خرید لوله داربست


بزرگترین مرکز خرید و فروش لوله داربست نو و دست دوم، همراه با قیمت های رقابتی و امکان ارسال به سراسر کشور، در مرکز خرید لوله های فلزی داربست در تهران قابل دسترسی است. لوله های داربستی آهنی از ساختمانی های فلزی است که برای دسترسی به نقاط دشوار ساختمان در فرآیند ساخت و ساز به کار می روند. این لوله ها به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شوند و برای شرایط وزنی متفاوت طراحی شده اند. داربست سازه ای است که برای ساخت، تعمیر و نوسازی سازه ها به کار می رود و به شکل شبکه ای اجرا می شود. از گذشته تا به امروز، لوله های داربست دارای قدمت طولانی در پروژه های ساختمانی بوده اند و برای مقاومت در برابر وزن افراد، مصالح و وزش باد، استفاده می شوند. استفاده از لوله های ۶ و ۳ متری، بست و اتصالات داربست به دلیل مقاومت بالا در برابر خمش و نصب سریع با استفاده از بست ها، بسیار محبوب است.

خرید لوله داربست

لوله داربست چیست ؟

داربست یک سازه فلزی موقتی می باشد که برای دسترسی به نقاط دشوار در ارتفاعات و به هنگام ساخت یا تعمیر ساختمان ها و یا دیگر سازه ها استفاده میشود. لوله داربست ها که از فلز و یا چوب ساخته می شوند گاها به عنوان تکیه گاه برای بخشی از دیگر سازه ها هم استفاده می گردد. ساخت لوله داربست ها مهارت ویژه ای نیاز دارد به این دلیل که در صورت فروریختن یک داربست خطر تلفات جانی بسیار زیاد است. لوله داربست های فلزی معمولا بصورت لوله های ۶متری،۳متری و قالب و بست تشکیل می گردند. ولی چون ساختمانها در متراژهای مختلفی ساخته شده اند لوله هایی با متراژهای کوچکتر وبزرگترنیز در نصب داربست کاربرد دارند. یکی از ویژگی های داربست خوب داشتن فاصله مناسب با بدنه است که این مورد یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت داربست می باشد..قیمت لوله داربست دست دوم و نو

قیمت خرید و فروش لوله داربست براساس معیارها و مشخصات مختلفی مانند لوله داربست دست دوم کارکرده و لوله داربست نو تعیین می گردد. ضخامت لوله داربست، قطر و طول آن عوامل مهمی هستند که با توجه به آنها قیمت لوله داربست برآورد می شود. به دلیل تنوع در مشخصات لوله داربستی، این لوله ها قیمت ثابتی ندارند. یکی از عوامل مهم قیمت گزاری لوله داربست کیفیت و اندازه آن می باشد اما به صورت کلی معیار قیمت لوله داربست همان مواردی است که در بالا به آن اشاره گردید.

لازم به ذکر است عوامل دیگری همچون گالوانیزه بودن یا نبودن لوله داربستی فلزی، رنگ لوله ها، اجزای تشکیل دهنده داربست نظیر کفشک ها و بست لوله داربست ، و نوع داربستی که قرار است اجرا شود نیز خواه ناخواه بر قیمت نهایی لوله داربستی و نحوه محاسبه آن تاثیر می گذارند. لوله های داربست می بایست به صورت استاندارد و محکم ساخته شوند و نصب آنها می بایست توسط افراد متخصص صورت گیرد. نکته مهم اینکه قیمت لوله داربستی باید از منابع مورد اطمینان استعلام شود و هرگز نباید به منابعی غیر از آنها استناد کرد.


