دزدگیر اماکن و منزل

( لیست قیمت امروز )

مسئله امنیت و جلوگیری از حمله سارقین، به منازل و اماکن مختلف، از گذشته تاکنون یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری انسان بوده است. به همین جهت از وسایل مختلفی از جمله درب‌های ضد سرقت، حفاظ‌های مختلف مانند حفاظ شاخ گوزنی، دزدگیرها و... استفاده می‌کنند. دزدگیرها جزء مؤثرترین عناصر امنیتی بوده که برای حفظ امنیت ساختمان‌های مختلف از جمله منازل و اماکن مورداستفاده قرار می‌گیرد. در این مطلب سعی داریم اطلاعات مفیدی را در رابطه با دزدگیر منزل و اماکن، انواع و خرید آن به شما همراهان گرامی ارائه دهیم، پس اگر امنیت محل زندگی و کارتان برای شما مهم است تا پایان مطلب با ما همراه باشید.دزدگیر منزل و اماکن چیست؟

دزدگیر منزل و اماکن gmk، همان‌گونه که نامش گویای ماهیت آن است، در مواقع ورود سارقین به منزل و اماکن فعال‌شده و بدین‌صورت، امنیت منزل و اماکن را برقرار می‌کنند. سیستم کار گذاشته شده بر روی این دزدگیرها، سیستمی هوشمند است که این موجب کارکرد دقیق‌تر و بهتر دستگاه خواهد شد. لازم به ذکر است که دزدگیر منزل و اماکن علاوه بر فعال شدن هنگام ورود سارق به ساختمان، در مواقعی مانند آتش‌سوزی و سایر مواقع خطر نیز فعال‌شده و موجب پیشگیری از سایر حوادث نیز می‌گردند. لازم به ذکر است که دزدگیر منزل و اماکن انواع مختلفی داشته که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های خاص خود را دارند.خرید دزدگیر اماکن ایمن سازه
🥇 امنیت دزدگیر اماکن امنیت دزدگیر اماکن با توجه به متریال بالا هست
💲 قیمت دزدگیر اماکن کمترین نرخ قیمت انواع دزدگیر اماکن
⏳ زمان انجام سفارش در کمترین زمان نصب دزدگیر اماکن انجام می گردد
✔️ پشتیبانی از 8 صبح الی 10 شب
⚡ نحوه انجام سفارش تماس با ایمن سازه و دریافت لیست قیمت

دزدگیر اماکن gmk

اجزای تشکیل‌دهنده دزدگیر منزل و اماکن

1- سنسور حرکتی: این سنسورها در محل درب‌های ورودی اصلی نصب شده و به همین دلیل حرکت افراد مختلف را تشخیص می‌دهند.

2- سنسور ورود: این سنسورها دو بخشی بوده و یک قسمت روی درب و قسمت دیگر را بر روی چهارچوب درب، نصب می‌کنند. این سنسورها در مواقع باز و بسته شدن درب تحریک شده و فعال می‌شوند.

3- سنسور شکست شیشه یا تخریب دیوار: برخی سارقین از طریق شکستن شیشه و یا تخریب دیوار اقدام به ورود به ساختمان می‌کنند، البته این روش‌ها به‌ندرت مورداستفاده قرار می‌گیرند. سنسورهای مربوطه نیز نسبت به‌شدت ضربه حساس بوده و در مواقع شکستن و تخریب فعال می‌شوند.

4- سنسور دود و مونوکسید کربن: همان‌طور که می‌دانید گاز مونوکسید کربن یکی از خطرناک‌ترین و کشنده‌ترین گازهای موجود است که در اثر سوخت ناقص، ناشی از عدم نصب صحیح دودکش و... تولید می‌شود. همچنین دود ناشی از آتش‌سوزی نیز می‌تواند برای سلامت دستگاه تنفس ما به‌شدت مضر باشد. این سنسورها نیز در مواقعی که دود و مونوکسید کربن در محیط ساختمان باشد، فعال‌شده و به ساکنین هشدار می‌دهند.

5- آژیر: آژیر دزدگیر منزل و اماکن، در مواقعی که تحت تأثیر عوامل مختلف فعال می‌شود، به صدا درآمده و ساکنین را از خطر با خبر می‌سازند.

