مورد نظر شما بايد قفل محکم و ايمن داشته باشد. قسمت ريلي در دربهاي شما نبايد سخت و سفت باشد و بهترين راه اين است که شما از روان کننده استفاده کنيد.  پروفيل هايي که براي اين نوع از درب ها استفاده مي کنيد نبايد از جنس آهن هاي ضايعاتي باشد. زماني که درب باز و بسته مي شود، نبايد صداهاي بسياري از خود توليد کند.


حفاظ اکاردئونی

درب یا محافظ آکاردئونی برای امنیت روی در آپارتمان و مغازه و … قرار میگیرد که از تعداد زیادی مفصل یا پرچ تشکیل شده اند، این قسمت ها باعث شده تا درب بتواند انعطاف پذیر باشد و حالت آکاردئونی یا کرکره ای را داشته باشد، اما این مفاصل با پرچ های فولادی نمره 5 بهم محکم شده اند، این نوع پرچ ها درست است که از جنس فولاد هستند اما ظرفیتی دارند!

درب اکاردئونی

درب ضد سرقت بهتر است یا حفاظ اکاردئونی ؟ معمولا دزدان با خود دیلم و قلم میبرند، اما ممکن است کسی فرصت آنرا داشته باشد که با بردن دریل به باز کردن درب آکاردئون بپردازد ! برای این کار تنها کافیست تا درب را بصورت اکاردونی پرچ مخفی خریده باشید ، در این نوع طرح یک تسمه اضافه بروی تسمه های عمودی درب کار شده که باعث استحکام و مخفی شدن پرچ درب می شود .


حفاظ اکاردئونی

بورس درب آکاردئونی

از این نظر که این درب ها فضای کمتری را اشغال می کنند و استحکام و مقاومت آن‌ها بیشتر هست و از لحاظ ظاهری هم زیبا هستند و امنیت آنها هم بالا هست می توان گفت که برترین نوع سازه ها می باشد و نصب کردن آن هم به آسانی انجام می‌گیرد.

 و برای نصب آن کمترین زمان نیاز است و بر روی چهارچوب ورودی ها قرار می گیرد و بدون اینکه نیاز به خراب کاری داشته باشند یا بدون اینکه آسیبی به ساختمان وارد کند می توان آن را نصب نمود بنابراین گزینه مناسبی می باشد.

خرید حفاظ آکاردئونی

کسانی که تمایل دارند تا به شکل اینترنتی در شهر خود کارخانجات و یا کارگاه ها و فروشگاهها و مغازه هایی که برای حفاظ های آکاردئونی وجود دارد را پیدا کنند، همین طور کسانی که به دنبال محصولات با کیفیت و ارزان قیمت هستند می‌توانند به سایت ما مراجعه کنند و با بهترین قیمت اقدام به خرید ان کنند.


درب اکاردئونی

درب آکاردئونی نوعی حفاظ آهنی

درب آکاردئونی آهنی: یک نوع حفاظی که برای حفاظت از در ورودی ساختمان استفاده می شود؛ همچنین در انبارها و مغازه ها نیز کاربرد دارد.از ساز آکاردئون در طراحی و ساخت آن استفاده شده است. به شکل عامیانه نیز به آن‌ درب کشوئی یا کرکره ای نیز می گویند. هدف اصلی ساخت در این درب ها امنیت و اشغال کردن فضای کم است. این درب ها شبکه ای، راحت و قابل جا به جایی می باشند.دارای وزن کمتر نسبت به درب فلزی هستند.

همچنین قابل استفاده به جای درب های ریموت دار هستند. درب آن روی ریل آسان و بدون نیاز به ریموت است. برای پارکینگ های شخصی و عمومی مناسب اند. درب آکاردئونی آهنی از از پروفیل و تسمه فلزی ساخته می شوند. و برای تقسیم کردن اتاق و مناطق بزرگ مناسب است. سخت ترین قسمت ایجاد یک تقسیم کننده اتاق به مدل آکاردئونی پیدا کردن قطعات لازم است.

این درب حفاظ آهنی حداقل بر ۳ و حداکثر ۶ یا ۸ قسمت می شوند.علاوه بر اینکه در تقسیم بندی اتاق می توان از آنها استفاده کرد؛ برای استفاده در درب کمد نیز مفید است. به وسیله رنگ یا لکه چوب رنگ آمیزی کرد.