لوله داربست

قالب بتن چیست ؟

قالب بتن، وسیله ای موقتی یا دائمی است که برای ساخت سازه های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله، بتن تازه را تا رسیدن به مقاومت کافی در خود نگه می دارد. به این ترتیب، بتن سفت شده شکل قالب را به خود می گیرد. استفاده از قالب های بتن، علاوه فراهم کردن امکان ساخت سازه های بتنی با شکل های مختلف، احتمال ترک خوردن و شکست را نیز کاهش می دهد. قیمت قالب بتن همواره با نوسانات قیمت آهن در حال تغییر می باشد، جهت اطلاع از قیمت روز قالب فلزی بتن با بخش فروش قالب بتن شرکت ایمن سازه تماس حاصل کنید.

در ویدیو زیر لوله های داربست دست دوم و لوله ی داربست نو قابل خرید را مشاهده نمایید.

قیمت هر کیلو قالب فلزی , تولید قالب فلزی بتن , قیمت بروز قالب فلزی , خرید قالب فلزی بتن , قیمت قالب بتن , ساخت قالب فلزی بتن , شرکت تولید کننده قالب بتن , قالب بتن , قیمت قالب فلزی امروز , قیمت قالب فلزی , کارخانه تولید قالب بتن , جک و قالب ساختمانی , قالب سازی بتن , قالب فلزی ساختمان , لیست قیمت قالب فلزی بتن , جک و قالب فلزی , قالب بندی بتن , قیمت قالب فلزی 100 * 50

اجزا تشکیل دهنده قالب بتن چه هستند؟

اجزا تشکیل دهنده قالب بتن به نوع سازه در حال ساخت بستگی دارد. تنوع تجهیزات مورد استفاده برای ساخت قالب بسیار زیاد است. با این وجود، قالب بتن را می توان به سه مولفه اصلی جداره داخلی، تیر افقی و بولت مهاری تقسیم کرد.


قالب بتن ساختمانی

امروزه قالب های بتن به صورت نو و دست دوم در بازار موجود میباشد قیمت قالب بتن نو و قالب بتن فلزی دست دوم یا کارکرده هر روز سوالی است که از کارشناسان ما در طی تماس های گرفته شده پرسیده میشود ما مطلبی آماده کردیم که به صورت کلی قیمت امروز قالب های فلزی صحبت کنیم و راهنمایی برای استعلام قیمت این قالب ها باشد .


جک سقفی

همان طور که از نام جک سقفی کاملا می توان حدس زد ، جک هایی که برای نگهداری ثابت و تحمل میزان باری که سقف ایجاد می کند ، مورد استفاده قرار می گیرند را جک سقفی می گویند. این محصول برای تمامی سقف های ساختمان مانند طاق ضربی ، تیرچه بلوک ، یونولیت ، وافل و … به کار برده می شود که برحسب مکان مورد استفاده و نوع پروژه تفاوت هایی در نوع آن ایجاد می شود. تمامی سقف ها برای پایداری و مقاومت بالا نیاز به یک نگه دارنده دارند که جک ساختمانی می تواند این کار را انجام دهد. سقف هنگام ساخته شدن نیاز به تکیه گاهی دارد تا آن را نگه دارد و به پایین نریزد. نیاز استفاده از این محصول در بعضی از سقف ها به شدت محسوس است ، مانند سقف های قالب بتنی که حتما جک سقفی لازم دارند.


جک سقفی

لوازم داربست

به طور کلی فروش لوله داربست و لوازم داربست در آهن میثاق به صورت زیر می باشد :

لوله داربست : به صورت ۶ متر به فروش رسیده که در صورت نیاز به ۳ متر بریده می شود.

بست داربست : بست گردون، چهارپیچ سبک و سنگین نشکن که باید کیفیت بالایی داشته باشند.

اتصال داربست : اتصال ۱۷ و ۲۰ سانت که باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

پیچ داربست : برای محکم کردن اتصالات و بست داربست استفاده می شود.


فروش فوری لوله داربست

باید قبول کنیم که اعتماد به شرکت های مختلف برای فروش داربست بسیار سخت است و افراد زیادی هستند که به عنوان لوله داربست فروشی فعالیت می کنند. اگر شما در زمینه خرید لوله داربست تجربه کافی نداشته باشید، به احتمال زیاد هم از لحاظ انتخاب قطعات اولیه و هم از لحاظ نحوه بستن بخش های مختلف داربست دچار مشکل می شوید. اگر برخی از سایت های اینترنتی را بگردید آگهی های مختلفی در رابطه با داربست فروشی می بینید و شما به عنوان خریدار لوله داربست می توانید نمونه های مختلف آنها را بررسی کنید. چیزی که در اینجا کار شما را سخت می کند این است که هیچ دیدگاهی در مورد محصولات آنها ندارید و ممکن است در انتخاب محصول دچار مشکل شوید. این در حالی است که برخی از شرکت ها مانند گروه ایمن سازه اقدام به فروش فوری لوله داربست می کنند که هم برای اطلاع از قیمت داربست تهران به شما کمک می کند و هم مطمئن هستید که محصول نهایی را از یک شرکت مطمئن و حرفه ای خریده اید. البته باید این نکته را متذکر شویم که شما در هنگام انتخاب لوله داربست باید اطلاعات مقدماتی و اولیه را در اختیار شرکت ها قرار دهید تا محصول نهایی با کیفیت مورد نظر شما همکاری داشته باشد.


لوله داربستی شادآباد

خرید لوله داربست

برای خرید لوله ی داربست، شرکت ها و کارخانه های مختلفی هستند که می توانند در تهیه ی این کالا به شما کمک کنند. برای این که لیستی از این شرکت ها و کارخانجات به دست آورید، کافی است تا یک جست و جوی ساده در اینترنت انجام دهید. شما می توانید با مراجعه به بازار بورس کالا، لیستی از معامله گران در زمینه ی لوله ی داربست را تهیه کنید. بازار بورس کالا محلی برای معامله ی روزانه کالاهای خاص است. این کالاها اغلب از گروه هایی هستند که خودشان قطعات اولیه برای صنایع دیگر محسوب می شوند. مثل گندم، نفت، فلزات و … . هم چنین در این بازار نرخ روزانه این کالاها مشخص می شود. در مقطع زمانی کنونی، با توجه به نوسانات زیادی که در نرخ و قیمت کالاها اتفاق می افتد، این محل می تواند مرجع خوبی برای استعلام قیمت باشد.


سفارش خرید لوله داربستی

قیمت لوله داربست

قیمت لوله داربست بر اساس عواملی همچون جنس لوله ، سایز لوله ، ضخامت لوله و در نهایت وزن لوله داربست تعیین میگردد. همچنین کیفیت و استحکام لوله داربست بر قیمت آن تاثیر مستقیمی میگذارد درنهایت با توجه به گستردگی عوامل موثر بر قیمت لوله داربست ، از شما درخواست میشود با تماس با کارشناسان فروش آهن یک و اعلام ویژگی های لوله داربست مدنظر خود ، از قیمت دقیق آن با خبر شوید


فروش لوله داربست

لوله داربستی مرغوب و با کیفیت به طور عمده از جنس ورق سیاه نورد ساخته می شود و معمولاً در انواع درزدار، فولادی، گالوانیزه و بدون درز راهی بازار می گردد. اما آنچه ما را درباره این لوله صنعتی مستلزم به دانستن می کند این است که در بازارهای مختلف به ویژه بازار بزرگ آهن آلات، آن را بیشتر با نام لوله ۵ می شناسند.حتماً در کوچه و محله ی شما هم ساختمان چند طبقه ای ساخته شده است. از جایی به بعد برای تکمیل ساختمان، یک سازه ی فلزی که از میله های متصل به هم ساخته شده است، لازم است. به این سازه، «داربست» می گویند. هر سازه ی داربست، از دو قسمت لوله ی داربست و بست تشکیل شده است. اسکلت داربست از تعدادی لوله که از جنس فولاد هستند، ساخته می شود. لوله های داربست از جنس استیل درزدار هستند. استیل یک آلیاژ از فولاد است. یعنی یک ماده ای که از مشتقات فولاد (در حقیقت با تغییر دادن درصد عناصر آلیاژ فولاد) محسوب می شود. استیل مقاوم است و در مقابل رطوبت زنگ نمی زند. برای همین شما شاهد به کار بردن ورق های استیل در ساخت لوازم آشپزخانه که فوق العاده با رطوبت سر و کار دارند (مثل سرویس قابلمه و کفگیر و ملاقه و …) هستید. لوله هایی که از جنس فولاد (و البته مشتقات آن) ساخته می شوند، می توانند درزدار یا بدون درز باشند. دقیقاً همان طور که از نام گذاری آن ها پیداست، لوله های درزدار، یک درزی در ساختمانشان وجود دارد. این همان دو لبه ی ورقه است که زمانی که خم شده تا تشکیل لوله بدهد، به وجود آمده است. حال ما بیان کردیم که لوله های داربست هم از نوع درزدار هستند. یعنی درز اتصال دو لبه ی ورق در آن ها پیداست.


کارخانه تولید لوله داربست

لوله داربستی یا همان لوله صنعتی یکی از متداول ترین لوله ها در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمانی است که در سایزهای مختلفی تولید می شود. لوله داربستی که به عنوان یک سازه فلزی شناخته می شود با به هم پیوستن با لوله های همسان خود امکان دسترسی افراد به ارتفاعات بلند و ناممکن را آسان می سازد. در حقیقت پیشرفت فناوری های ساختمانی و افزایش وسعت سازه های بلند مرتبه از یک سو و عدم دسترسی افراد به ارتفاعات به منظور ساخت بناهای بلندتر باعث شد تا وجود لوله های کاربردی و با کیفیت به نام لوله داربستی بیشتر احساس شود. لوله داربستی که همان لوله صنعتی می باشد؛ به آن نوع از لوله هایی گفته می شود که هیچگونه سیالی در داخل آن جابجا نمی شود از این رو تحت هیچگونه آزمایش و تستی برای آب و گاز قرار نگرفته است. لوله داربستی فقط کاربرد صنعتی دارد و در صنایع و سازه های مختلف نیز از آن استفاده می شود. کارخانه های متعددی قابلیت تولید و عرضه لوله دارستی را دارند که از جمله می توان به کارخانه های اصفهان، تهران، قم و غیره اشاره کرد. این لوله در ضخامت های متعددی موجود می باشد که بیشترین ضخامت هایی که از لوله داربستی سایز ۱۱/۲ اینچ استفاده می شود میتوان به ضخامت های ۲ و ۲/۵ میلی متر اشاره نمود.


قیمت بست لوله داربست

لوله داربست ، لوله ای از جنس ورق سیاه نورد گرم که در تمامی مکان هایی که ساخت و ساز در حال انجام است، برای بالا بردن ایمنی کار ، آسان تر کردن و سرعت دادن به آن به وسیله ساخت سازه های فلزی موقت مورد استفاده قرار میگیرد. لوله داربست که با نام اسکافلد هم میان بازارین رواج دارد، به وسیله گیره ، قالب و بست های مخصوص ، به صورت عمودی و افقی به هم متصل میشوند تا کارگران بتوانند به راحتی به ساخت سازه داربست بپردازند. مهمترین نکته در ساخت سازه های داربستی ، استفاده از یک شخص مخصص جهت برپایی داربست میباشد. زیرا در صورت خطا در نصب لوله داربست ، احتمال فروپاشی و بروز خسارات جانی بسیار زیاد است.

۱) لوله و لوازم داربست با چه سایزهای در آهن آلات ایمن سازه به فروش می رسد ؟

لوله داربستی در سایزهای ۱٫۸، ۲، ۲٫۳ و ۲٫۵ به فروش می رسند.

۲) لوازم داربست موجود در ایمن سازه کدامند ؟

بست چهارپیج، بست گردون و اتصال داربست ۲٫۵ میل ۱۷ و ۲۰ سانت.

۳) آیا در صورت افزایش مجدد قیمت قبل از تسویه فاکتور، قیمت جدید اعمال می شود ؟

خیر، قیمت اولیه فاکتور ملاک معامله می باشد.

۴) در چه صورت سفارش مشتری به صورت رایگان ارسال می شود ؟

خرید به میزان مشخصی از کالا هزینه ارسال را در محدوده تهران رایگان می کند.


لوله داربستی

انواع داربست کدام است ؟

داربست فلزی : داربست های فلزی از لوله های فولادی با قطر 48/3 میلیمتر ساخته می شود که به آن ها لوله 5 سانتیمتری گفته می شود. لوله ها باید حداقل ضخامت چهار میلیمتری داشته باشند و به وسیله بست های مناسب به هم متصل شوند.

داربست چوبی : این نوع داربست ها معمولا ثابت هستند و از نردبان های مخصوص، تخته یا پل برای ساختن آن ها استفاده می شود.

داربست پایه دار: از داربست های پایه دار زمانی که هدف، راه اندازی سریع داربست است استفاده می شود.


قطر لوله داربست
انواع اتصالات داربستی

برای ساخت یک سازه داربستی از انواع بست و اتصالات داربستی استفاده می شود. اتصالات داربستی انواع مختلفی دارند. تقریبا جنس تمامی اتصالات داربستی چدن داکتیل می باشد و به روش ریخته گری تولید می شوند. چدن در واقع ترکیب آهن و مقدار زیادی کربن و سیلیسیم است همین امر سبب شده که چدن قابلیت ریخته گری مناسبی داشته باشد.

بست چهارپیچ از یک بدنه دو برگ و چهار پیچ و مهره ساخته شده است. از این بست برای اتصال دو لوله به صورت عمود بر هم استفاده می شود. بست چهارپیچ به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شود که تفاوت در وزن آنها می باشد. اگر فشار روی سازه زیاد باشد بهتر است از بست چهارپیچ سنگین استفاده شود زیرا این نوع بست دارای استحکام بیشتری است. بست چهار پیچ از چدن داکتیل ساخته شده است. قیمت این نوع بست وابسته به قیمت لوله داربستی در بازار است.

این نوع از اتصالات داربستی شباهت زیادی به نوع قبلی دارد با این تفاوت که بدنه و برگ های بست طوری طراحی شده اند که امکان اتصال دو لوله به صورت موازی را فراهم می کند. برای افزایش مقاومت خمشی یک داربست در برخی موارد نیاز به اتصال موازی دو یا چند داربست به وجود می آید. این محصول نیز از چدن داکتیل ساخته شده است و قیمت آن متناسب با قیمت لوله داربستی است.

این نوع از اتصالات داربستی با هندسه خاصی که دارد قابلیت اتصال لوله داربستی به تیرآهن هاش یا مقاطع مشابه آن ها را فراهم می کند. قسمت قلاب مانند این بست به تیرآهن متصل می شود و قسمت دیگر آن لوله داربستی را در بر می گیرد. این بست نیز از جنس چدن داکتیل و به روش ریخته گری ساخته می شود.

این بست مانند یک لوله با قطر بزرگ تر دو لوله داربستی را در بر می گیرد و باعث اتصال طولی آن ها می شود. از این نوع اتصالات داربستی برای افزایش طول لوله استفاده می کنند. یک یا دو پیچ نیز روی این بست تعبیه شده تا اتصال محکم شکل بگیرد. بست رابط در دو طول 17 و 20 سانتی متری موجود است.

بست مغزی وظیفه ای مشابه نوع رابط اتصالات لوله داربستی را ایفا می کند. این بست درون حفره لوله قرار می گیرد. بست مغزی مجهز به پیچ و مهره نیست و فقط با فشار زیاد اتصال طولی بین دو لوله داربستی ایجاد می کند. بست مغزی در مواردی که نیاز به ایجاد وصله در دو لوله وجود دارد استفاده می شود.

این نوع اتصالات مشابه نوع چهارپیچ باعث ایجاد اتصال عمود بر هم می شود. با توجه به تعداد پیچ کمتر اتصالات از این دست استحکام کمتری دارند و به همین دلیل برای اتصالات با حساسیت کمتری مورد استفاده قرار می گیرند. تمامی این اتصالات اکثرا چدنی بوده و قیمت آن متناسب با قیمت لوله داربستی تغییر می کند.


قیمت لوله داربست

کارخانه تولید لوله داربست در تهران ، از لوله های داربستی علاوه بر ساخت و ساز ساختمان، در جهت تعمیر ساختمان نیز استفاده می شود. استفاده از داربست نکات زیادی دارد که در هنگام بکار گیری آن باید به آنها توجه شود. یکی از این نکات مقدار بار قرار داده شده بر روی داربست ها می باشد. اگر وزن باری که بر روی داربست قرار می گیرد بیش از حد مجاز باشد، منجر به شکستن داربست می شود. این بارگذاری ها بیشتر در مشاغلی مانند بنایی و سنگ کاری اتفاق می افتد که دارای وزن بالای 1500 کیلوگرم می باشد.

اگر این بار بر روی داربست رها شود، منجر به بهم ریختن تعادل شده و در نهایت به شکستن داربست منجر می گردد. خرید داربست از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است زیرا این موضوع به طور مستقیم با جان افراد سر و کار دارد و بی توجهی به آن می تواند منجر به خطرات جبران ناپذیری شود. پس اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که باید برای کار خود از داربست استفاده کنید، سعی کنید داربست هایی را تهیه کنید که از مستحکم بودن آن اطمینان خاطر داشته باشید. اگر می خواهید داربستی با کیفیت بالا تهیه کنید، می توانید آن را از کارخانه تولید لوله داربست در شادآباد تهران خریداری کنید زیرا با اینکار هم از کیفیت آن مطمئن بوده و هم با قیمت بسیار مناسب تری می توانید آن را تهیه نمایید.


بهترین لوله داربست

لوله داربستی یکی از پرکاربردترین لوله های درزدار است. لوله داربستی به دلیل استفاده در نما و داربست و سازه های کم فشار به لوله داربستی معروف شده اند که یک تجهیز مهم در پروژه های عمرانی شناخته می شود. این لوله نیز همانند لوله های درزدار دیگر از خم کردن ورق فولادی در دستگاه های نورد و سپس جوشکاری درز لبه دو ورق تولید می گردد به همین دلیل قیمت لوله داربستی بر پایه قیمت ورق سیاه تعیین می شود. جهت اجرای لوله داربستی به بست و اتصالات داربستی نیاز است. این کار به کمک پیچ و مهره انجام می شود و به راحتی قابل باز شدن هستند بنابراین پس از پایان پروژه امکان استفاده مجدد از آن ها وجود دارد. در داخل این لوله ها هیچ گونه سیالی عبور نمی کند و به هیچ عنوان برای تست آب یا گاز از آن استفاده نمی کنند. از لوله داربستی تنها برای مصارف صنعتی و ساختمانی استفاده می شود.

انواع لوله داربستی

لوله داربستی دارای قطر ½ 1 اینچ معادل تقریبا 5 سانتی متر (48.3 میلی متر) است. به همین دلیل لوله داربستی با نام لوله 5 نیز شناخته می شود. تفاوت لوله های داربستی در ضخامت آنها است. این لوله ها در سه ضخامت 2، 2.5 و 3 میلی متر ساخته می شوند. لوله داربستی 2 میل به لوله داربستی سبک، لوله داربستی 2.5 میل به لوله داربستی معمولی و لوله داربستی 3 میل به لوله داربستی سنگین معروف است. طول این لوله ها در زمان تولید 6 متری هستند اما می توان طبق نیاز کارفرما آنها را به طول های مختلف برش زد.


وزن لوله داربستی

فروش لوله داربست نو در شادآباد تهران ، داربست ها لوله های فلزی می باشند که هم به عنوان چهارچوب و حفاظ برای ساختمان سازی و هم برای انتقال گاز و قطعات مایع و بسیاری موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرند. قطر داربست های فلزی 4 میلی متر می باشد. داربست ها انواع مختلفی دارند که عبارتند از: داربست فلزی، داربست چوبی، داربست پایه دار، داربست مثلثی، داربست چکشی و داربست معلق. برای اینکه بتوان لوله های داربست را بر روی هم سوار کرد، به لوازمی نیاز می باشد که شامل: لوله های افقی، لوله های زیر تخته ای، شمع مایل، لوله های مهار و ستون می باشد. افرادی که شغلشان ساخت و ساز می باشد، بهتر است از لول هایی استفاده کنند که کیفیت بالایی داشته باشد تا بتوانند مدت طولانی از آنها استفاده کنند به همین دلیل پیشنهاد می شود از لوله داربست های نو استفاده نمایند. فروش لوله داربست نو در شادآباد تهران با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام می شود.


فرق داربست سبک و سنگین

فروش لوله داربست در شادآباد تهران ، داربست ها لوله های فلزی می باشند که جزء لاینفک صنعت ساختمان سازی بوده و بسیار کاربردی می باشد. این لوله ها باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتواند وزن های بسیار بالا را تحمل کند. داربست ها دارای ابعاد مختلف 6 متری و 3 متری می باشد. به دلیل اینکه ساختمان ها دارای متراژهای مختلفی هستند، لوله داربست هایی که استفاده می شوند نیز در ابعاد مختلفی می باشند. در هنگام نصب داربست باید به نکاتی توجه کرد که در ادامه به ذکر آنها می پردازیم:
داربستی مناسب است که شما بتوانید پایه های آن را در یک خط مشاهده کنید.
پایه های عمودی داربست نقش مهمی در مستحکم به شمار آمدن داربست ها دارند و فاصله هر کدام از آنها از همدیگر باید 2 متر باشد.
حداقل بار ایمن برای این بستها 53/0 کیلو نیوتن است. بست ها معمولا دارای دو نوع چدنی و فرج هستند.
برای خرید لوله داربست باید به مرکزی مراجع کنید که از کیفیت لوله ها و جنس فلز بکار رفته در تولید آنها اطمینان خاطر داشته باشید زیرا در صورت پایین بودن کیفیت آن ممکن است به خطرات جانی جبران ناپذیری منجر شود. فروش لوله داربست در یافت آباد تهران با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت عرضه می شود.


جدول وزن لوله داربست

تراز بودن لوله های داربست عمودی : لوله های داربست باید در یک راستا اجرا شوند به صورتی که اگر از یک طرف داربست به لوله های عمودی نگاه کنیم تنها یک لوله دیده شود و مابقی در راستای آن دیده شوند.

فاصله لوله های داربست: فاصله این لوله ها نباید از ۲ متر بیشتر شود.

بست با زاویه قائم: از این نوع بست برای برای اتصال لوله های داربست به صورت عمودی استفاده شود.

لوله های مهار: برای افزایش مقاومت داربست از لوله های مهار استفاده شود.


جدول وزن لوله داربست استاندارد وزن/ طول
لوله داربست 1.8 میل فابریک صادراتی 6 متر
لوله داربست 2 میل فابریک صادراتی 6متر
لوله داربست 2 میل فابریک صادراتی 6 متر
لوله داربست 2.3 میل فابریک صادراتی 6 متر
لوله داربست 2.5 میل فابریک صادراتی 6 متر
بست چهارپيچ ایمن سازه به شرط نشكن فابریک صادراتی 1300 گرم
بست چهارپيچ ایمن سازه سنگين به شرط نشكن فابریک صادراتی 1700 گرم
بست چهارپيچ فولادبست سنگین به شرط نشكن فابریک صادراتی (دارای مهر استاندارد) 1.600 گرم
اتصال 2.5 ميل 17 سانت فابریک صادراتی 17 سانت
بست گردون فابریک صادراتی
اتصال 2.5 ميل 20 سانت فابریک صادراتی 20 سانت
پشتیبانی
پاسخگو
6245 412 0912