6- صفحه‌کلید: معمولاً دزدگیرها برای غیرفعال شدن و بی‌صدا شدن آلارم، نیاز به واردکردن کدهایی دارند که این امر با استفاده از صفحه‌کلید تعبیه‌شده انجام می‌گردد. البته در اغلب موارد بدین‌جهت از ریموت های این دزدگیرها استفاده می‌شود.

7- سنسور خطی: این نوع سنسورها که بر پایه و اساس امواج مادون‌قرمز تولید شده‌اند، برای حفظ امنیت محل‌هایی مانند تراس و دیوار ویلا مورداستفاده قرار می‌گیرند.

8- سنسور شناسایی آب: این سنسورها نسبت به آب رسانایی داشته و می‌توانند در مواقع ورود آب به ساختمان، فعال‌شده و اطلاع‌رسانی کنند.

9- هشداردهنده نوری: این قسمت، بخش جالب و بسیار کاربردی است. در مواقع خطر، این قسمت با نور زیاد شروع به چشمک زدن کرده و اطرافیان را حتی بدون صدای آژیر خطر نیز، متوجه خطر می‌کند.

10- دستگاه مرکزی: می‌توان دستگاه مرکزی دزدگیر منزل و اماکن را به مغز انسان و سایر سنسورها را به‌عنوان اندام‌های حسی در نظر گرفت. در واقع سنسورها، مانند اندام‌های حسی، پیام‌هایی را به دستگاه مرکزی می‌رسانند، دستگاه مرکزی نیز این پیام‌ها را دریافت کرده و متناسب با آن به صدا درآمده، تماس گرفته یا پیام می‌فرستد یا... ‌.

11- دکمه هراس: اگر مشکلی پیش بیاید، دکمه وحشت راهی آسان و سریع برای هشدار دادن به خدمات اورژانسی مانند پلیس، بیمارستان و آتش‌نشانی خواهد بود. دکمه‌های پانیک برخلاف صفحه‌کلید، در جایی خاص نصب نمی‌شوند، اما همیشه در مواقع اضطراری به یکی از آن‌ها دسترسی خواهیم داشت.


دزدگیر اماکن سیم کارتی

انواع دزدگیر منزل و اماکن چیست؟

همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، دزدگیر منزل و اماکن در انواع مختلفی ساخته می‌شوند که این انواع عبارت است از:

1- دزدگیر با سیم: این نوع دزدگیر که برای کارکرد نیاز به سیم‌کشی الکتریکی دارد، در عین این که جزء انواع قدیمی دزدگیر است، امنیت بسیار بالایی را نیز فراهم می‌کند.

2- دزدگیر بی‌سیم: این نوع دزدگیر که تحت عنوان دزدگیر بی‌سیم نیز شناخته می‌شود، با استفاده از ارسال فرکانس چشمی، ارتباط سنسور و سیستم مرکزی را برقرار خواهد کرد.

3- دزدگیر تلفن کننده ثابت: این نوع دزدگیرها، می‌توانند شماره صاحب ساختمان را ثبت کرده و آن را ذخیره کند. بدین ترتیب در مواقع خطر، پیغامی از پیش تعیین‌شده را برای شما پخش کرده و بدین‌صورت از بروز مشکل جلوگیری می‌کنند.

4- دزدگیر سیم‌کارت خور: این نوع دزدگیر در مواقع خطر فعال‌شده و پیامکی حاوی هشدار خطر برای شماره موردنظر ارسال می‌کنند. لازم به ذکر است چنین دزدگیرهایی امکان هدایت از راه دور را نیز خواهند داشت.


دزدگیر اماکن ارزان

نکات مهمی که در خرید دزدگیر منزل و اماکن باید به آن‌ها دقت کرد:

از آنجا که دزدگیر منزل و اماکن جزء مهم‌ترین تجهیزات امنیتی ساختمان خواهند بود، لازم است در خرید آن‌ها دقت لازم را به کار گرفت تا بتوان سطح امنی مناسبی را برای ساختمان رقم زد. در این قسمت شما را با برخی نکات مهم در این رابطه آشنا می‌کنیم:

1- توجه به محل نصب دزدگیر: شما باید توجه داشته باشید که دزدگیری را خریداری کنید که برای محل نصب موردنظرتان مناسب باشد. مثلاً اگر محل موردنظر، سیم‌کشی الکتریکی ندارد لازم است دزدگیر بی‌سیم خریداری کنید.

2- تهیه دزدگیر مطابق با نیاز امنیتی: دزدگیر منزل و اماکن در انواع مختلف و با ویژگی‌های متفاوت تولید و عرضه می‌شوند؛ بنابراین لازم است نیاز خود را با خرید کالا تطبیق دهید و اگر مکان موردنظر نیاز به امنیت بسیار بالا و دقیق دارد از دزدگیرهای پیشرفته‌تر و حرفه‌ای مانند دزدگیر سیم‌کارتی و تلفن کننده استفاده نمایید.

3- برند تولیدکننده: همان‌طور که می‌دانید، دزدگیرها ابزاری برای بالا بردن امنیت ساختمان‌ها هستند، بنابراین عدم رعایت کیفیت بالا در ساخت آن‌ها امنیت ساختمان را نیز با خطر می‌اندازد. با این تفاسیر لازم است دزدگیرهایی را برای منزل و اماکن تهیه کنید که توسط سازنده‌های شناخته شده و معتبر ساخته شده باشند.

4- کشور سازنده: توصیه می‌کنیم از سازنده‌های معتبر داخلی دزدگیر موردنظر خود را تهیه کنید تا بتوانید از خدمات پس از فروش دزدگیر منزل و اماکن، به سهولت بهره‌مند شوید. علاوه بر این، با خرید از کالای تولید داخل، از اقتصاد کشور نیز حمایت کرده‌اید.

5- سپردن نصب دزدگیر به نماینده شرکت: سعی کنید نصب دزدگیر منزل و اماکن را به شرکتی بسپارید که از آن دزدگیر موردنظر را خریداری کرده‌اید. چرا که بدین‌صورت، هم نصب ماهرانه و بدون نقصی خواهید داشت و هم از آسیب‌های ناشیانه حین نصب به دزدگیر جلوگیری خواهید کرد.

6- تست دزدگیر پس از اتمام نصب: لازم است در حضور شخص نصب کننده تمامی جوانب دزدگیر موردنظر را جک و بررسی کنید تا در صورت بروز مشکل، نصاب آن را حل کرده و یا به شرکت ارجاع داده و آن را تعویض نماید.

7- ثبت شماره چند تن از همسایه‌های مورداطمینان در سیستم دزدگیر: سعی کنید حتماً شماره تماس چند تن از همسایه‌های خود را نیز در دزدگیر ثبت کنید تا در مواقع عدم حضور شما، همسایه‌تان از خطر با خبر شده و از آن جلوگیری کند‌.

8- قیمت: دقت کنید قیمت دزدگیر موردنظر، متناسب با خدمات و کارایی باشد که ارائه می‌دهد. چرا که هزینه بیش‌ازحد انتظار موجب اتلاف هزینه شده و قیمت کمتر از حد انتظار در اغلب مواقع نشان از بی‌کیفیتی محصول خواهد داشت.

9- دقت کنید که پس از نصب دزدگیر منزل و اماکن، به‌صورت دوره‌ای آن را با کمک افراد ماهر بررسی کرده تا مشکلات احتمالی رفع شده و دزدگیر بتواند به‌خوبی امنیت ساختمان را برقرار نماید.


دزدگیر اماکن ایرانی

عوامل مؤثر بر قیمت دزدگیر منزل و اماکن چیست؟

در هنگام خرید دزدگیر منزل و اماکن خواهید دید که قیمت این کالاها تحت تأثیر عوامل مختلفی است. از جمله این عوامل می‌توان به برند و کشور سازنده، برخورداری یا عدم برخورداری از خدمات پس از فروش، تعداد و میزان حساسیت سنسورها، برخورداری یا عدم برخوردار از سیستم هوشمند، ساخت بر اساس تکنولوژی‌های جدید یا قدیمی و... اشاره کرد. لازم به ذکر است که هزینه مربوط به نصب و راه‌اندازی دزدگیر نیز جزء هزینه کل مربوط با آن محسوب می‌شود.

هزینه نصب دزدگیر منزل و اماکن نیز خود به عوامل مختلفی وابسته است که آن عوامل عبارت‌اند از:

1- نوع دزدگیر: برای مثال می‌توان گفت از آنجا که دزدگیرهای بی‌سیم، نیاز به فرایندهایی مانند سیم‌کشی و... نداشته، نصب راحت‌تر و در نتیجه هزینه کمتری نیز خواهند داشت.

2- مدل دزدگیر: مسلماً دزدگیرهایی که با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده باشند، مهارت بیشتری را نیز برای نصب می‌طلبند؛ بنابراین هزینه بیشتری نیز خواهند داشت. اکیداً توصیه می‌شود که نصب این‌گونه دزدگیرها را به نمایندگی‌های فروش آن‌ها بسپارید.

از جمله سایر عوامل مؤثر بر قیمت نصب دزدگیر نیز می‌توان به تعداد و نوع وسایل جانبی استفاده شده، متراژ سیم‌کشی، موقعیت جغرافیایی و... اشاره کرد.


دزدگیر اماکن اینترنتی

از کجا و چگونه دزدگیر منزل و اماکن بخریم؟

همان‌طور که گفته شد، توصیه ما این است که این کالا را از سازنده‌های داخلی معتبر خریداری نمایید. بدین منظور می‌توانید به‌صورت حضوری به این مراکز مراجعه کرده و یا از طریق سایت‌های مربوطه اقدام به ثبت سفارش خود نمایید.


دزدگیر اماکن چیست؟

استفاده از دزدگیر منزل و اماکن چه مزیت‌هایی دارد؟

1- دست‌یابی به آرامش خاطر: مهم‌ترین مزیتی که نصب دزدگیر خواهد داشت، دست‌یابی به آرامش ناشی از اطمینان امنیت محل کار یا زندگی خواهد بود. در واقع فرد با نصب این دزدگیرها مطمئن خواهد بود که حتی در مواقعی نیز که خود در محل حضور ندارد، امنیت محل موردنظر تضمین‌شده خواهد بود.

2- برخورداری از بیمه: جالب است بدانید در اغلب کشورها، در مواقعی که محلی دارای دزدگیر بوده و دچار سرقت شده باشد، به آن بیمه تعلق گرفته و بخشی از خسارت پرداخت خواهد شد.

3- چندمنظوره بودن دزدگیرها: قبلاً نیز گفته‌ایم که دزدگیرها علاوه بر جلوگیری از سرقت، با برخورداری از سنسورهای دود و مونوکسید کربن از حوادثی چون آتش‌سوزی نیز جلوگیری می‌کنند. بدین ترتیب از لحاظ پیشگیری از حوادث سلامتی نیز نقش خواهند داشت.

4- امکان کنترل از راه دور: دزدگیرهایی که با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده‌اند، قابلیت کنترل و مدیریت از راه دور را نیز داشته که این به‌عنوان یک مزیت شناخته می‌شود.


قیمت دزدگیر خانه

خرید دزدگیر منزل و اماکن به‌صرفه است یا نه؟

برخی از افراد در رابطه به خرید دزدگیر منزل و اماکن دچار شک و شبهه بوده و از بابت آن مطمئن نیستند. توصیه می‌کنیم که ضررهای وارده به اموال، منزل و سایر اماکن را در صورت حمله سارقین، آتش‌سوزی، گاز سمی مونوکسید کربن، آب گرفتی و... تصور کنید؛ خواهید دید که ضرر ناشی از چنین حوادث ناگواری بسیار افزون‌تر از هزینه یک دزدگیر کاربردی خواهد بود؛ بنابراین پیشنهاد می‌کنیم با خرید و نصب این کالای کاربردی امنیت ساختمان خود را بالا برده و از اموال و سلامت خود و سایر ساکنین محافظت نمایید.


خرید دزدگیر منزل

نصب دزدگیر منزل و اماکن چه مدت زمانی نیاز دارد؟

همان‌طور که می‌دانید، برای نصب دزدگیر منزل و اماکن برخی پیش‌نیازها مانند سیم‌کارت، سیم، منبع برق و... احتیاج خواهند بود. این پیش‌نیازها قبل از ورود نصاب به محل، به مالک اطلاع داده خواهد شد و مالک موظف به تهیه آن‌ها است. در صورت تکمیل بودن تمامی پیش‌نیازها، بین 5 تا 12 ساعت، نصب دزدگیر مذکور، زمان خواهد برد.

دزدگیر منزل و اماکن در چه نقطه‌هایی نصب می‌شوند؟

برخی از این دزدگیرها ملزوم به نصب در جاهای مشخصی مانند چهارچوب در، قسمت فوقانی درب و... هستند؛ اما در کل نصابان دزدگیر، سعی می‌کنند دزدگیرها را در نقاطی نصب کنند که هم از لحاظ بصری مناسب باشد و هم از عوامل محیطی مختلف مانند رطوبت، در امان بمانند.

دزدگیر اماکن برای چه مراکزی مناسب خواهد بود؟

تمامی مراکزی که در معرض خطر سارقین و آتش‌سوزی و سایر حوادث هستند می‌توانند از دزدگیر اماکن استفاده کنند. از جمله این مراکز می‌توان به بانک‌ها، طلافروشی‌ها و صرافی‌ها، موزه‌ها، منازل مسکونی، اداره‌جات، شرکت‌ها، کارخانه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، انبارها و... اشاره کرد.

آیا دزدگیرها نسبت به حرکت حیوانات خانگی نیز حساس هستند؟

در این باره باید گفت که دزدگیر منزل و اماکن با استفاده از سنسورهای وزنی، نسبت به وزن‌ها و ابعاد خاصی حساس هستند و بنابراین نسبت به حرکت حیوانات خانگی حساس نبوده و فعال نمی‌شوند.

در صورت قطعی برق، کارکرد دزدگیر منزل و اماکن نیز قطع خواهد شد؟

همان‌طور که می‌دانید اکثر دزدگیرها با استفاده از نیروی الکتریکی کار می‌کنند، اما باید بگوییم که خوشبختانه در صورت قطعی برق نیز، این کالای کاربردی با تکیه بر نیروی ذخیره‌شده در باطری به مدت 12 ساعت به کار خود ادامه خواهد داد. قبل از اتمام 12 ساعت نیز، به‌صورت هوشمند به مالک پیامی مبنی بر قطعی برق ارسال خواهد کرد.

در صورت دور شدن از ملک و فراموشی روشن کردن دزدگیر، چه باید کرد؟

همان‌طور که قبلاً نیز گفته شد، دزدگیرهای هوشمند جدید، دارای قابلیت کنترل از راه دور هستند؛ بنابراین شما می‌توانید در مواقعی که از ملک خود دور شده‌اید، دستگاه را مطابق میل خود روشن و یا خاموش نمایید.

همان‌طور که در طی مطلب گفته شد دزدگیر منزل و اماکن یکی از اصلی‌ترین تجهیزات امنیتی ساختمان‌های مختلف خواهند بود. این دزدگیرها یا استفاده از سنسورهای مختلف، از جمله سنسور دود، سنسور لرزشی، سنسور حرکت و... حرکت، آتش‌سوزی، ضربه و سایر خطرات دیگر را به مالک گزارش داده و بدین‌جهت موجب برقراری امنیت خواهد شد. در رابطه با خرید این دزدگیرها باید به نکات مختلفی توجه کنید تا بتوانید یک خرید خوب و مطمئن داشته باشید. مهم‌ترین نکاتی که باید در خرید دزدگیر موردتوجه قرار بگیرند در طول مطلب شرح داده شد.


دزدگیر فروشگاه
دزدگیر مغازه
پاسخگوی آنلاین
پاسخگوی آنلاین
کارشناس ایمن سازه

سلام جهت مشاوره از طریق تماس یا ارسال درخواست از پیام رسان های زیر در خدمت شما هستیم.

09126788378 ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در واتساپ ارسال پیام در سروش ارسال پیام در سروش ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در ایتا ارسال پیام در روبیکا ارسال پیام در روبیکا