حفاظ اکاردئونی

مراحل نصب درب آکاردئونی آهنی: مکان، مدل درب، نصب نوار می باشد.

۱-مکان: اولین قدم در نصب این نوع درب ها نوار کشیدن مکان است. باید مکان نصب و وزن نوار با هم همخوانی داشته باشند.نمی توان در درهای با قابلیت ضعیف یا آنهایی که در گوشه قرار دارند استفاده کرد.

۲- تصمیم گیری در مورد مدل درب: بعد از انتخاب مکان مدل مناسب آن را نیز تعیین کنید.

۳- نصب نوار: ساده ترین مرحله است،  نوار را در محل نصب قرار داده و آن را به سمت بالا ببرید که تیر افقی عقب در بالای تریم قرار گیرد.

امنیت درب آهنی: دارای سیستم رد یابی ، درون خطی و قفل چند نقطه ای هستند؛ باز کردن آنها غیر ممکن می باشد، دارای پین های قفل فلزی از جنس استیل هستند. این درب ها با طراحی ایمنی ساخته شده اند و دارای شیشه دو جداره نیز می باشند. مراحل قفل کردن آن ساده است.اول درگیر شدن نقاط قفل با برداشتن دسته و بعد تغییر دادن کلید که نقاط مختلف قفل به جای خود حرکت کند، تا درب صحیح تراز شود، درب قفل شده و بدون کلید باز نمی شود.


حفاظ اکاردئونی

قیمت حفاظ آهنی آکاردئونی

 همانطور که گفتیم حفاظ های آهنی آکاردئونی قابل استفاده در آپارتمان ها ، کارگاها، مغازه ها ، مناز مسکونی و... می باشند. این درب ها دارای مزایا و معایب هستند.

مزایا: داشتن قابلیت رنگ پذیری و تغییر رنگ، دارای طرح های شکیل و متنوع، نصب در زمان کوتاه، اشغال کردن فضای کم، باز و بسته شدن آن به آسانی، کارکردن بدون برق و باتری و مقاوم در برابر تغییرات دمایی و جوی نیز می باشند.

معایب : مجهز نبودن به سیستم های دیجیتال و اطلاع رسانی هوشمند و مکان نصب سیستم های پیشرفته امینی روی درب وجود ندارد.

ویژگی ها: خصوصیاتی از جمله: پرچ ها، قاب، تسمه ها، جوشکاری ها، ریل ها و دستگیره استاندارد، روان بودن قسمت ریلی درب ، به کار رفان قفل های مرغوب در ساخت آن ، استفاده از لولا ۳ پارچه، پرچ های اتصال دهنده مرغوب و تولید نکرد صدای اضافه هنگام باز و بسته کردن می باشد.

قیمت: قیمت آنها به عوامل زیادی بستگی دارد؛ با توجه به جنس و طرح های گوناگون قیمت آنها متفاوت است .هنگام خرید درب آکاردئونی با توجه به محیط مورد نظر انتخاب کنید. با بالا بودن تراکم نرده آکاردئونی قیمت نیز بالا و امنیت آن بیشتر است. برای تشخیص قیمت آن باید به ابعاد درب، قفل توکار، طرح درب و تراکم درب توجه کرد.

ابعاد درب های آکاردئونی معمولا ۲ تا ۳ متر هستند و هر چه ابعاد کمتر باشد هزینه نیز کمتر میشود.


درب اکاردئونی

قیمت حفاظ  پشت درب آهنی آکاردئونی

قیمت  حفاظ: به حفاظی کشویی می گویند که بهترین حفاظ فلزی برای آپارتمان است؛ که در حفاظت از مراکز تجاری، گاراژ ها، درب کارگاه ها و ... از آنها استفاده می شود. دارای انواع مختلفی از جمله: درب آکاردئون پرچ مخفی دوبل، حفاظ درب آکاردئونی پیچی، حفاظ درب آکاردئونی ۳ گل و ... می باشد.

ویژگی های حفاظ: از انواع سازه های محافظتی مانند حفاظ روی دیوار آکاردئونی تولید شده اند. علاوه بر کارایی اصلی محافظتی جزئی از دکوراسیون ساختمان هم محسوب می شود‌. حفاظ آکاردئونی به دلیل ساختار شیک و زیبایی که دارد با دیگر المان های دکوراسیون هماهنگ می شود و نمای ساختمان را زیبا می کند.

ویژگی ها: ۱- از قفل های حفاظ آکاردئونی مخفی برای این نوع درب ها: نصب حلقه قفل بیشتری است، و همین امر امنیت آن را بالا می برد.۲- کیفیت حفاظ درب های آکاردئونی: جنس آنها اکثرا از پروفیل آهن است و برای ساخت آن از پروفیل و تسمه مرغوب با استحکام بالا استفاده می کند. ۳- اشغال کردن جای کم: این حفاظ ها در قسمت بیرونی نصب می شوند و فضای زیادی را اشغال نمی کنند و جز کم حجم ترین سازه ها می باشد.

برای مشخص کردن قیمت باید به مواردی توجه کرد از جمله: ۱- ارتفاع چارچوب: هر چه درب کوتاه تر باشد هزینه پرداختی برای آن کمتر است. ۲- عرض چهار چوب درب: هر چه جمع و جور تر باشد وزن آن کمتر و قیمت نیز پایین است. ۳- تراکم لوزی یا گل حفاظ آکاردئونی: هر چه قدر فاصله تیغه های عمودی کمتر باشد قیمت نیز کاهش می یابد. ۵- طرح حفاظ آکاردئونی: ساده بودن طرح در کاهش قیمت موثر است. و همچنین به جنس و رنگ و متراژ نیز باید توجه کرد.

حفاظ اکاردئونی
درب اکاردئونی
حفاظ اکاردئونی
درب اکاردئون
حفاظ اکاردئونی
درب اکاردئونی
حفاظ اکاردئونی
تولید درب آکاردئونی | خرید درب آکاردئونی | درب ضد سرقت یا حفاظ ضد دیلم | درب آکاردئونی قیمت | درب آکاردئونی روی در آپارتمان | نصب درب آکاردئونی | درب آکاردئونی آهنی | حفاظ کرکره ای کشویی درب آکاردئونی آهنی | درب کشویی | درب آکاردئونی تهران | درب آکاردئونی ضد سرقت | درب آکاردئونی فلزی | قفل درب آکاردئونی درب آکاردئونی رامسر | درب آکاردئونی رشت | درب آکاردئونی اصفهان | درب آکاردئونی در کرج | درب آکاردئونی کشویی کرکره ای غرب تهران شرق تهران شمال تهران جنوب تهران | درب آکاردئونی در رشت | درب آکاردئونی دیوار کرج | خرید درب اکاردئونی اپارتمان | خریدار درب آکاردئونی | خرید درب اکاردئونی | درب آکاردئونی خارجی | درب آکاردئونی چیست | جوشکاری درب آکاردئونی | جزئیات درب آکاردئونی | جایگزین درب آکاردئونی | درب آکاردئونی شهر جدید هشتگرد | درب اکاردئونی دوجداره | درب آکاردئونی جدا کننده | درب آکاردئونی جدید | درب آکاردئونی شرق تهران | درب آکاردئونی تهرانسر | درب آکاردئونی تاشو | درب آکاردئونی تهرانپارس | درب آکاردئونی تزیینی | درب آکاردئونی پارکینگی پرچ دار | درب آکاردئونی تبریز | درب آکاردئونی پنجره | درب آکاردئونی پرند | درب آکاردئونی پردیس | درب آکاردئونی پارکینگ | درب آکاردئونی بندرعباس | درب آکاردئونی بومهن | درب آکاردئونی بابلسر | درب آکاردئونی بالکن | درب آکاردئونی بابل | درب آکاردئونی برای اتاق خواب | درب آکاردئونی به انگلیسی | درب آکاردئونی برای سرویس بهداشتی | درب آکاردئونی اراک | درب آکاردئونی اتاق | درب آکاردئونی اسلامشهر | درب آکاردئونی ارزان | درب آکاردئونی آهنی | درب آکاردئونی

خدمات ایمن سازه

حفاظ روی دیوار


انواع بهترین نرده حفاظ آهنی بر روی دیوار شامل حفاظ شاخ گوزنی ، حفاظ نیزار ، حفاظ لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب ، حفاظ سرنیزه ای یا آبشاری :

نرده پنجره ساده و آکاردئونی


کدام مدل نرده پنجره برای امنیت مناسب است ؟ حفاظ پنجره ساده امن تر است یا حفاظ پنجره فرفورژه و یا حفاظ پنجره متحرک ؟مقالات


پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن سازه

سلام جهت مشاوره از طریق تماس یا ارسال درخواست از پیام رسان های زیر در خدمت شما هستیم.

09194000244 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا